„Windows Live Messenger“ sujungtas su „Facebook“

Programinės įrangos kūrėja „Microsoft“ išleido jau ketvirtąją nemokamo programų rinkinio „Windows Live Essentials“ beta versiją.

Viena pagrindinių naujovių  - pokalbių programa „Windows Live Messenger“ nuo šiol sujungta su socialinio tinklo „Facebook“ pokalbiais. Vartotojai tiesiai per „Windows Live Messenger“ galės bendrauti su draugais socialiniame tinkle, atnaujinti būsenas ir rašyti komentarus. Šia galimybe galės naudotis per 200 mln. gyventojų, bendraujančių tiek „Facebook“, tiek „Windows Live“ aplinkose.

„Kuriant „Windows Live Essentials“ atnaujinimus didžiulis dėmesys skiriamas vartotojų vertinimams ir atsiliepimams: kokių funkcijų reikia, kokių sąsajų su kitomis programomis jie pageidautų. Vartotojų pastabos bus lemiamos kuriant ir galutines programų versijas,“ – sakė Aleksandras Golod, „Windows“ produktų grupės vadovas Baltijos šalims.  Pasak specialisto,  „Windows Live Essentials“ patogiai apjungia personalinio kompiuterio ir „debesų“ technologijų (angl. Cloud Computing) privalumus, suteikia vartotojams galimybę vienoje aplinkoje greitai ir paprastai keistis įvairaus pobūdžio informacija – dokumentais, nuotraukomis, vaizdo įrašais ir kt.

„Windows Live Messenger“ sujungtas su populiariausiu socialiniu tinklu

„Windows Live Messenger“ – tik vienas iš „Windows Live“ programų paketo įrankių, susilaukęs reikšmingų atnaujinimų naujojoje beta versijoje. Naujos funkcijos buvo įdiegtos ir „Photo Gallery“, „Movie Maker“, taip pat „Family Safety“ programose.

„Microsoft“ duomenimis, daugiau nei 200 mln. žmonių visame pasaulyje naudoja ir „Messenger“ programą, ir bendrauja „Facebook“ socialiniame tinkle. Todėl ši integracija buvo labai natūralus žingsnis, kurio tikslas – supaprastinti vartotojų bendravimą internetu.

Šiuo metu, kol programos yra beta stadijoje, „Facebook“ pokalbių sąsaja su „Windows Live Messenger“ veikia šešiose šalyse: Jungtinėse Amerikos Valstijose, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Brazilijoje, Vokietijoje ir Rusijoje. Prognozuojama, kad kitose šalyse ši funkcija bus įdiegta su kitu beta versijos atnaujinimu.

Susidomėjimas integruotais komunikacijos sprendimais auga ir Lietuvoje

„Kaip integruotų komunikacijos sprendimų kūrėjai teigiamai vertiname „Windows Live“ ir socialinių tinklų funkcionalumo apjungimą. Socialinė komunikacija įgyja vis didesnę svarbą ne tik privačiame gyvenime, bet ir darbe, versle ir net savivaldose. Nuo šiol vartotojams bus žymiai patogiau bendrauti su savo bendradarbiais, klientais ar partneriais, informacija žmones pasieks greičiau ir patogiau, o galimybės palaikyti ryšius taps dar platesnės ir lankstesnės,“ – teigė bendrovės ATEA direktoriaus pavaduotojas Vytautas Kelmelis.  Pasak V.Kelmelio, pastaruoju metu pastebimas vis didėjantis klientų susidomėjimas integruotais komunikacijos sprendimais, suteikiančiais galimybę operatyviai keistis įvairaus formato garsine ir vaizdine informacija.

Be partnerystės su „Facebook“, „Windows Live Essentials“ programos taip pat turi patogias sąsajas su nuotraukų bei vaizdo įrašų dalinimosi portalais „Flickr“, „Photobucket“, socialiniais tinklais „LinkedIn“, „MySpace“, tinklaraščių platforma „Wordpress“, mikrotinklaraščių svetaine „Twitter“ ir kitais.

Programų rinkinyje – gerai pažįstami ir atnaujinti įrankiai

„Windows Live Essentials“ programų rinkinį sudaro vartotojams pažįstamos, tačiau iš esmės  patobulintos programos: nuotraukų redagavimo „Windows Live Photo Gallery“, vaizdo filmų kūrimo „Movie Maker“, elektroninio pašto „Mail“, pokalbių ir bendravimo „Messenger“ bei failų sinchronizavimo programa „Windows Live Sync“. Šį rinkinį papildė tinklaraščių rašymo įrankis „Windows Live Writer“ ir apsaugos kontrolės programa „Windows Live Family Safety“.

Beta versijoje vartotojai galės išbandyti „Windows Live Writer“ programos suderinimą su „Office“ programine įranga – sukurtas paprastas teksto ir tinklaraščių perkėlimo įrankis iš biuro programų tiesiai į „Windows Liver Writer“. Taip pat atnaujintas ir virtualaus disko „Skydrive“ panaudojimas paveikslėlių laikymui ir įkėlimui į tinklaraštį.

Naudodamiesi atnaujinta „Windows Live Family Safety“ programa bendrais kompiuteriais besinaudojantys tėvai galės sukurti filtrus tinklalapiams, kuriuose neturėtų lankytis jų vaikai. Taip pat per „Family Safety“ užsiregistravę vaikai nematys reklamų pokalbių programoje „Windows Live Messenger“.


Šiame straipsnyje: Windows Live MessengerFacebook

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių