Vilniuje pėsčiųjų perėjoje mirtinai sužalotas pėsčiasis (papildyta)

Sostinės Naujosios Vilnios rajone  penktadienį rytą mirtinai sužalotas pėsčiasis.

Pranešimą apie skaudžią eismo nelaimę sostinės policija gavo 7.39 val.

Gelbėtojo vairuojamas automobilis „VW Golf“ Linksmojoje gatvėje kliudė vyriškį. Vyrui per avariją sunkiai sužalota galva – atvažiavus medikams jis jau buvo miręs.

Policijos duomenimis, vyras ėjo per pėsčiųjų perėją, vairuotojas žmogaus nepastebėjo.

„Buvo tamsu, nieko nebuvo matyti, už pėsčiųjų perėjos – smūgis“, – sakė vairuotojas.

Pėsčiojo kūnas buvo nusviestas ant tilto už keliasdešimt metrų nuo perėjos.

Paaiškėjo, kad skaudžią avariją sukėlė ugniagesys. Policijos departamentas praneša, kad Vilniaus ketvirtos komandos ugniagesys gelbėtojas avariją nuosavu automobiliu sukėlė ne tarnybos metu. 47 metų vairuotojas buvo blaivus.

Policija nustatė žuvusiojo tapatybę, tai 1959 metais gimęs A. K.

Ketvirtos komandos ugniagesio gelbėtojo

Ketvirtos komandos ugniagesio gelbėtojo


Šiame straipsnyje: avarijamirtis

NAUJAUSI KOMENTARAI

as

as portretas
Nu kiba negalima apipiesti lavono ir pasalinti is ivykio vietos, kam tos nuotraukos tokios, reikejo dar paklode pakelti ir nufotkinus imesti cia. uzuojauto zuvusio artimiesiams ir vairuotojui. Ir kas nevairuojat bukite atidesni kelyje, mes vairuotojai ne visada galim jus pastebeti laiku, o ypac tamsiu paros metu, nusipirkite atsvaistus, ir gyvensim ilgiau.......

partrenktas automobilio

partrenktas automobilio portretas
apie šį partrenktą žmogų pasakysiu jiog tas vairuotuojias kuris partrenkė mirtinai tą žmogų meluojia turiu patikimų žmonių kurie matė kaip jis partrenkė tą žmogų ant pėsčiųjų perėjios o paskui nuvilko jį už pėsčiųjų perėjios ir mašina patraukė įkliuvo pacūkas

Vilius

Vilius portretas
KOL BUS MANANČIŲ, JOG AVARIJŲ GALIMA IŠVENGTI, ĮJUNGUS ŠVIESAS, ESANT GERAM MATOMUMUI, ARBA PRIVERTUS VISUS NUSIPIRKTI ŠVIESĄ ATSPINDINČIAS LIEMENES, KURIŲ 95 % VAIRUOTOJŲ NIEKADA NEPRIREIKS, AR PĖSČIUOSIUS APKARSČIUS ATŠVAITAIS ir teigiant, jog taip jie bus saugūs, net eidami viduriu kelio, TOL NIEKAS NEPASIKEIS – SKAIČIUOSIME LAVONUS IR SUŽEISTUOSIUS.... ŠVIESOS DIENĄ, ESANT GERAM MATOMUMUI TIKRAI ĮVAIRIAI TRUKDO VISIEMS (NET IR TIEMS, KURIE MANO, KAD JIEMS PADEDA). Pvz., blogiau pastebimi STOP IR POSUKIŲ žibintai, todėl pavėluotai reaguojama ir padidėja atsitrenkimo į stabdantįjį pavojus. Dalies automobilių šviesos vos matomos. Ir ne dėl to, kad žibintai nešvarūs. Tuo gali visi įsitikinti.Tai - nuolatinio šviesų naudojimo pasekmė. Veikiant aukštai temperatūrai, lėtai,bet atkakliai ardomas veidrodinis reflektoriaus paviršius.Po kelių metų nuolatinio švietimo, jis tampa nebe veidrodinis, o matinis.Naktį tokie žibintai blogai apšviečia kelią.Kliūtys, pėstieji,dviratininkai – net ir su atšvaitais - pastebimi pavėluotai,arba iš viso nematomi.Tokių automobilių vairuotojai ne savo noru tampa potencialiais avarijų kaltininkais, arba net žudikais. Mano nuomone,už daugybės automobilių jau sugadintus žibintus turėtų atsakyti nuolatinio žibinimo iniciatoriai. Nepadės jokie atšvaitai, kai juos pamatysi už kelių metrų. Tuo labiau, kai pėstieji įpratinami su jai jaustis SAUGŪS, net ir eidami kelio viduriu... Kelias ar gatvė yra vairuotojo darbo vieta, kurioje darbo sąlygos turi būti gerinamos, o ne bloginamos. Žymiai maloniau vairuoti kai niekas nežibina tau į akis. Visiems turėtų būti aišku, kad yra SVARBIAU VAIRUOTOJUI GERAI MATYTI SITUACIJĄ KELYJE, O NE TAI, KAD ESI MATOMAS! Pavyzdžiu rodoma Skandinavija. Kad Skandinavijos akumuliatorių ir lempučių gamintojų lobistai dėjo didžiules pastangas dėl šviesų, seniai žinoma. Beje, kas važinėjo Skandinavijos keliais, supras, kad su Lietuva nė iš tolo negalima lyginti: kalvotos vietovės, dažni rūkai lomose, valstybių teritorijos tęsiasi iki užpoliarės, kur ir vasarą saulė vos pakilusi virš horizonto. Sutinku, kad šviesos ten turi prasmę.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių