Už brangiausią butą Vilniuje teks pakloti 4 mln. litų

Beveik 13 mln. litų kainuojantis individualus namas ir butas už beveik 4 mln. litų, daugiausiai prabangių namų parduodama sostinės Valakampių rajone, o butų – Senamiestyje ir centre. Tokios brangiausių parduodamų būstų tendencijos pastebėtos įvertinus daugiau nei 80 tūkst. lankomiausiame nekilnojamo turto skelbimų portale Domoplius.lt skelbiamų objektų.

Į brangiausiai parduodamų individualių namų penketuką patenkančių objektų kaina viršija 5 mln. litų, tuo tarpu butų kaina svyruoja nuo 1,8 iki 3,9 mln. litų. Dauguma šių objektų yra parduodami Vilniuje, keletas – Klaipėdoje.

Kainą lemia vieta

Šiuo metu portale parduodama daugiau nei 1 tūkst. namų ir beveik 400 butų, kurių kaina siekia daugiau nei milijoną litų.

Nekilnojamojo turto rinkos konsultantų teigimu, būsto kainą labiausiai lemia vieta – kokiame mikrorajone yra būstas, koks susisiekimas, kaimynystė, saugumas, panorama pro langus, infrastruktūra ir pan.

Pastebima, kad labai brangiai įvertintas būstas dažnai parduodamas dėl skubaus pinigų poreikio, todėl pirkėjams yra tikimybė nusiderėti.

Gedimino pilis – kaip ant delno

Brangiausias šiuo metu Domoplius.lt parduodamas butas yra Vilniaus centre – V. Mykolaičio-Putino gatvėje. Jo kaina siekia 3,9 mln. litų. Skelbime nurodyta, kad 2010 m. pastatytame name įrengto 3 kambarių buto plotas yra 195 kv. m. Butas yra viršutiniame, aštuntame, namo aukšte.

Beveik 3,5 mln. litų prašoma už sostinės senamiestyje esančioje Teatro gatvėje parduodamą butą. Tiesa, šis butas kur kas didesnis – 5 kambariai, 360 kv. m. Namo statybos metai yra 2000 m. ir šio buto interjeras kiek kuklesnis negu ankstesnio. Vienas iš pagrindinių privalumų – pro langą atsiverianti senamiesčio ir Gedimino pilies panorama.

Tarp penkių brangiausių šiuo metu parduodamų butų – ir sostinės Pilies gatvėje esantis būstas. Jo kaina – 2,6 mln. litų, o 5 kambarių plotas užima 200 kv. m. Butas įrengtas senoviniame, 1960 m. pastatytame name, viršutiniame, antrame aukšte, su mansarda.

Į brangiausiųjų penketuką patenka ir už 2,4 mln. litų parduodamas butas sostinės centre – J. Tumo-Vaižganto gatvėje. Skelbime teigiama, kad 128 kv. m. ploto 4 kambarių butas yra unikalus, nes kartu yra ir 100 kv. m. mansarda.

Tarp brangiausiųjų patenka ir vienas būstas Klaipėdoje. Didžiojoje Vandens gatvėje esantis 6 kambarių ir 320 kv. m. butas parduodamas už 1,8 mln. litų. Namas pastatytas net 1883 m. Skelbime informuojama, kad butas turi nuosavą, uždarą kiemą, kuris priklauso tik šiam butui, o pirmame aukšte įrengta pirtis su baseinu, masažine vonia.

Brangiausi namai – sostinės Valakampiuose

Brangiausiai parduodamas amerikietiško stiliaus individualus namas pastatytas Vilniuje, Valakampiuose, Meškeriotojų gatvėje. Įspūdingas dviejų aukštų ir septynių kambarių namas parduodamas už 12,95 mln. litų. 2008 m. pastatyto namo plotas – 500 kv. m., namui priklauso ir šalia esantis 20 arų sklypas.

Antroje vietoje – už 12,9 mln. litų parduodamas būstas sostinės Šnipiškėse, Geležinio Vilko gatvėje. 2007 m. pastatytas namas yra 6 kambarių, o bendras pastato plotas – 316 kv. m.

12 mln. litų prašoma ir už sostinės Valakampiuose, ant Neries kranto esantį 7 kambarių namą. Skelbime teigiama, kad 802 kv. m. namo interjerą sukūrė garsi dizainerė iš Prancūzijos Anne Toulous, išpuošusi ir „Stiklių“ bei „Naručio“ viešbučius.

Į brangiausių parduodamų namų sąrašą patenka ir Klaipėdos raj. Kalotėje esantis 190 kv. m. namas, kuriame yra keturi kambariai, o šalia yra 8 arų sklypas. Jo kaina – 10,3 mln. litų.

Sostinės Valakampiuose, Vaidilutės gatvėje parduodamas ir dar vienas prabangus – beveik 5,5 mln. litų kainuojantis – namas. Tiek namo viduje, tiek ir lauke įrengti baseinai. 2008 m. pastatyto 6 kambarių namo plotas 400 kv. m.


Šiame straipsnyje: nekilnojamasis turtasbutai

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių