Apie dergėjus: Rūtą ir Juozą

gėda

gėda portretas
nusivažiavai, Kęstai, pataikauji sistemai, o gal Vanagaitę kaip stiprią konkurentę nori "neutralizuoti"?

Stanislovas

Stanislovas portretas
Šaunus autoriaus-rašytojo, nacionlinės premijos laureato, tekstas. Kaip nekeista, Vanaigaitė pristato ir pristatoma kaip žinoma rašyoja. Jo juk kaimo bobutės lygio, anksčiau tokias vadino furijom, tik nežinau, ką tai reiškia. Juk šmeižikai - tai ne rašytojai, o vargani nusidėjėliai. Be to, rašytiojas, tai LRS narys ar žmogus turintis meno kūrėjo statusą. Vanagaitė - vieno ar kito neturi. Vanagaitė viską padarytų, kad tik pagarėtų. Iš jos tų kuurtių knygelių, skaitysiu tik kitą, kuri vadinsis "Pirma naktis su Zurofu".Ten tai jos fantazijos turėtų būti stulbinančios.

Straipsnis apie dergėjus, Kęstas apie "rusai puola" Chi chi

Straipsnis apie dergėjus, Kęstas apie "rusai puola" Chi chi portretas
///////////////////////////

Onai

Onai portretas
O žmonės apie Lietuvos skundikus rusams galvoja labai blogai.

Ona

Ona portretas
Ne Navakui,ne skundikui Tapinui spręsti apie Statkevičiaus,Vanagaitės ir kitų Lietuvos žmonių nuomonių teisingumą ar neteisingumą.Visi Lietuvos piliečiai, turi teisę turėti ir pasakyti savo nuomones.Keistas tas Navakas.Pagal jį,jei kalbama su Rusijos piliečiais,tai lietuviai privalo MELUOTI NET IŠSIJUOSĘ,kad gyvena puikiai,kad uždirba labai dideles algas,gauna didžiules pensijas,o kainos juokingai mažos.Navakai,TIESA yra tokia ,kokia YRA,o ne tokia,kokios reikia politikams ir etatiniams melagiams.Jei abejojama ISTORINE TIESA,ją reikia patikrinti,o ne pradėti uiti,užgaulioti žmones.Ir dar vienas klausimas,kodėl taip bijome ką pagalvos apie mus Rusija,jei jos visai nebijome,kodėl viską darome tik dėl to,ką apie mus pagalvos kitos valstybės?Man atrodo,kad daug svarbiau,ką apie politikus,jų padlaižius,skundikus ir smerkėjus,galvoja patys Lietuvos žmonės.

Kęstas

Kęstas portretas
Kam Lietuvos elitui reikalingas nuolatinis baidymas priešu Putinu ir jo Rusija? "O gal kažkam to priešo reikia tik tam, kad jis pagrįstų ir pateisintų netobulą sistemą, kuri, kaip ir Lietuvoje, taip ir Rusijoje pridengtų žymiai gilesnes ir svarbesnes problemas, su kuriomis kiekvieną dieną susiduria tūkstančiai paprastų piliečių, kovojančių savo asmeninius socialinius išgyvenimo karus. Bet kai priešas tyko už sienos, negi dabar reikalausi valdžios ir elito spręsti neatidėliotinas paprastų žmonių problemas?

Kęstas

Kęstas portretas
Štai kodėl susidaro įspūdis, kad tas nuolatinis Putino Rusijos grėsmės prikaišiojimas ir eskalavimas Lietuvoje tėra gera priedanga ir toliau išlaikyti dėmesį toms politinėms figūroms, kurios iš tiesų nebeturi nei patrauklaus politinio turinio, nei idėjų ir tenori Lietuvoje išlaikyti neoliberalų ekonominės politikos kursą bei įtakingų interesų grupių status quo." Paprasčiau pasakius, baidymas Putino Rusija reikalingas vagims Lietuvoje, kad dar truputėlį ilgiau iš mūsų vogti. Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

to taigi

to taigi portretas
beje formule neteisinga

tautiečiams

tautiečiams portretas
Žmonės, balsuokime peticijos com "Už lygias Lietuvos piliečių teises su pabėgėliais" - lietuvi, nebūk abejingas – afrikietis yra aukštesnis už tave gimtojoje Lietuvoje.

taigi

taigi portretas
Veidelis išvagotas C2H6O

Ridas

Ridas portretas
Vanagaite - seniai zinoma issisokele,tuo ir garsi. Tapinas,pasirodo,dar nesubrendes populiarumui.

Lietuva - laikinas darinys, senis Kęstas - visiškas asilas

Lietuva - laikinas darinys, senis Kęstas - visiškas asilas portretas
Tai vargšas nusenęs žmogelis – okupacijos laikų liekana. Visą laiką sąžiningai tarnavo sovietų represinėse struktūrose. Negailėdamas jėgų kovojo su Sovietų Sąjungos priešais, naikino ir trėmė visus, netikinčius šviesiu komunizmo rytojumi. Vykdė ir viršijo Komunistų partijos iškeltus penkmečio planus. Visas sovietines šventes šventė negailėdamas sveikatos. Nenuostabu, kad žmogelis prieš laiką susidėvėjo ir psichiškai, ir fiziškai. Dabar prisiduria pragyvenimui, rašydamas komentarus, liaupsinančius fašistinę Kremliaus milijardierių kliką ir keikiančius Lietuvą. Nebesupranta žmogelis apie ką straipsnyje rašoma, todėl jo komentarai ne į temą. Kadangi apmokama pagal žodžių kiekį komentare, visada gale prirašo „Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką”. Taip žmogelis beveik trečdaliu pasididina savo komentarą. Dėl protinio neįgalumo tą patį komentarą kartoja po daugeliu straipsnių.

Kęstas

Kęstas portretas
Lietuvos valstybė yra laikinas darinys: Vėl atidaryta artimiausia prie Lietuvos populiari maisto parduotuvė Seinuose, Lenkijoje. Iš anksto išsikeitę eurus į zlotus ir paskaičiavę kainas, mes prisiperkame ten maisto net ir dukart pigiau, negu Lietuvoje. Atvažiuoja žmonės net iš Vilniaus. Mūsų atlyginimai maži, maistui išleidžiame liūto dalį. Pirkdami Lenkijoje, galime sveikiau ir sočiau pavalgyti, pataupydami ir sveikatą, ir pinigus. Lietuvos verslininkai negali daugiau nebekelti atlyginimus, nes dirbančiųjų pradeda trūkti. Todėl kelia kainas. Aišku, jie nori išlaikyti aukštus pelnus. Taip išvaro iš Lietuvos į Lenkiją mūsų pinigus, o mus pačius - į emigraciją. Blogai Lietuvai. Matyt, nerūpi mūsų verslininkams Lietuva.

Kęstas

Kęstas portretas
Verslininkai dalinasi pinigais su valstybės žmonėmis Eligijaus Masiulio stiliaus kartoninėse dėžutėse, todėl sanitarinės normos ir kitos valstybės nustatomos taisyklės naudojamos naikinti konkurentus. Siauras draugų ir giminių ratelis daro Lietuvoje, ką nori. Tai yra lietuviška nusikaltėlių mafija, užgrobusi valdžią ir turtus Lietuvoje Kai mūsų čia liks visai nedaug, teks vėl referendumu jungtis prie Lenkijos. Lietuviškai kalbėti bus sunkiau, bet nors vėl atsidursime tikroje valstybėje ir liksime gyvi. Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Hu.

Hu. portretas
Tai tetulei nei stogas nuplaukė nei ką. Su ja viskas gerai. Ji yra viešūjų ryšių specialistė t.y. išmesti į info lauką tam tikrą jauką siekiant gauti norimą rezultatą. T.y. parduoti naujos knygos tiražą ir jį papildyti. Juk tą infomaciją apie Vanagą ji turėjo jau iki 2016 metų pradžios, kada pasirodė jos knyga "Mūsiškiai". Iki to ji tūnojo archyvuose ir rinko medžiagą apie žydšaudžius( o tai atskira tema, kodėl žydai gyveno šalia lietuvių daug šimtmečių ir niekaip nepasireiškė agresija, kada Rusijos imperijoje net Prancūzijoje neretai vyko pagromai) taigi ji jau tada turėjo viską apie gen. Vanagą, bet išspjovė tik dabar. Tai tik biznis. Bet šį kartą nepavyko. Su Paksu geriau sekėsi. O jos knygų naikinti gal ir nereikėtų. Tai jau viduramžiaus kvepia. Reikia leiti jai išsividuriuot. :)

hhhhhhhhh

hhhhhhhhh portretas
Rado ką sulyginti. Juozas pasisakė prieš leftistinę Lietuvos valdžią, gi Vanagaitė apvėmė Lietuvą, istorinę atmintį, Lietuvos didžiavyrius. Todėl Juozui - nykštys į viršų, o Zurofienę von iš Lietuvos.

Kęstas

Kęstas portretas
Juozas tikrai yra teisus. Slaptas NATO pranešimas konstatuoja, kad karo atveju NATO negalėtų atsilaikyti prieš Rusiją: Šis pranešimas aptariamas čia. Akivaizdu, kad Lietuvos valdžios kurstomas karas su Rusija yra kapo duobės kasimas Lietuvai. Jei atsiradai duobėje, tai nustok kasti. Ką ruošiasi daryti su šia problema naujieji pretendentai į Lietuvos Prezidento postą? Klauskime, kol nevėlu. Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Vincas L.

Vincas L. portretas
ČK, NKVD, KGB visada buvo kriminalinės struktūros. Jos naudojo kankinimus, šantažą, šmeižtą ir kitas kriminalines ydas. Stalinas, pašalintas iš kunigų seminarijos, tapo kriminaliniu plėšiku: jis apiplėšinėdavo pirklius, prekeivius „vardan proletariato, revoliucijos reikmėms". Feliksas Dzeržinskis buvo teroristinių polinkių kriminalinis nusikaltėlis. Todėl tų struktūrų metodai buvo banditiški. Sovietų valstybė vykdė kriminalinius planus ir kas tiko valdžios išlaikymui, net ir kankinimai, neoficialiai buvo teisėti.

,

, portretas
tiesa sakant kgb (nkvd, fsb ir tt) gajus, ir ne tik agentūriniu tinklu, bet sulaužytais piliečių stuburais: negerbimu savo valstybes, purvo pilimu ant iškilesnių ir švaresnių savo elgesyje. menkystos vegali pakesti, reikia juodinti viską ir visada, iš kai kurių komentarų tai aiskiai matyti, žiauru.

>tai

>tai portretas
taves is vis nesimato, kas tu toks?

tai

tai portretas
Susireikšmines alchašas.

LR pilete

LR pilete portretas
nieko tapinas neperlenke atkirto tiesiai i desimtuka.

ALGIS

ALGIS portretas
Juozas pasakė TIESĄ

Dar vienas

Dar vienas portretas
Viskas grįžta į senas vėžes. LTSR nusipelnę veikėjai puola J. Statkevičių ir R. Vanagaitę, apipildami bjauriausiomis komunistiškomis blevyzgomis. Tarybinis prisitaikėliškas š... išgyveno ir dauginasi

algirdas

algirdas portretas
negalima durniui duoti kelio,nes durnius tuo keliu ir vaiksto.durnius su iniciatyva tai pavojingas durnius ir jis turi buti savo vietoje.

baisi padėtis Lietuvoje

baisi padėtis Lietuvoje portretas
J. Statkevičius labai teisingai pasakė. Nėra normali padėtis jei Lietuvoje žmonės negali išgyventi, nori dirbti bet negali gauti darbo, dėl ko priversti bėgti į užsienį.

Kitataučiui

Kitataučiui portretas
Kas per bolševikinis mąstymas - tiesos sakymas jau yra dergimas, kenkimas? Nejuokaukite taip žiauriai.

Kitatautis Lietuvos pilietis

Kitatautis Lietuvos pilietis portretas
Nesuprantu kokie dar gali būti delikatumai ir reveransai prieš du gyvius, kenkiančius savo tėvynei? Žmonėmis jų nevadinu, nes žmonėms būdinga etika ir moralė. Gamtos gyviems organizmams – ne. Kalbėti šiuo atveju apie klaidą, nusišnekėjimą nedera, tai kur kas rimčiau. Tėvynės išdavystės ir kenkimo jai veiksmai turi būti įvertinti adekvačiai, o ne likti paplepėjimais.

Rikas

Rikas portretas
Išblaivinantis straipsnis !

Viešpatie aukštielnykas

Viešpatie aukštielnykas portretas
Tapinas pagąsdino Alma Litterą savo knygų nebeduosiąs? Svieto pabaiga! Kas tas jo knygas skaito? Net nežinojau, kad anas rašyt moka, maniau, kad tik tekstint... Nei jo, nei Vanagaitės knygos iš tikrųjų skaitantiems nereikalingos, tikrai vertingoms knygoms laiko ne visada užtenka. Plyšk iš juoko, persigandus leidyklos valdžia turbūt kūkčioja pakampėm išsislapsčius. Kaip rusai sako, "пугала баба ежа голой жопой"...

Nusišnekėjimas ir kenkimas Valstybei – skirtingi dalykai

Nusišnekėjimas ir kenkimas Valstybei – skirtingi dalykai portretas
Nusišnekėjimas ir kenkimas Valstybei – skirtingi dalykai Nusišneka daug kas. Tame tarpe ir politikai. Dažniausiai dėl savireklamos arba norėdami pateisinti savo paklydimus. Pas mus demokratija – kalbėti gali kas nori ir ką nori. Nebūtų kilę triukšmo ir dėl Rūtos su Juozuku nusišnekėjimų, padarytų norint atkreipti į save dėmesį ir susikurti norimą įvaizdį. Blogai, kad jie, galimai, viena iš mandrumo, kitas iš kvailumo tuos savo nusišnekėjimus Maskvoje pateikė kaip faktus mums nedraugiškai Putino Rusijai. Ši gavo papildomą ginklą vedamam ideologiniam karui prieš Lietuvą, ją kaltinant bei dergiant. Čia demokratija baigiasi ir Rūtos su Juozuku veiksmai turi būti įvertinti mūsų saugumo struktūrų dėl kenkimo Valtybei ir priimtos priemonės užkirsti tam kelią.

Petras

Petras portretas
Vanagaite-zydu mazgote,ir tuo viskas pasakyta...

Istorijos studentai

Istorijos  studentai portretas
Rūta jau nebe pirmą kartą . Diagnozuojame : bjauri , gliti asmenybė.

Mazuroniukas tik bendrapavardis

Mazuroniukas tik bendrapavardis portretas
V. Mazuroni - nebūk visų teisėju. Gal irgi protas pavažiavo?

Kęstas visai suviduriavo tikindamas Putino rusų taikingumu

Kęstas visai suviduriavo tikindamas Putino rusų taikingumu portretas
Tai vargšas nusenęs žmogelis – okupacijos laikų liekana. Visą laiką sąžiningai tarnavo sovietų represinėse struktūrose. Negailėdamas jėgų kovojo su Sovietų Sąjungos priešais, naikino ir trėmė visus, netikinčius šviesiu komunizmo rytojumi. Vykdė ir viršijo Komunistų partijos iškeltus penkmečio planus. Visas sovietines šventes šventė negailėdamas sveikatos. Nenuostabu, kad žmogelis prieš laiką susidėvėjo ir psichiškai, ir fiziškai. Dabar prisiduria pragyvenimui, rašydamas komentarus, liaupsinančius fašistinę Kremliaus milijardierių kliką ir keikiančius Lietuvą. Nebesupranta žmogelis apie ką straipsnyje rašoma, todėl jo komentarai ne į temą. Kadangi apmokama pagal žodžių kiekį komentare, visada gale prirašo „Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką”. Taip žmogelis beveik trečdaliu pasididina savo komentarą. Dėl protinio neįgalumo tą patį komentarą kartoja po daugeliu straipsnių. Šio nukvakusio žmogelio pezėjimas – Kremliaus demagogijos atkartojimas.

Kai cia yra

Kai cia yra portretas
Is ka gi apderge? Dergia, kai sako kazka neteisingai bjauraus. Siais atvejsis- kiek proc. tiesos vienoje ir kiek kitoje puseje? Kas pasakys? Kita nuomone negalima?

Kęstas

Kęstas portretas
Rusai puola Lietuvą kasdien, todėl nieko kito daryti negalime. Ar galima Lietuvoje sukurti ekosistemą aukštų technologijų verslui? Ne. Nėra pakankamai išlavintų žmonių, kurių idėjos ir kiti darbai tą ekosistemą maitintų. Lietuvos profesoriai dirba pilną laiką, bet jiems mokama už dalį etato, daugeliu atvejų apie 500 eurų per mėnesį. Kodėl taip vargingai? Nepakanka pinigų. Kodėl? Skiriame mokslui mažiau pinigų, negu dauguma konkurentų: "Mokslo finansavimas ES ir Rusijoje (proc. nuo BVP) 1. Švedija – 3,26 proc. (2015 m.) 2. Austrija – 3,07 proc. (2015 m.) 3. Danija – 3,03 proc. (2015 m.) 4. Suomija – 2,9 proc. (2015 m.) 5. Vokietija – 2,87 proc. (2015 m.) ... 16. Estija – 1,5 proc. (2015 m.) ... 23. Rusija – 1,13 proc. (2015 m.) 24. Lietuva – 1,04 proc. (2015 m.); 0,74 proc. (2016 m.) ... 30. Latvija – 0,63 proc. (2015 m.) 31. Rumunija – 0,49 proc. (2015 m.) 32. Kipras – 0,46 proc. (2015 m.)"

Kęstas

Kęstas portretas
Ginklavimuisi skiriame du procentus BVP, bet vistiek visos vištos juokiasi iš mūsų mažos armijos, primenančios Liuksemburgą. Išeina brangus vištų juokinimo būdas. O kad nekuriame gerai apmokamų darbo vietų - blogai, nes tai žemina pragyvenimo lygį, mažina gimstamumą ir veda prie mūsų tautos išnykimo. Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

geda

geda portretas
supuvusi salis! fasizmas atsigauna ispanijoj - o mes tylim! arabai zudo vienas kita - o mes tylim. rusai ir jankiai lygina sirija - o mes tylim. rusai okupavo kryma - o mes tylim. vengrai atsisako priimti pabegelius - o mes tylim! kaimai ir miesteliai dusta - o mes tylim... tiesa nekenciam: bado akis! lenkiam nugara es - reika ju babkiu...

ateitis

ateitis portretas
skaityk dokumentus pats! nepasikliauk istorikais - "mokslininkais"! pirma paziurek, kas jiems moka... gal ir suprasi. be to zinok. tiesa bado akis! ypac mums. sunku paziureti i veidrodi... neveltui daug jaunimo sprunka kuo toliau . be to, buforines zonos ateitis - danu kiauliu srutu dugnas geriausiu atveju. blogiau bus, kai gudu kareivio batas tryps sali...

Kęstučiui Navakui

Kęstučiui Navakui portretas
Kaip poetinės prigimties žmogus, kartais būna plaukioji padebesiais. Šiuo kartu tavo, situacijos susidariusios dėl dergėjų Rūtos ir Juozo nusišnekėjimų, vertinimas – blaivi realybė. Iš tavo siūlymo, kaip su mažiausiais moraliniais nuostoliais išeiti iš padėties, galėtų pasimokyti ir save proto bokštais laikantys mūsų politikai.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Šaunuolis Tapinas. Aš irgi nenorėčiau turėti reikalų nei su Juozuku, nei su Rūtele, nei su tais, kas su jais.

A. Tapinas: aš arba R. Vanagaitė

A. Tapinas: aš arba R. Vanagaitė portretas
iš Delfio - Žurnalistas Andrius Tapinas penktadienį feisbuke pareiškė, kad RAŠTU KREIPĖSI į leidyklą klausdamas, koks yra leidyklos požiūris į situaciją ir kaip ji vertina tokius R. Vanagaitės knygų reklamos metodus. Jeigu jiems viskas gerai ir jokios reakcijos iš „Alma Littera“ pusės nebus, tada sakau labai aiškiai – gavę daug reklamos vienam autoriui, jūs praradote kitą autorių, nes mano knygų „Alma Littera“ daugiau neleis“, – skelbė A. Tapinas

Nuomonė

Nuomonė portretas
Mačiau tą įrašą. Ir ten buvo Rūtelė, ne Tapinas. Ir tegul ją Dievas baudžia kuo griežčiau. Teisingiau jau nubaudė: atėmė protą. O pamatyti buvo verta, kad būtų aišku kas yra kas.

oi, manau ne tiems linkite :)

oi, manau ne tiems linkite :)  portretas
nes anot pono V.Mazuronio ------ Rusijos specialiosios tarnybos trina rankas iš džiaugsmo matydamos tokią A.Tapino reakciją – akivaizdu. Geresnės bei Rusijos pusei naudingesnės reakcijos tikėtis ir negalėtum: skaldosi patys, net jiems to daryti nereikia.-----

Nuomonė

Nuomonė portretas
Sėkmės Rūtelei ir Juozukui emigruojant į Rusiją :))). Į šalį, kur pogromai normalu. Ir kaip suprantu mokesčių mokėti "nereikia". Galės ten rėkaut.

manau pamiršome

manau pamiršome portretas
Pagrindinį širšalo ( reklamos) "veikėją" poną Tapiną ") Daugumas net nebūtų kreipę dėmesio į Rūtą ir Juozą . Sakė , pasakė , nereaguojame , gyvename sau toliau ....Yra tarnybos kurios domisi draudžiamai dalykais , o jos tyli :) Kada žmonės pradės mąstyti ? :) Man seniai kyla klausimas - kokius siekius turi ponas Tapinas ? Ką jis "reklamuoja" ? Aš abejoju tokiais "patriotais" skatinančiais vos ne langų daužymą , man tai labiau panašu į provokacijas . Daugelis pasiduoda : dalyvauja FB debatuose , komentaruose , žiūri kažkokią TV ....Dabar , kad yra tokia knyga , žino beveik visi ir daugeliui bus labai smalsu ir manote tai bus gerai partizanų atminimui ? :) Štai tokia mano nuomonė .

Nuomonė

Nuomonė portretas
Turime mankurtų .... Kaip ir kriminalinių nusikaltelių bei kitokio blogio. Nieko nepadarysi. Žmonės nedurni, tai ir kilo pasipiktinimo išdavikais banga (gaila, kad valstybei atrodo, kad viskas gerai - "nieko nebuvo, tik kita nuomonė'). O ir verslas nors ir pavėluotai pradeda susigriebti... Ir ima tokias "knygas" iš lentynų....

Mama, ir mane isvadavo Raudonoji armija...

Mama, ir mane isvadavo Raudonoji armija... portretas
Juk cia ozzio zodziai.. o siaip kodel turiu tiket lytwos istorikais, kai yra visos bylos, ir kodel jei ''kitaip'' nei nori lytwa ,is karto tampa suklastota ?

Anonimas

Anonimas portretas
prieš tai KGB vadinosi NKVD, o dzeržinskio laikais - ČK. jei neklystu

Leonui

Leonui portretas
Felikso Edmundovičiaus laikais KGB nebuvo, buvo ČeKa ir NKVD, tai kas čia toks išprusęs? Bet šiaip tai man kitkas įdomu: kaip čia buvo, kad leidykla išleido knygą, kurią paskui pati į makulatūrą kiša, prieš leidžiant nebuvo kas perskaito ką leidžia ar kaip? Leidėjai apskritai nebeturi nieko bendra su kultūra, virto antrarūšio ir trečiarūšio "produkto" gamintojais, ir tai kur kas baisiau už bet kokius dergėjus, tiek tikrus, tiek išgalvotus. Anie palos ir nustos, o nustekentos kultūros nebeatgaivinsi.

Leonas

Leonas portretas
Ačiū autoriui už istorinį išprusimą. Pirmą kartą sužinojau, kad KGB atsirado tik 1953 metais. Iki šiol man jo simboliu buvo geležinis Feliksas Edmundovičius...

tam r

tam r portretas
O aš visiškai nepritariu, kur tie dergėjai? Abu žmonės išreiškė savo nuomonę, poziciją, kuriai daugelis pritaria. bent jau tie klausimai reikalingi išsiaiškinimo, ne puolimo. Bet mūsų šalyje jau darosi neįmanoma pareikšti ,,neteisingą" nuomonę, ne tokią, kaip ,,visų". O tai reiškia, kad demokratija pavojuje.

patikslinimas

patikslinimas portretas
Vanagaite nerase kad jis buvo KGB agentas, o NKVD agentais, NKVD Lietuvoje isikure 1940 - tais metais. Gal jis ir buvo verbuojamas/uzverbuotas, kaip NKVD agentais, bet jis kovojo pries juos, o tai reiskia - nedirbo agento darbo.

r

r portretas
pritariu Kęstuciui: ruta ir juozas dergejai!

Labai

Labai portretas
Ačiū už straipsnį. Manau, kad kažkokiai vanagaitei su jos draugu iš Izraelio per daug dėmesio. Jie vykdo užsakymą ir kiršina žmones bei juodina Lietuvos istoriją. Deja, tokių buvo ir yra kiekvienoje tautoje. Kaip yra vagys, sukčiai ir pan.

ALGIS

ALGIS portretas
Kur žodžio laisvė , ku demokratija , tai ir tarybiniais laikais sąjudininkus panašiai keikė ,bet pasirodo ,kad dabar didvyiai , tai čia gal bus dar didesni didvyriai

maurutis

maurutis portretas
O ko tikėtis iš tų , kurie po svetimšaliais gulasi...

“Koncervatnykui”

“Koncervatnykui” portretas
“Banditai miskiniai” gyne savo tevyne nuo okupantu, o tamsta ka cia svaicioji? Kam dirbai? Matyt gerai apmokamas.

Koncervatnikas

Koncervatnikas portretas
Kaip tauta, tai jus labai šudina, net dabar negalit susitaikyti ir gyventi graziai. Uz tai jus ir treme, o banditai miskiniai jie ir liks slykstus banditai, kiek š..nekelk jis visvien liks š...

Kurmis ir duonos pluta

Kurmis ir duonos pluta portretas
Žmonės pasižymi tuo, kad juos labai lengva vakdyti, jais manipuliuoti. Jei paskaitysime 1996, 2000, 2004 m. rinkimų į Seimą partijų ir atskirų kandidatų programas, tai pamatysime, kad jie visi be išimties akcentavo kuo glaudesnius ekonominius santykius su ... Rusija. Kas atsitiko, kad šiandien sukelta tokia nesveika isterija ! Kur čia priežastis ? Kodėl mūsų žmogus apie tai nesusimąsto ? Kodėl, kaip ir sovietmečiu, visokie tapinai, navakai skirsto žmones į teisingai ir neteisingai galvojančius ? Kodėl Seimas eilinį kartą tyliai priėmė nutarimą neviešinti KGB archyvų ? Kas ir ko bijo ? Požiūris į istoriją pastaraisiais metais visiškai suprimityvėjo ir suprovincialėjo. Apie tai dar a. a. L. Donskis kalbėjo.

:)

:) portretas
Labai grakstus straipsnis. Ne veltui poetas eseistas raso. Nuomone tureti ir pareiksti ja galima, o kartu ir priesininka pazeminti, galima ir be prasciokisku izeidinejimu ir politizuotu isteriju. Kestuciui bravo.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kiek dar daug Lietuvoje mastančių,kaip tikri rekrūtai,anusauskiniu protu.Stoja piestu už pokario banditus.Tarsi jie buvo šalia jų ir viską matė.Lygtai matė ir tai,kad KGB suklastojo Ramanausko parodymus.Tai paskelbkite tuos jo byloje duotus parodymus ir viskas bus aišku.Kodėl to nedarote?Ogal jau spėjote"patriotai"sunaikinti tuos jo parodymus?Sakosi,kad jis buvo Dzūkijos miškinių vadas.Taigi ir atsakomybė,už jų piktadarybes ,tenka jam.O jūs jo garbintojai ar žinote,kiek jie nukankino aukų?Vadovaukitės tikra istorija,o ne Anusausko plepalais.Kodėl tie patys anusauskai nenorėjo,kad būtų skelbemi KGB bendradarbiai ir tą klausimą atidėjo 75 metams ? Gal čia ir būtų atsakymas,ką sakė Ramanauskas.

Va taip...

Va taip... portretas
Jau nebeskiria kur ir ką kalbėti, nevaldo žmonės savęs....pagavo per didelę laisvę ir pasiklydo...norisi pasirodyti kas per vienas/a, galbūt įsitikinę esą neklystantys...valdykit žmonės save ir išlikit savimi. Baikit Jūs tą aną santvarką garbinti, seniai jos nebėra ir nebebus. Gyvenu Vokietijoje iš tos buvusios plačios tėvynės tikrų tėvynainių sutinku labai daug...bet nesutikau nei vieno kuris garbintų ir lauktų sugrįžtant buvusios santvarkos ir jie pultų grįžti atgal. Taip, kad mieli mano tautiečiai atsikvošėkit...

Asta

Asta portretas
Ačiū rašytojui, puikus straipsnis

Poetas

Poetas portretas
P.S. Beje, o tos juozrūtos dar laisvėje? Ir pilietybė joms dar neatimta? Ir, bendrai, joms nieko dar neatsitiko? Keista...

Manau taip ir nuomones nebijau pareiksti.

Manau taip ir nuomones nebijau pareiksti. portretas
Komentatoriai .Jus nebesuprantat zodzio laisves,nebesuprantat kas yra demokratija.Jus ja maisote su anarchija.Reikia mastyti kur ir kam dergi .Dergimas priesiskai nusiteikusiam Putino valdomai Rusijai tai jau isdavyste.Juolab naudotis pakista NKVD pakisa.Manau tokius i gyvulinius vagonus ir tegu i ta savo mylima Rusija.Tik ne i Maskva,o i Sibira kur treme mus.

Poetas

Poetas portretas
Čia - Lietuva, čia Juozrūtomis lyja...

tikrai

tikrai portretas
labai taiklios mintys.Aš pastarosiomis dienomis vis galvoju-na kas žmogaus galvelėj susisuka,kad jis pradeda nusikalbėt?Manau-dėmesio stoka.

baisu baisu

baisu baisu portretas
Kauno diena(tiesa) nerodo IP adreso.Tai daroma , kad nematytų liaudis , kad pora trejeta maskolių troliukų čia nušika visus komentarus pasipiktinimu, lai loja, protingi atsirenka...

Zodzio laisve

Zodzio laisve portretas
Manau tuo viskas pasakyta... kodel geras LT esi tik kai sakai tai, ka nori girdet dauguma?

Elvyra

Elvyra portretas
Taiklūs pamąstymai. Ačiū.

to Anonimui ir Rimvydui

to Anonimui ir Rimvydui portretas
ponai neiėškokite š.... sliekų. Turėkite savo nuo0monę tik žinokit kur ją galima, o kur negalima sakyti. Anonomiškai ar įsivardijant (jeigu Jus kas pažyšta) neturi reikšmės. Svarbu nebūtinai būti poetu, bet žmogum būti privalu.

Aha

Aha portretas
Gaila,kad ribojama zodzio laisve.zmones pasako tiesa,o juos bando visaip tildyti.cia gal koreja.gaila,kad ne visi turi pinigu emigravimui ir turi likti sioje smirdincioje salyje.Aha puiku,kad turim majonezo zirneliu svuesto ir viso kito parduotuvese-bet vel GAILA,deja,dauguma to isigyti neisgali del supuvusios salies ekonomikos

Navikui.

Navikui. portretas
Tu ne Navakas, tu navikas. Pyktybinis.

Šunaujai nuo kaip ten? Vatniko, Kremlino, Putlerio, ko dar?

Šunaujai nuo kaip ten? Vatniko, Kremlino, Putlerio, ko dar? portretas
Jūsų - blogų Lietuvių, net ieškoti nereikia. Jus savo daugumoje blogi. Ir jūsų blogumas reiškiasi atviroje neapykantoje, pavyde ir tolerancijos stokoje. Išbraukite iš LR konstitucijos straipsnius apie žmogaus teisės, čia jų nėra. Čia baudžiava, didesnė nei Rusijoje, nes Rusijoje gali kalbėti ką norį, gali rašyti ką nori. O pas mus? Autoriau, parašyk ciklą apie Lansbergių biznius, apie Grybauskaitę. Pažiuresių aš į jūsų teisės ir pasijuoksiu. Tuoj pat jumis pradės domėtis VSD, kuris niekuo ne geresnis už KGB. Nes jus visi išsliaupsinote tokias struktūras. O ir važiavo Lietuvių į Sibirą daug, todėl kad Lietuvis, Lietuviui, Lietuvis. Patys bėgiojote ir skusdavote vienas kitą. Tiek skundikų KGB neturėjo nei vienoje kitoje teritorijoje. Šunauja.

:)

:) portretas
Tai Visvaldas šiandien nupjovė kokį medį?

Tauta

Tauta portretas
Ačiū už straipsnį. Kas paaiškins,kodėl bėgama tik į Rusiją skųstis ? Ir kodėl tyli mūsų valdžia,"elitas" ?

Rimvydas

Rimvydas portretas
Anonimai tai yra bailiai , bijantys atvirai issakyti savo nuomone ! Jie yra panasus i tuos kuriem pritaria ! Na O "adatos " meistro pasisakymai near vaikiskos kalbos . Kai jam prispaudzia kas uodega tai ir pradeda dergti Tevyne kurioj gime ir uzaugo. Jei jam Tevyne tokia bjauri tai ko jis neemigruoja ? Matyt zino kad busten tik paprastas kriauciukas ir nesimaudys sloveje. O ir i rusyna emigruoti negali del savo gyvenimiskos iskrypeliskos gyvensenos. Vanagaite ? Ji pati pasake kodel ji parase tokia smeizikiska knyga apie LT istorija ir apjuodino Gerb. Ramanauska - Vanaga ! Viskas del jos sielos draugo ! Juk sakoma " SU KUO SUTAPSI - TUO IR PATS TAPSI " ! Oponas Zurofas visa laika zaidzia i vienus vartus ir padeda KGB juodinti Lietuva ir jos zmones. Prisidenges Holokausto vardu jis tik iesko blogu lietuviu , taciau visiskai tyli kiek zydu tarnavo kgb , kiek tokiu tarnautoju zude , treme Taikius LT zmones ! Abiem lituviam smeizentiem Lietuva siulyciau kuo greiciau emigruoti is musu tevyne

Jadzė

Jadzė portretas
Na gi blogai gyvename- kiekvienas šeimos narys turime po mašiną,parduotuvėje nežinome ką išsirinkti...Vat prie ruso tai gyvenome! Tik žirnelių ir majonezo net prieš šventes nebūdavo,o mandarinų jei atveždavo,tai eilę po 100 metrų tekdavo atstovėti. Bet jautienos kanopų būdavo visada !

Tomas

Tomas portretas
Jau 3 troliai pasisake. Isliskit ir kiti...

Švintant

Švintant portretas
Lietuva ne lėkštė su pyragu, jos nereikia laukti, už ją reikia kautis kasdien. Dar suprantu raudotojus ir dejuotojus - silpni žmonės, depresyvūs, ką su tokiais..., bet lėkti į rusyną skųstis ?!

Minde

Minde portretas
Tu irgi issilavines, bet kazkodel savo biografijoje praleigai zodi komjaunuolis ir del ko i ji istojai. Laisva salis zmones sako ka nori, o jus sudarot toki ivaizdi kad tarp musu ir rusijos vyksta karas, negali nei su niekuo bendrauti.

Pagal tave mes laukėme "tokios" Lietuvos?

Pagal tave mes laukėme "tokios" Lietuvos? portretas
KUR NESURASI TEISYBĖS? KUR TAVE APVAGINĖJA VISI IR VISUR? KUR SEIMAS UŽSIĖMĘS TIK PARTINĖMIS "RAZBORKĖMIS", O NE MŪSŲ GERBŪVIU? KUR MAŽIAUSI ATLYGINIMAI IR PENSIJOS? KUR GROBIAMOS GRAŽIAUSIOS ŽEMĖS DRAUSTINIUOSE, O G/PROKURATŪRA TIK STEBĖTOJA? Ir mes turime visi tylėti?

Anonimas

Anonimas portretas
ui koks patriotas straipsnio autorius,,, laikykit ji nes tuoj prades marskinius ant saves plesyti uz tevyne...kazkada komjaunuoliai irgi tap ana tevyne ,,mylejo,,,. liudna darosi ir tiek.....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Kaip nepermokėti už šventes?
  Kaip nepermokėti už šventes?

  Dažnas gyventojas prieš žiemos šventes duoda sau pažadą neišlaidauti ir laikytis biudžeto, tačiau po švenčių suskaičiavus visas išlaidas neretai paaiškėja, kad išleista buvo daugiau nei turėta lė&sca...

  1
 • Mums per brangūs populistiniai politiniai karai
  Mums per brangūs populistiniai politiniai karai

  Dauguma iš mūsų žino, kad makrolygmeniu karas yra agresyvios ekonominės (valstybės ar valstybių sąjungos) politikos tąsa. Dauguma iš mūsų taip pat žino posakį, kad geriau bloga taika negu geras karas. ...

  8
 • Tik verslas, nieko asmeniša
  Tik verslas, nieko asmeniša

  Prieš bemaž dešimtmetį sukeldama malonų triukšmą į Lietuvą atėjusi finansinių paslaugų kompanija "Barclays" lygiai taip pat demonstratyviai išeina. Nors apie ketinimus palikti Lietuvą užsiminta gerokai anksčiau...

 • Adventinės premjero godos
  Adventinės premjero godos

  Premjerui nelaiko nervai. Visai galimas dalykas, kad konservatoriai su kitais nedraugais, galbūt net pasitelkę Kremliaus nekrikštus, kelia sumaištį valstybėje: pasamdė maištininkus, kurie niekaip neapleidžia J.Petrauskienės minister...

  3
 • Ar tikrai „Brexit“ reiškia „Brexit“?
  Ar tikrai „Brexit“ reiškia „Brexit“?

  „Brexit“ svarbus ne vien britams, bet ir šalims, juntančioms Rusijos ir Kinijos spaudimą, stelbiamoms didelės, bet prastai valdomos Vokietijos arba pernelyg apleistoms Jungtinių Valstijų – ypač regione tarp Baltijos ir Juodosios ...

  1
 • Iš kur tie milijonai?
  Iš kur tie milijonai?

  Švietimo krizė atskleidė ne tik tai, kad Lietuvos mokymosi sistemos pokyčiai visiškai neparengti. Ji numetė šydą nuo mūsų valdžios sukto veido. Teisi Jos Ekscelencija sakydama, kad ši Sauliaus Skvernelio Vyriausybė aroganti...

  3
 • Kiek „Brexit“ gali kainuoti Lietuvai?
  Kiek „Brexit“ gali kainuoti Lietuvai?

  Migla dėl Jungtinės Karalystės ateities santykių su Europos Sąjunga kol kas nesisklaido. Panašu, kad Theresos May vyriausybė visiškai baigia prarasti situacijos kontrolę. Politikos ekspertų vertinimu, jos pasiektas susitarimas prakti&scar...

  1
 • Mokesčiai interneto milžinams apgintų faktus nuo išgalvotų naujienų
  Mokesčiai interneto milžinams apgintų faktus nuo išgalvotų naujienų

  Vos prieš du mėnesius, rugsėjo 12-ąją, Europos Parlamentas per balsavimą tvirtai palaikė pasiūlytą direktyvą, suteikusią spaudai ir naujienų agentūroms viltį, kad interneto milžinai galiausiai ims joms mokėti pinigus. Daugybę metų inter...

 • Apie šventinę psichozę
  Apie šventinę psichozę

  Dovanojimas ir dovanų laukimas mums visiems pažįstamas ir geidžiamas. Tačiau turbūt kiekvienas labai skirtingai regime šį veiksmą, kuris yra aktualus žmonijai nuo seniausių laikų. Praėjo nemažai laiko, kai žmonės vienas kitam dovanojo gyv...

  2
 • Šalies bėda – institucinė demencija
  Šalies bėda – institucinė demencija

  Premjeras jau bijo anarchijos ir įtaria, kad protesto pozą išlaužę konservatoriai nori destabilizuoti šalį. ...

  13
Daugiau straipsnių