Dėl trūkusio bėgio susisiekimas tarp Vilniaus ir Klaipėdos sutrikęs ir pirmadienį

Sekmadienio incidentas Jonavos ir Gaižiūnų tarpstotyje, kai nuo kelio nuvažiavo šilumvežis, įvyko dėl trūkusio geležinkelio bėgio. Dėl to ne tik sekmadienį, bet ir pirmadienį sutriko traukinių eismas tarp Vilniaus ir Klaipėdos.

Traukinių keleiviai vežami autobusais

„Tarpstotyje trūko bėgis, sugadintas geležinkelis. Kadangi ten geležinkelis vienkelis, traukiniai nebegali pravažiuoti“, -  naujienų portalui lrt.lt teigė „Lietuvos geležinkelių“ Krovinių vežimo direkcijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Janušauskas.

Pirmadienį atšaukti du maršrutu Vilnius-Klaipėda važiuojantys traukiniai, nevažiuos ir traukinys iš Klaipėdos į Vilnių. Anot A.Janušausko, kitų traukinių keleiviai iš Jonavos vežami autobusais, tad nepatogumų neturėtų patirti.

„Lietuvos geležinkelių“ atstovas lrt.lt nurodė, kad trūkus bėgiui, nuo geležinkelio nuvažiavo trys šilumvežio ašys. Šilumvežis važiavo be sąstato. Laimei, per incidentą aukų išvengta. Pasak „Lietuvos geležinkelių“ atstovo, geležinkelį sutaisyti tikimasi pirmadienį po pietų. Remontą sunkina ir nepalankios oro sąlygos.

Teko keisti transporto priemones

Kaip portalas jau skelbė, sekmadienio pavakare kelio atkarpoje tarp Jonavos ir Gaižiūnų nuo bėgių nuvažiavo šilumvežis. Žmonės per incidentą nenukentėjo, tačiau važiavusieji traukiniais iš Klaipėdos į Vilnių bei iš sostinės į uostamiestį galutinį kelionės tikslą pasiekė vėliau.

Be to, dėl incidento traukinio Klaipėda-Vilnius ir Vilnius-Klaipėda keleiviams į galutinį kelionės tikslą sekmadienio vakarą teko vykti net keliomis transporto priemonėmis. Daugumą žmonių tarpinėse stotelėse iš vieno miesto į kitą vežė autobusai, dalį - mikroautobusas, o vėliau - kiti traukiniai.

„Kai sustojo traukinys Šiauliuose, palydovė atėjo ir pasakė, kad kilo nesklandumų. Pasakė, kad nuvirto šilumvežis ir informavo, kaip toliau važiuosim. Iš pradžių mums minėjo, kad autobusais iš Jonavos veš iki Vilniaus“, - apie sekmadienio incidentą portalui pasakojo traukiniu Klaipėda-Vilnius važiavusi Bernadeta, prašiusi neskelbti jos pavardės.

Keleivė: autobusas - labai šaltas

Merginos tvirtinimu, į Vilnių iš Klaipėdos važiavęs traukinys pagal grafiką - pusę devynių vakaro - atvyko į Jonavą. Čia traukinio keleivių jau laukė jiems paruošti trys autobusai ir mikroautobusas. Per keliolika minučių iš traukinio žmonės persėdo į jiems skirtą transportą ir buvo nuvežti į Kaišiadoris.

"Smagu, kad šalti lauke neteko. Tiesa, autobusas, kuriuo važiavom iš Jonavos į Kaišiadoris, buvo baisiai šaltas", - neįprastą kelionę apibūdino traukinio Klaipėda-Vilnius keleivė.

Kaišiadoryse žmonių jau laukė kitas traukinys. Juo keliauninkai atvyko į galutinį tikslą - sostinę. „Kai atvažiavom į Vilnių, mūsų gražiai atsiprašė dėl nepatogumų. Į Vilnių atvykome valandą vėliau nei turėjome atvykti pagal grafiką“, - pasakojo mergina.

Klaipėdiečiai namo grįžo vėliau

Panašu, kad kitu traukiniu Vilnius-Klaipėda vykusiems žmonėms dėl nuo bėgių nuvažiavusio šilumvežio kelionė užtruko ilgiau nei jų likimo draugams važiavusiems į sostinę. Jie galutinį kelionės tikslą, kaip jau skelbta, pasiekė valanda vėliau nei turėjo, vykusieji į Klaipėdą kelyje užgaišo gerokai daugiau ir uostamiestį turėjo pasiekti po vidurnakčio.

Pagal tvarkaraštį iš Vilniaus į Klaipėdą 17.30 val. pajudėjęs traukinys uostamiestyje turėjo būti 22.03 val. Tačiau, kaip skelbia 15 min., Klaipėdos geležinkelio stotyje portalo žurnalistus informavo, kad kitas traukinys, į kurį Jonavoje turėjo būti persodinti traukinio Vilnius-Klaipėda keleiviai, uostamiestį turėjo pasiekti tik po vidurnakčio.

Mat dėl minėto incidento kelyje traukinio Vilnius-Klaipėda keleiviai Kaišiadoryse buvo persodinti į autobusus, nuvežti į Jonavą, o iš ten kitu traukiniu turėjo pasiekti uostamiestį.

Jei sekmadienio vakarą važiavote traukiniu Klaipėda-Vilnius arba Vilnius-Klaipėda, pasidalyti savo įspūdžiais galite parašę adresu lietuva@diena.lt. Ar nusivylėte šia kelione, o gal žiūrite į ją kaip į nuotykį? Ar likote patenkinti “Lietuvos geležinkelių” aptarnavimu per visą kelionę? Kada grįžote į namus? Rašykite, mielai paskelbsime Jūsų nuomones. Jei turite nuotraukų iš šios kelionės, siųskite mums, pasidalysime jomis su kitais portalo lankytojais.


Šiame straipsnyje: šilumvežio avarijaavarija

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių