Apie žemę ir laisvę: kodėl R. Karbauskis nėra tikras lietuvis?

Anima

Anima portretas
Straipsnis-pirštu į akį apie Šatrijos auklėtinį pažaliavusį žemgrobį ir jo baudžiauninkus.Iš karto sujudo sukruto visi baudžiauninkai ginti savo poną,netgi vadindami jį lietuvybės puoselėtoju,tik savo šeimą kažkodėl laikantį toli nuo Lietuvos ir lietuvių.Netgi vadinamas moralės saugotoju,tik pats neapsieinantis be milenų, gretų ir panašaus lygio ,,menininkių''.

Karbauskis – internacionalistas

Karbauskis – internacionalistas portretas
Jo tėvynė ten, kur rublis ilgesnis.

Sujudino apsidergusius klounus

Sujudino apsidergusius klounus portretas
Labai gilus,įžvalgus straipsnis,todėl sukėlė visų pažaliavusių apsikakojusių gandrinių įtūžį.Nemanau,kad protingi, sąžiningai dirbantys ir trokštantys,kad Lietuva atsikratytų kolchozinio valdymo mentaliteto,gali nereaguoti į sovietinio raugo persisunkusio žemgrobio savivalę.

pasipiktines

pasipiktines portretas
baikit viena karta pilti pamazgas ir smeizti Karbauski. nes jums iki jo lygio labai toli ir ilgai plaukti ......Galiu pasakyti kad visi rasinetojai ivairiausi straipsniu AUTORELIAI maitinates is musu moketoju pinigeliu ir tuo paciu is Karbauskio mokamu milijoniniu mokesciu.Sitas vaikinukas straipsnio autorius nesupranta ir niekuomet nesupras kaip uzdirbami milijonai.Kad uzdirbti milijonus reikia tureti daug proto ir smegenu galvoje o ju pas reta tokiu proto smegenu yra.Man labai idomu pas ka daugiau proto smegenu buvo kada Wiliams PRICHVATIZAVO Mazeikiu nafta pas Wiliams ar Lietuvos geradarius nors geradariai buvo dosniai pamaloninti uz sia milijardine dovana Wiliamsui o tauta pastumeta i SKURDA.

filosofas - lyberastas

filosofas - lyberastas portretas
ne zmogus ,tai tarpinis individas tarp pedofilo ir gejo......

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek galima pavydeti ir pilti purva ant gerb.Karbausko ? Jis yra puikus savo vidumi,tik baisu kad nepaluztu nuo sitokio jo juodinimo ir dergimo.As pensininke. Mus nualino ir apvoge konservatoriai kai nepaisydami konstitucijos sumazino pensijas. Soc.demai reke "viskas zmogui" ir sau bei politikams didino algas. Pensijos didejo 2 ar 4 eurais. Laimejus "valstieciams jau kelis kartus didino pensijas ir ne po 2 eurus,o skaiciai buvo gerokai didesni. Dar zada indeksuoti pensijas. Aciu. Kainu nepasivejam,bet visvien geriau kai gali bent pora kartu sociau oirkti. Kodel pavydi kad Karbauskas valdo daug zemes. Puiku,jis moka ukininkauti,sekmingai gerina ne tik savo bet ir zmoniu gerbuvi. Darosi baisu nuo nesutramdomo jo puolimo. Linkiu jam stiprybes ir manau kad kituose rinkimuose vel jis pirmaus. Aciu uz tautinius rubelius,uz kova su alkoholizmu,uz meile Lietuvai ir uz visokiu kenkeju ir pinigu ploveju viesinima. Aciu p.Karbauskui ir jo komendai.

Anonimas

Anonimas portretas
Ar tik dabar apsižiūrėjot?Juk Karbauskiai ne pirma diena milijonieriai,ir ne be niekieno pagalbos užvaldė tiek žemės,ir Agrokoncernas ne iš dangaus nuleistas.Mums filosofinių išvedžiojimų nereikia,nes dar aiškiau kas nori Karbauskio posto.

VISI

VISI portretas
Nustokit viduriuot ant lietuvių ir Karbauskio

Aiškiaregis

Aiškiaregis portretas
Puikus straipsnis, tik mes vis dar nesuvokiame savęs ir mūsų Lietuvos esmės. Štai tada mus ir durnina visokie gelbėtojai kaip Karbauskis, patys milijonus vartantys, o mums net kiek didesnės pensijos gailintys....

Žvelk giliau

Žvelk giliau portretas
Naujasis pensijų įstatymas- nauja apgavystė ir žmonių durninimas. Š.m. kovo 1 d. išeinu į pensiją. Darbo stažas 40 metų. Žinau visus savo atlyginimus per visus darbo metus, žinau visų metų nuo 1994 vidutinius darbo užmokesčius Lietuvoje. Šiek tiek moku matematiką. Pagal seną metodiką mano pensija būtų apie 315 Eu. Pagal naują, dabar galiojančią, metodiką mano pensija bus: 200 Eu. gausiu už darbo stažą; + 23 taškai per darbo metus nuo 1994 metų, nes iki 1994-01-01- TAŠKAI NESKAIČIUOJAMI. Gaudavau visada darbo užmokestį mažesnį negu vidutinis darbo užmokestis Lietuvoje- pavyzdžiui 2017 gaudavau apie 700, o vidutinis 840 eu. Tad už taškus gausiu : 23 x 3,27= 75,21 Eu. Viso: 200 +75,21 = 275,21 Eu. Išvada: mano pensija bus mažesnė apie 40 eu. negu būtų buvus pagal seną įstatymą. O kiek gausite jūs, jeigu uždirbate 400 Eu ant popieriaus? Laimingi tie, kurie emigravo, pavydžiu jiems. Ačiū, ,,mieli" valstiečiai, kad taip ,,mylite“ Lietuvos žmones. Kad jūs visi su Piziumi skradžiai žemę pras

cha

cha portretas
o cia tas apdirbinetojas kolchozniku,turbut pasiuntinukas tu kurie viska dare kad lietuviai nieko neaugintu lietuvoj o tik pirktu vakarietiska maista...tai jie yra priesai lietuvos o ne kolchoznikai!

cha

cha portretas
ta diena kaip ir delpis tvarteliui priklauso...o tvartelio seimininkai ne lietuviai...o ju neirinko i valdzia,tai isijuose varo ant lietuviu...jai jums cia blogai,gal varykit namo i apelsinu saly pas save...

Litofcaj !

Litofcaj ! portretas
ar jūs visi asilai persigėrę ? Negi nesuprantat kad bet koks sušiktas (supistas) straipsnelis yra tik tam kad jus suskaldyt ir tuo pačiu išrūryt kaip tas gašliūnas studzentes..? Man tikrai jūsų gaila, lochaj !

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Baikit š….. malti. Sovietiniai internacionalistai tautybės neturi. Tai žmonės “bez rodu i plėmeni”.

Stas

Stas portretas
Vytukas beveik teisus! Sunauja valdo Lietuva!

ne pasyvus.

ne pasyvus. portretas
Dar viena pasamde,islindo is kanapiu filosovas susiktas su savo isvedziojimais.As nezinau kaip juos ir vadinti,aiskiai matosi naujos valdzios pazabgus sprendimai ir geru darbu pradzia,tik visokie samdyti ar nemastantys kisa savo sudinus snukius is uz kampo,nes tiesiai jie negali,nes neteisus.

BRONIUS TAMALIUNAS.

BRONIUS TAMALIUNAS. portretas
PRIVATI ZEME...AR JUS VISI PAKVAISOTE???ZEME VISU MUSU TAUTOS PILIECIU IR TASKAS.GAL PAKLAUSIT TEVELIO SENELIO MANO DEDES ,PARTIZANU ZUVUSIU UZ KA?? PARTIZANES TETOS-- VAIDILUTES KURI BUDAMA SUZEISTA ,PAGAUTAKAMEROI NUSINUODIJO, IR DESIMCIU TUKSTANCIU KITU PARTIZANU ,UZ KIENO ZEME JIE ZUVO PACEM ZYDEJIME,KA GAL UZ KARBAUSKIO??? AR TU KURIE KELIUKUS Y PAUPIUS Y PAEZERES UZTVERE ... UZ JIU LAUKINY NETRAMDOMA LAUKINY TYCIOJIMASI IS VISU KITU KURIE NEUZGROBE PAUPIU PAEZERIU......LIETUVOS ZEME VISU LIETUVIU, VISU CIA GYVENANCIU. IR LIETUVEI DAR VIS LAUKE KADA NUO KELIUKU NUIMS TVORAS. TEVELIS PAMATES TOKE LIETUVA, VEL PASIIMTU KULKOSVAIDY....NA O JEUNIMAS NUSISPJEUNA Y GROBUONIU TVARKA IR VAZIUOJE KITUR.GAL TEN IRGI YRA TVORU ,BET JES UZTVERE SVETIMI,NE SAVI IR LENGVEU KENTETI.....

Hm

Hm portretas
Dar vienas kvailų minčių kratinys. Valstiečiai pajudino LRT finansus, tai tie negali su tuo susitaikyti. ,,Kaip gi taip sugalvojo mus neliečiamuosius patikrinti,visos valdžios prisibijo mūsų žurnalistų,žinojo kad galim jei kas ir pamazgosia išmaudyti,o čia išdrįso sparnus apkarpyti. Nenusileisim,pilsim visokį brudą. O gal pavyks apdergti?"

Romualdas

Romualdas portretas
Kas tu, Bernardas Gailius? LRT korumpuotas veikėjas, kuriam svetimas sovietmetis? Ne, dėdule, tu kaip tik ir esi sovietikas, išsivertęs savo fufaiką į kitą pusę. Matyt ateina galas tavo kišenių pildymo įpročiams ir jau dreba kinkos. Nes Lietuvoje tokiems kaip tu nebeliks vietos. Padorūs žmonės, nors tai ir ne visai etiška, pro tave praeidami nusispjaus. O net ir tavo mielas bičiulis Jakilaitis gi tave laikys atmata, nes tu kimbi prie visos šeimos ir ją nepagrįstai žemini. Tačiau pastebėtina dar ir tai, kad tu esi bukagalvis. Mąstantis žmogus niekada nesugalvotų parašyti teiginio, kad baudžiavos panaikinimas beveik nieko nereiškė tiems, kas žemės neturėjo. Tikrai sovietikas esi. Tiesa, nevertas net šių kelių mano sakinių

Anonimas

Anonimas portretas
trūksta žodžių,kaip juodina ir negali prikibt prie Karbauskių giminės :) Neberašykite nesąmonių,nes nebeskanu :D Ramūnai,daryk tvarką visur !!! vagys myžčioja į kelnes :D .Mes palaikome Tave :D

gurmanas

gurmanas portretas
nacionalinis lietuviskas delikatesas- lietuvis

Prakeikimas

Prakeikimas portretas
O juk autoriaus šeima ir gi neblogai išgyveno tarybinius metus. Ir sėkmingai įsitaisė nepriklausomybės metais Bet tas komunistinės nomenklatūros pavydumas neapleidžia net anūkų – Kodėl jis turi daugiau?

Vava

Vava portretas
O Kurlenskis su Masiuli tai tikri lietuviai pradekime gal nuo ju.?

MISTER X

MISTER X portretas
o,seime kas? buve pirmininkai ir ju atzalos, gimines. Tik dabar vadinasi seimos verslas

Išvada

Išvada portretas
Bernardas Gailius - real lithuanian

Taip

Taip portretas
pagarba lietuvybės puoselėtojui Ramūnui Karbauskiui.Ačiū už Naisius,už tautinius rūbelius vaikučiams šventėms,už širdyje, mintyse,darbuose gyvenančią mūsų mielą,gražiąją Lietuvą.

šiaip

šiaip portretas
čia labiau įdomus pats gailius, savo "mokslinius darbus' rašė formaliai dirbdamas STT ir VSD, nors niekuo kitu, apart savo "mokslinę veiklą", neužsiėmė; tai yra kaip visai netikras lietuvis maitinosi iš valstybės biudžeto, nors jokių darbų nedirbo

To na

To na portretas
Keista,kad vis iš "kolchozų"išlipt negalit ir jais galimai gyvena?.Praėjo 27 metai o juos vis minavojat,gal ir perivačią nuosavybę neigiat?Jau kiti laikai žmonės gyvena be kolchozų,atsibuskit esam ES,NATO:):):)

Na,

Na, portretas
per daug nesiplūskit. Matyt, kad užgriebė tiesą, nes ko čia myžt į kelnes. Kolchozo pirmininkas buvo tipiškas sovietinio mentaliteto atstovas ir nėra ko čia inkšti. Tiesa tokia, kad kolchozo pirmininko autoritarišką valdymą ribojo tik koks kompartijos CK. Net rajono valdžia dažniausiai nesikišdavo - svarbu išmilžiai, kiaulės ir grūdai. Karbauskėlis išaugo kolchozo pirminyko paunksmėje, negi bus kitoks. Tad nešlapinkit kelnių baudžiauninkėliai.

kitas

kitas portretas
idiotiskas straipsnis ...

Nuomonė

Nuomonė portretas
Nieko nesupratau.Kažkoks kratinys,ar vėl norima įkast R.Karbauskiui.Gal R.Karbauskis kaltas,kad prie ežerų ir upių prieiti negalima,kad Žemė Lietuvoje kilnojama ir kinojama tiems,kurie turi daug pinigų,o kitiems ir po vos ne trisdešimties metų negrąžinama.

Henrikas

Henrikas portretas
Kaip tai Karbauskis ne lietuvis,ar jau pabludot,ji visa laika valstieciu vadinat ,o tas zmogus kuris yra valstietis,myli zeme,savo runkeius ir avis.Tai kaip jis gali buti ne lietuvis.

Anonimas

Anonimas portretas
Cia yra lietuviai.Bet lietuviai vagys ir geri melagiai.I akis ziuri bet daro savo.Vilkai avies kailyje.

Kadangi

Kadangi portretas
Karbauskis yra tikras lietuvis,todėl jis labai gerai supranta lietuvybės išsaugojimo prasminguma ,jos puoselėjimą"Ne visai lietuviui"tai sunkiai sekas,o tokiam gal ir atrodo:"kam to reik"??

komjaunuolis gailus bernardas is gailescio

komjaunuolis gailus bernardas is gailescio portretas
noretu pastatyt prie sienos kolchozo pirmininka ne lietuvy Karbauckiu Ramunely ,tuo yrodytu savo tikro lietuvos patrijoto kaip Pavlikaas Morozovas patrijotine siela .... zodziu kurva -kurvai y atlapus kimba...

Lietuvis

Lietuvis portretas
Paminėtą "Lietuvos valstybės esmę" labai suvokia LRT pagal patarlę: "vok vok ir suvoksi".

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
na va... atsiranda terminai "tikras lietuvis"... tai reiškia, kad yra ir "netikrų lietuvių"... o tai ką čia?... pradėjo fašizmu kvepėti?... manau, kad pirmiausia visi mes esame Lietuvos piliečiai, nepriklausomai nuo to ką galvojame... straipsnis kelia neapykantą, abejones, sumaištį ir t. t. ... manau, kad ne vieta tokiems straipsniams...

Minde

Minde portretas
Na Straipsnis is LRT ko galima noreti, filosofija prasideda. Ir LRT gaujoms ir pinigu svaistymui reikia pasakyti ne!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Valstybininkus keičia naftininkai
  Valstybininkus keičia naftininkai

  Prieš dešimtmetį, gal prieš keliolika metų, Lietuvos vidaus politikos laukuose virė nuožmi kova su vadinamaisiais valstybininkais. Buvo ir yra žmonių, kurie nuoširdžiai tiki, kad mus valdo marsiečiai, yra garinančių actą ...

 • Neaiškios žinios iš Miuncheno
  Neaiškios žinios iš Miuncheno

  Aną savaitgalį Miunchene vyko tradicinė didžiųjų pasaulio galybių atstovų saugumo konferencija, o šios savaitės pradžioje tarptautinė spauda vertino jos rezultatus. Čia nuomonės labai skyrėsi. ...

  1
 • Kyšių metamorfozės
  Kyšių metamorfozės

  Lietuvos gimtadienis buvo gražus. Latviai dar tik švęs, todėl pas juos buvo negražu, nes Latvijos centrinio banko vadovas pateko už grotų dėl kyšių. Baisus skandalas. Jį paleido už 100 tūkst. eurų užstatą, bet suėmė jau pas mus &n...

  8
 • Kaimynų godos
  Kaimynų godos

  Sveikinimai braliukams! Linkėjimai kaimynams! Iki Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių finišo likus vos keletui dienų jau galima apžvelgti esminius jų rezultatus. Jie gal nėra labai guodžiantys Lietuvai, tačiau palankūs mūsų kaimynams. ...

  3
 • Hibridinė Karbauskio valdžia
  Hibridinė Karbauskio valdžia

  Karbauskio „Agrokoncerną“ ir Valstiečių partiją apdainavęs televizijos serijalas „Naisių vasara“ nieko bendro neturi su valstiečių partija, nemirksėdamas sako Seimo Pranckietis. „Naisių vasaroje“ nėra jokios polit...

  32
 • Politinė torpeda
  Politinė torpeda

  Neseniai viena apklausų bendrovė paskelbė, esą Gintauto Palucko vadovaujami socialdemokratai pagal populiarumą aplenkė "valstiečius". ...

  2
 • Kur „išmesti“ pinigus – nuomai ar būsto paskolai?
  Kur „išmesti“ pinigus – nuomai ar būsto paskolai?

  Beveik visi anksčiau ar vėliau turime priimti sprendimą – pirkti nuosavą būstą ar jį nuomotis. Toks sprendimas yra subjektyvus ir priklauso nuo asmeninių preferencijų bei aplinkybių, tačiau visgi yra argumentų, kurie gali padėti apsispręsti...

  1
 • Kova už laisvę dar nesibaigė
  Kova už laisvę dar nesibaigė

  Pasitikome šimtmetį. Šimtmetį, vertą pasididžiavimo, jog naikinta pusę amžiaus tauta ne tik išliko, bet ir atgavo laisvę, pasirinko demokratijos, kad ir kokia ji netobula bebūtų, kelią, leidžiantį mums kurti savo Valstybę. ...

  11
 • Premijos dalybų dispanseris
  Premijos dalybų dispanseris

  Apsisapnavusio priekabiavimo skandale tarp akivaizdžių nesąmonių ir emocinių patologijų iškyla ir vienas rimtas klausimas: kam ir už ką duodamos Nacionalinės kultūros ir meno premijos, jei tie nominantai ir laureatai vienas po kito kapituliuoj...

  11
 • Apie meilę, tėvynę ir laisvę
  Apie meilę, tėvynę ir laisvę

  Jau nemažai metų pastebiu, kaip kiekvieną vasarį tarsi į vieną sriubą iš visiškai nesuderinamų ingredientų sumetamos dvi progos – Šv.Valentinas ir Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Iš pirmo žvilgsnio romantiniai j...

  10
Daugiau straipsnių