Conchitos nelaimė – lietuvių džiaugsmas?

je,je je

je,je je portretas
..zinoma,straipsnis nera aktualus ;taciau ,autore -tai gamtos meno kurinys.

Nikoletai

Nikoletai portretas
Nikoleta, o kodėl Jūs manome, kad neturite teisės spręsti, kas ko nusipelnė? Argi save laikote nepajėgia suvokti kas gyvenime yra gerai, kas svarstytina ir kas yra smerktina? Tai pirmykštės bendruomenės nuostatai - viską spręsti palik Dievui. O iš tikro jis mums davė smegenis ne tam, kad galvoje nebūtų vakuumo, o tam, kad mes laisva valia jį valdytume ir naudotumės savo protu. Nejaugi jums nepakanka proto, kad blogis ne tik neša mums visiems skausmą, bet jis dar ir užkrečiamas, nestabdomas plinta? Kodėl turėtume maloniai šypsotis politikei, kuri inicijuoja tautai pražūtingus įstatymus? Kodėl turime būti abejingi iškrypėlišką gyvenimą gyvenantiesiems? Pažvelkite į savo aimanas iš kitos pusės ir, manau, suprasite kodėl yra taip ir ne kitaip.

Anonimas

Anonimas portretas
Man ta Končita yra šlykšti. Vemti norisi vien ją pamačius.

kam idomu

kam idomu portretas
ka tu ten patyrei vaiku būdams?

Liežuvavimas

Liežuvavimas portretas
Kartais galvoju, ką jaučia liežuvaujantis asmuo. Gal tokiu būdu pasikelia savo savivertę, kurią prarado dar ankstyvoje vaikystėje. Gal jis buvo skriaudžiamas tėvų, ir todėl nesužinojo, kad reikia gerbti aplinkinius ir jų privatumą? O gal tai psichikos liga, kai vyksta organizme kažkokia tai destrukcija, kuri pasireiškia piktdžiuga ir kito žmogaus apsėdimu. Kai pirmąkart dar vaikas nukentėjau nuo liežuvavimo, iš mamos išgirdau, kad yra tokių žmonių, tai pikti žmonės ir jų reikia vengti. Svarbiausia jų neklausyti ir negirdėti, supeikti jų norą kištis į kitų gyvenimą paprastais žodžiais," man neįdomu" "nekalbu apie nepažįstamus žmones", "nesu to žmogaus mačiusi 100 metų" ir panašiai.

taigi

taigi portretas
Visi kaimietiski homofobai yra 100% uzsislaptine pederasai.

Tegul DIEVAS Lietuvos Tamsumas pašalina..

Tegul DIEVAS Lietuvos Tamsumas pašalina.. portretas
Vadinkime daiktus tikraisiais vardais! Ir lai Tiesa nušviečia mūsų protus,netikintiesiems,kuriems šio Pasaulio dievaitis apakino protus,kad jie neišvystų Dievo atvaizdo...kad nebūtume šėtono apgauti.Mes juk žinome jo kėslus. GMO,Mėsos,tabako,alkoholio pramonė,Televizija bei Idealogiju keitimas/skiepijimas pasitelkiant proto programavimo technologijas,gamtos teršimą ir t.t. Paklauskite savęs Kieno vardu ir kokiu tikslu! Tai daroma? Jei galetumete Matyti daugiau ar atskirtumėte Šviesą nuo Tamsos?ar atpažintumetė Dievo veidą?... Cituoju: Tegul Saulė Lietuvos Tamsumas prašalina .. Net Dievo vardas buvo pašalintas is Mūsų Tautinės giesmės .. Tikroji versija buvo: ..Tegul Dievas Lietuvos Tamsumas prašalina..

Žemaitis

Žemaitis portretas
Ar ne euruopa ton šūdina liga apmuok ir platin? Kur mes enam?

mama

mama portretas
Kas sako kad lietuvaiciai pikti pavyduoliai??? O NE! Perskaiciau komentaraSAULIUS:apsigraibykime!!! Ir juokiausi juokiausi ,juokiausi ,na, lietuviai -nuostabus ,puikus zmones,,na,kas "gardziau" ishsireikstu [nei rusiskai ,nei angliskai ---neradau tokio epiteto"apsigraibykime!']pasiskaitykite ir JUS Kacaite,labai taikliai pasakyta "apsigraibykime";nareikia ieskoti kerstingu rasliavu ,jumoroooooo!! Zinoma jei ieskosime kerstingu,piktuissireiskimu --rasime! bet shitas zmogus Saulius didziule lietuvisko taiklaus jumoro imete .. puiku na, kas del totransvestito-ir jo nelaimes====tai nuostabiai grazios Kacaites!! jai truksta gyvenimo patirties[ o as nenoreciau,kad mano vaikai nuziureje toki gamtos nukrypyma --megintu Tapti!! REIKIA GYDYTI ir tokia {psichikos ]liga ; gydyti ,o ne demonstruoti; O Kacaites veidas atitinka jos sirdies GERUMA --o jus rasote ,kad lietuviai pikti ,kerstingi ne,viskasgerai

na

na portretas
Straipsnis apie visas patycias,komentarus,taip jau yra,jei avarija tai tupas runkelis,jei veryga su karbauskiu tai tupi valstieciai,jei vaikus ateme tai salavai taip ir reikia,visi tokie gudrus,issimoksline,teisingai gyvena,proto bokstai,o gyvenimas ir meto ir veto,kazkada per galva taip skelia,net ir tiems protingiems,taip,kad pastoviai putotis neverta

Gynejai

Gynejai portretas
Nekrykštauju iš džiaugsmo, kad kažkokia ar kažkos (Končita Dešra) susirgo palaido gyvenimo liga. Tik manyje gal kita grožio, meno, kutūros samprata. ..Jau tiek visko toje Eurovizijoje parodyta,kad nebežinai kaip nustebinti, kad tik laimėti to kosmopolito žiūrovo balsą... Na, nebent išeitū koks atlikėjas į sceną su ožka ir vietoje dainavimo- demonstruotų meilės judesius. Keistas ir Jūsų vardas, miela Nikoleta..Prie pavardės - nei" du, nei devyni". Atleiskit.

.....

..... portretas
Gali būti liberali ar konservatiška šalis..kaip nori taip vadink ar smerk... bet tam tikri žmogaus dėsniai veikia visur.

Klp

Klp portretas
Tai pasekmė tokio palaido gyvenimo, kaip ir vartojimas narkotikų..Taip tiesiog sukurtas pasaulis

Saulius

Saulius portretas
P.S. Noriu patikslinti, parašiau: "...mus kelia, arbe naikina..." tai vykasta LAIPSNIŠKAI, pagal mūsų laisvos valios džiaugsmingą nuolankumą, visatos bei MŪSŲ Kūrėjo Šv. Valiai... Be abejo, gaila žmogaus, jo laisvos valios paklydimo bei - jau automatinių VISO TO pasekmių. Taip yra su bet kuriuo gimusio iš moters, kiekvienam savo pasiklydimo LAIPSNYJE, ANKSČIAU, AR VĖLIAU... Taip VISADA buvo, maža to, TAIP VISADA bus. O kaip kitaip? IR TAI TOBULA, nes palikti Dievo siųstų pranašų pranešimai, kad PAGALIAU susipažintų KIEKVIENAS, KAS ESTI - G Y V E N I M A S.

Saulius

Saulius portretas
Žmonės, nejau iš ties esame TOKIE NUPUŠĘ visiems suvokiamų PROPAGANDOŲ NUPUŠINTI... Dieve brangiausias, GI T I K dvi lytis PRIGIMTYJE, apsigraibykite! "Anonime", jūs ne komentaruose anonimas, jūs, jums Dievo dovanoto gyvenimo, anonimas. Prie ko čia natūralūs, geresni ar blogesni dalykai ("kai kurie žmonės Klaipėdoje organizuoja augintinių susitikimus, kiti tvarko gamtą, treti prižiūri ir augina gėles ir medžius..."). Juk jūs plaunate tuom smegenis, žinoma, jeigu pats susivokiate. Lietuvos žmonės tik SVEIKAI REAGUOJA Į JŲ PRIEVARTĄ NESVEIKAIS REIŠKINIAIS, SUBJEKTAIS ir pan. GI NEGALIMA taip tyčiotis iš Dievo. Jo dovanota mūsų laisva valia, NETURI prigimtinės teisės tyčiotis iš Jo Šventos ir Laisvos Valios. Skaitykite, PRAŠAU, skaitykite Šventuosius raštus, t.y. Jo NUOMONĘ, JO ŠVENTĄ VALIĄ musų nuomonėms, mūsų laisvoms valioms. Gi viskas (mintys, jausmai, elgsena, elgesys, pasaulėjauta, pasaulėžiūra, kas skiria mūsų laisvą valę iš Jo TOBULIOS Šv. Valios, mus kelia, ARBE - naikina...

Valentinas

Valentinas portretas
Man jau 80 , išgirdus pirmą kartą kaip dainuoja Conchita Wurst pasakiau šeimos nariams, kad ši daina bus geriausia Erovizijos atrankoje. Ir visai nesvarbu kaip atrodantis žmogus šį nuostabų kūrinį atlieka, o ir išvaizda buvo nepriekaištinga. O tiems mažvaikiams, avinams ir beždžionėms kurie neturi muzikinės klausos kurie naktimis bliauna už vienas kitą garsiau gyvenamų namų vietose , tai net ne panašu į dainavimą. Taip yra gyvenime , aklas giriasi kad randa daug adatų išmėtytų, šlubas šokinėja vaidina šustrą viską veikia galimai greitai, o bliauna kiekvinas savo , neturėdami jokio supratimo apie muziką. Man labai gaila jų ir t. t.

Anonimas

Anonimas portretas
Neatsakingais komentarais švaistosi labai riboto mąstymo žmonės ir neturintys gyvenimiškos patirties, bet patyčios ir piktdžiuga duoda savo, nes kiekviena lazda turi du galus. Šiandien neatsakingai mestas komentaras, po dešimties metų gali atsisukti prieš komentatorių ir smogti dviguba jėga. Bet tokiems tereikia atleisti, nes jie nežino ką daro. O prievarta ir pyktis gimdo tik dar daugiau prievartos ir pykčio. Yra Lietuvoje žmonių plačiau žiūrinčių į visa tai, ypač tie, kuriuos tai paliečia asmeniškai. Nepaisant negandų, vyksta ir gražių dalykų Lietuvoje, kai kurie žmonės Klaipėdoje organizuoja augintinių susitikimus, kiti tvarko gamtą, treti prižiūri ir augina gėles ir medžius, kad žmonės galėtų jais grožėtis. Jei kiekvienas pirmiausia skirtų dėmesį savo problemų išnagrinėjimui ir įveikimui, savo gyvenimo sutvarkymui, savo aplinkos priežiūrai, tokiems neigiamiems komentarams nebūtų laiko ir noro.

Anonimas

Anonimas portretas
Nikoleta, iš komentarų matyti, kad ne visi suprato straipsnio esmę. Bet gyvenime nieko nevyksta atsitiktinai, žmonės gimsta ten, kur jie turi gimti, Lietuviai gimsta Lietuvoje, nes visi turi vienodas charakterio savybes, būdingas tik lietuviams atsineštas iš praeities. Žinoma, auklėjimas tai taip pat sustiprina. Komentarai atskleidžia mentalitetą ir mąstyseną. Lietuvių neigiami nacionaliniai bruožai yra didelis pavydas, ir noras džiaugtis kaimyno nelaime, piktdžiuga, kerštavimas. Žinoma, yra ir teigiamų bruožų, bet per nuolatinį irzlumą, pavydą ir pyktį, kerštavimą, žmonės pamiršta savo gerąją prigimtį. Už(si)krėtimas LPL gali atsitikti kiekvienam, nes tai atsitinka įvairiais keliais. Vyro/žmonos/partnerio neištikimybė, ir ne visada tie, su kuriais būna antros pusės neištikimi, yra sąžiningi ir geranoriškai pasisako, kad serga, daugeli atvejų nežino. Nuo šito nėra apsaugotas nei vienas suaugęs žmogus, jis nebūtinai turi būti ištvirkėlis.Conchita tai paviešino dėl akivaizdžių priežasčių

Dar

Dar portretas
Viena prietrankele atsirado.prie Ko cia tas gomosiekas barzdotas ir tavo bakalauras?siaip idomu kaip imanoma siekt bakalauro su vistos smegenelem

...

... portretas
NE džiaugsmas, o... iškrypėlius privalu smerkt, PRIVALU nekaltuosius gint. O juk tai - vaikščiojanti bomba, negi norim kad mūsų artimieji netyčia užkibtų?

Nika

Nika portretas
Nesuprantu...kodėl reikia džiaugtis, jog susirgo Conchita? Man jo (jos) dainos patinka. Gražus žmogus ir gražus balsas. Kiekvienas pasirenka gyvenimo būdą ir ne mums spręsti kas teisinga ir kas ne...geriau žiūrėkt į save.

Anonimas

Anonimas portretas
tikrai piktinatės bet ar esate garantuoti kad jūsų giminėj nenutiks kas nors panašaus dėl manęs tegul kiekvienas gyvena kaip nori ir tegul visi būna laimingi

tai ne nelaimė

tai ne nelaimė portretas
tai ne nelaimė, o bausmė už palaidą gyvenimą.

oi oi oi koki tie zmones pikti..

oi oi oi koki tie zmones pikti.. portretas
pagiezingi na kodel jie toki pikti ...kada pederastai su lezbem na ir visa kita ta iskrypusia sutve nuogom siknom paraduose zygiuoja , kada jie vaikus tratina per siknas,, pedofoilu jau ir mafijos susikure zaloja suaugusiu zmoniu ,ir vaiku likimus....jie jau sulinde y politika , mena, teisetvarka, mokyklas viska sudais tepa ir darko ---- o cia islenda grazuoile ir taria --kodel jus ju nemylit ..lietuviai

apatiškas - tolerantiškas

apatiškas - tolerantiškas portretas
Nematau ko čia stebėtis. Simpsonai, Ramanauskas- Greitai, Užkalnis.... Juk tai kasdien "kalama" vaikams ir jaunimui. Turbūt ne debilai sudarinėja televizijos "meniu" Todėl ir turime tai prie ko ėjome.

Dekoju uz straipsni..

Dekoju uz straipsni.. portretas
Labai tikslus straipsnis,nes daug daug kartu gyniau zmones,kurie puola ,kaip maisvanagiai.Kas raso negatyviai,jie turi patys dideliu problemu,dar didele kulturos stoka. Man liudna,kad Conchita turi AIDS,nes juk vien balsas ka reiskia.Ir aplamai man ji- jis grazus. As noriu ,kad visi zmones butu laimingi.

Anonimas

Anonimas portretas
Mums didelis dziaugsmas kad pastips nors vienas vistgaidis GENETINIS ISSIGIMELIS. Piderasai, gedekit.

Tomas

Tomas portretas
Man patiko" Geda" komentaras..

Jurgis

Jurgis portretas
Tragedija, kur dar zemiau nusiristi galima, su tokiais straipsniais

AK

AK portretas
Iš esmės tekstas patiko, ir nuotraukoje autorė labai graži. Su Končita reikalai kiek labiau komplikuoti: juk asmuo pasirinko spekuliuoti viešumoje savo lytiniais ypatumais. Pasirinkto pseudonimo dalis Wurst - betarpiškas lytinio pagrindo provokavimas, kad čia tokia čikita su dešrigaliu. Ar dažnai atlikėjas viešumoje reklamuosis per savo tarpukojo sudėtį? Atitinkamai, visas įvaizdis buvo sustatytas ant pikantiškos lytinės kortos. Dabar išgirstame, kad tai ne tik įvaizdis, bet ir laisvoko lyties dalių naudojimo kitose sferose problemos, palaidumo ligos ir slapukavimai užkrečiant tuos, su kuo bendraujama. Pasipiktinimas tokiu elgesiu suprantamas. Tiesa, jo išraiškos primityvų lūpose ne ką geresnės - tikrai netinka niekam linkėti pražūties, tai užribis savaime. Užsklanda apie šakalus visai taikli. Gaila, kad žmonės tuo metu, kai košė pro dantis prakeiksmus, negyveno geresnio savo gyvenimo. Bet tai ir nuo Biblinių laikų žinome, kad minia nėra labai išranki, ir jos auklėjimas nedėkingas.

Saulius

Saulius portretas
"Conchitos nelaimė – lietuvių džiaugsmas?" ...Conchitos "džiaugsmas" - Conchitos nelaimė ...štai apie tai TIIIKRAI reikalingi straipsniai, DAUG straipsnių...

Autorei

Autorei portretas
Matai tamsta čia ne Lietuviai kalti... kaip ir kitur pasaulyje taip ir čia Lietuvoje žmonės į tą pačią žinią reaguoja vienodai. Tai tu autore kažką pikto ir menkinančio galvoji apie Lietuvą ir tyčia ieškai savo nuomonei patvirtinimo....

geda

geda portretas
violetai,kad nezino 10 DIEVO ISAKYMU,kurie skelbia,kad tokiems iskrypeliams skirta DIDZIAUSIA DIEVO BAUSME-PRA-GA-RASSSS!ir ne prie ko cja tolerancija SAVANORIAMS SU VELNIO KANOPOMIS!!~!gyvenime yra tik DU keliai,...tu suDIEVU arba tu su velniu! trecio kelio nera....AMEN!

cinikas

cinikas portretas
Končita derino barzdą prie suknelės ir šūdas gavosi, tiksliau AIDS. Negana to, Končita kad serga AIDS nuslėpė nuo savo partnerio, kuris dabar reikalauja piniginės kompensacijos. Tik nesupratau, kodėl Nikoletai gaila Končitos, o ne jo draugo? Nuvažiuok paguosk, permiegok. Juk pas jus ribų nėra. :) Tai bus žmogui konkreti paguoda, negu šis tuščias straipsnis.

Kirvis

Kirvis portretas
Gal uzteks apie tuos iskrypelius pezeti?

Tomad

Tomad portretas
Atsiprašau ...Nikoleta

Tomas

Tomas portretas
Violeta..vis žaviuosi tavimi..Straipsnius tavo skaitau..Ir tavo nuotrauka žiųriu..

Nunu

Nunu portretas
Končitos nelaimė pederastijos pasekmė,- bet reikia apkaltint aids centro direktorių dėl gaidžių bėdų...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Nužydėjusi aristokratų tapatybė
  Nužydėjusi aristokratų tapatybė

  Į Britaniją išplasnojusios buvusios manekenės ir milijonieriaus žmonos grožis baigiasi. Ir ryškiausios rožės kada nors nuvysta. Prieš amžinybę neįgalus net makiažas už 300 €, skirtas pikiruoti po turtingų dėdžių vakar...

  4
 • Kaip turėtų būti?
  Kaip turėtų būti?

  Yra anekdotas apie tai, kad filmų žiūrėjimas poroms daro neigiamą poveikį: moterys, prisižiūrėjusios romantinių dramų, bei vyrai, nespjaunantys į pornografiją, ekrane matytų nerealistiškų dalykėlių paskui tikisi ir tikrovėje. Nors juok...

  12
 • Akcizas arogancijai
  Akcizas arogancijai

  Yra toks žaidimas, kuriam tereikia popieriaus ir pieštuko. Užrašai sakinį, užlankstai, kad nesimatytų, tada siunti kitam – tas irgi užrašo, užlanksto ir t.t. Išvyniojus ritinuką būna smagaus juoko iš chaoti&sca...

  2
 • Sakmė apie Andų sniegą
  Sakmė apie Andų sniegą

  Pastaraisiais metais kino industrija daug dėmesio skiria Kolumbijos narkotikų baronui Pablo Emilio Escobarui Gaviriai (1949–1993). Vien per ketverius metus pasirodė net trys su juo susiję filmai, o kompanija "Netflix" 2015 m. ėmė rodyti s...

  6
 • Status quo viršenybė ES politikoje
  Status quo viršenybė ES politikoje

  Briuselyje vėl renkasi Europos Sąjungos (ES) valstybių ir institucijų vadovai tradiciniam gruodžio mėnesio Europos vadovų tarybos (EVT) susitikimui. Jo darbotvarkė gerai atspindi pagrindinius iššūkius, su kuriais tvarkosi ES. Tai –...

 • Kaip nepermokėti už šventes?
  Kaip nepermokėti už šventes?

  Dažnas gyventojas prieš žiemos šventes duoda sau pažadą neišlaidauti ir laikytis biudžeto, tačiau po švenčių suskaičiavus visas išlaidas neretai paaiškėja, kad išleista buvo daugiau nei turėta lė&sca...

  1
 • Mums per brangūs populistiniai politiniai karai
  Mums per brangūs populistiniai politiniai karai

  Dauguma iš mūsų žino, kad makrolygmeniu karas yra agresyvios ekonominės (valstybės ar valstybių sąjungos) politikos tąsa. Dauguma iš mūsų taip pat žino posakį, kad geriau bloga taika negu geras karas. ...

  8
 • Tik verslas, nieko asmeniša
  Tik verslas, nieko asmeniša

  Prieš bemaž dešimtmetį sukeldama malonų triukšmą į Lietuvą atėjusi finansinių paslaugų kompanija "Barclays" lygiai taip pat demonstratyviai išeina. Nors apie ketinimus palikti Lietuvą užsiminta gerokai anksčiau...

 • Adventinės premjero godos
  Adventinės premjero godos

  Premjerui nelaiko nervai. Visai galimas dalykas, kad konservatoriai su kitais nedraugais, galbūt net pasitelkę Kremliaus nekrikštus, kelia sumaištį valstybėje: pasamdė maištininkus, kurie niekaip neapleidžia J.Petrauskienės minister...

  3
 • Ar tikrai „Brexit“ reiškia „Brexit“?
  Ar tikrai „Brexit“ reiškia „Brexit“?

  „Brexit“ svarbus ne vien britams, bet ir šalims, juntančioms Rusijos ir Kinijos spaudimą, stelbiamoms didelės, bet prastai valdomos Vokietijos arba pernelyg apleistoms Jungtinių Valstijų – ypač regione tarp Baltijos ir Juodosios ...

  1
Daugiau straipsnių