Nudistai veržiasi prie molo

Buvęs moterų paplūdimys Melnragėje pamažu tampa nudistų - jame nuogi saulės voniomis pradėjo mėgautis ir vyrai. O Palangoje dailiosios lyties atstovės atkakliai gina savo teritoriją, rašo „Klaipėda".

Kompanionės neglumina

Moterų paplūdimys iš ruožo, kurį riboja molas ir įėjimas į bendrąjį pliažą, arčiau Antrosios Melnragės iškeltas prieš trejus metus, tačiau dailiosios lyties atstovės šioje vietoje plikinėja toliau.

Vis dažniau prie šią vietą pamėgusių nuogalių prisijungia ir vyrai. Saulės voniomis jie irgi lepinasi nuogi.

Prieš kelias dienas paplūdimyje prie molo laiką leidusias klaipėdietes nustebino kompanionas. Čia buvo įsitaisęs nuogas vyriškis.

Liudininkės pasakojo, jog jis šalia gulinčių moterų nesidrovėjo. Atėjęs pasitiesė rankšluostį, nusirengė ir mėgavosi saulės spinduliais. Kad nebūtų labai nuobodu, jis skaitė žurnalus, nusipirko iš išnešiojamąja prekyba besiverčiančios moters ledų. Eidamas maudytis vyras intymias vietas prisidengdavo rankšluosčiu.

Šiame paplūdimio ruože buvusios moterys triukšmo nekėlė ir vyriškio lauk nevarė. Liudininkių teigimu, čia jis praleido visą dieną.

Vyras labiau stebino pro šalį molo link ėjusius poilsiautojus. Praeiviai svarstė, kokiais tikslais nuogalius čia galėjo ateiti. „Tikriausiai susilažino su draugais, kad išdrįs ateiti į moterų paplūdimį. O gal jis galvoja, kad čia nudistų pliažas?" - galvas kraipė praeiviai.

Nuogi kūnai nestebina

Klaipėdos skęstančiųjų gelbėjimo tarnybos vadovas Virginijus Urbonas tvirtino nesuprantąs, kas dedasi nelegaliame moterų paplūdimyje.

„Ir nuogi vyrai, ir nuogos moterys ten ateina. Susipainiojo. Viskas priklauso nuo žmonių moralės. Poilsiautojai, kurių moralės normos tvirtos, žino, kur yra tam skirti paplūdimiai", - pabrėžė V.Urbonas.

Po du moterų pliažus yra Melnragėje ir Smiltynėje. Tačiau, anot V.Urbono, moterų paplūdimiai Melnragėje nėra populiarūs. Jos iš įpratimo dažniau eina į senąją vietą prie molo. Nudistų ir vyrų oficialūs paplūdimiai įkurti Smiltynėje.

„Nusiskundimų, kad vyrai eina į moterų paplūdimius arba atvirkščiai, negauname. Žmonės tampa laisvesni ir nekreipia į tai dėmesio. Nuogi kūnai nieko nestebina", - dėstė V.Urbonas.

Svečią apmėtė smėliu

Aršiai savo teritoriją gina Palangos moterų paplūdimyje besiilsinčios dailiosios lyties atstovės. Šiame pajūrio ruože apsilankę vyrai ilgam pamiršta kelią į tą pusę.

Šią vasarą Palangoje atostogavusio Lenkijos piliečio tikriausiai dar ilgai neapleis įspūdžiai iš vietos moterų pliažo. Norėdamas lygiai įdegti vyras atėjo į šį paplūdimį, nusirengė nuogas ir pradėjo mėgautis saulės voniomis. Tačiau jo poilsis greitai buvo nutrauktas. Paplūdimyje laiką leidusios moterys pasipiktino tokiu elgesiu.

Įpykusios dailiosios lyties atstovės šaukė, kad atvykėlis dingtų iš pliažo. Vyrui nesureagavus, aršesnės poilsiautojos jį apmėtė smėliu, kai kurios vos nepuolė jo mušti.

Moterys skambučiais atakavo ir gelbėtojus. Į įvykio vietą išsiųstas ekipažas. Gelbėtojai paprašė atvykėlio palikti paplūdimį, tačiau šis atsisakė tai padaryti. Jį teko išvežti prievarta. Moterys plojo gelbėtojams, kad šie pasiėmė į jų teritoriją įsiveržusį vyrą.

„Pagalvojau, kad tai nudistų paplūdimys. Šiek tiek buvo keista, kad aplink vien moterys, tačiau ką jos šaukė, nesupratau", - vėliau pasakojo miesto svečias.

Gelbėtojai buvo sulaikę krūmuose moteris per žiūronus stebėjusį vyrą. Iš pasalų užkluptas stebėtojas stengėsi kuo greičiau sprukti.

„Per dieną sulaukiame po penkis pranešimus, kad vyrai lankosi moterų pliaže. Kad moterys užsuktų į vyrų pliažą, tokios informacijos nesame gavę", - tvirtino Palangos gelbėjimo stoties vadovas Jonas Pirožnikas.

Vyrams gresia baudos

Palangos paplūdimio taisyklėse numatyta, jog vyrai negali lankytis moterų paplūdimyje ir atvirkščiai. Klaipėdoje tokią tvarką tik ruošiamasi įtvirtinti.

Už vyro apsilankymą moterų pliaže gresia administracinės nuobaudos, nes toks elgesys vertinamas kaip nedidelis chuliganizmas. Bauda siekia nuo 100 iki 300 litų arba areštas. Tačiau už pasivaikščiojimą priešingos lyties paplūdimyje Klaipėdoje ir Palangoje pažeidėjų nėra nubausta.

„Nepuolame bausti. Bandome sugėdinti, paauklėti žmogų, kad taip elgtis negražu", - pabrėžė Palangos policijos vadovo pavaduotojas Ramutis Stankevičius.

Tarybiniais laikais moterys į jų paplūdimį užsukusius vyrus pamokydavo ir be baudų. Jos ne tik apmėtydavo nekviestus svečius smėliu, bet ir pačius nurengdavo bei įmesdavo į jūrą.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Ar Kaunas taps medicinos mokslo Meka?
  Ar Kaunas taps medicinos mokslo Meka?

  Prieš du mėnesius Kaune, LSMU Endokrinogijos institute ir klinikoje lankėsi keletas garsiausių pasaulio mokslininkų:  profesoriai Corinas Badiu (Rumunija), Florinas Grigorescu (Prancūzija), Nielsas Erikas Skakkebaekas (Danija)  ir moksl...

 • „Skype“ – nauja Kinijos juodojo sąrašo narė
  „Skype“ – nauja Kinijos juodojo sąrašo narė

  Pokalbių tinklas „Skype“ prisijungė prie vis ilgėjančio Kinijoje uždraustų komunikacijos priemonių sąrašo – „Apple“ trečiadienį teigė gavusi įsakymą iš savo programėlių parduotuvės panaikinti aplikaci...

 • Naujas ekstremalių nuotykių herojus – „GoPro HERO6 Black“ <span style=color:red;>(apžvalga)</span>
  Naujas ekstremalių nuotykių herojus – „GoPro HERO6 Black“ (apžvalga)

  Ankstesnę žymaus „GoPro“ gamintojo veiksmo kamerą „HERO5“ daugelis pavadino idealia, tačiau visi žino, kad tobulumui ribų nėra. Dėl šios priežasties „GoPro“ vėl pavyko nustebinti tuos, kurie mėgsta filmuoti...

 • Tyrimas atskleidė, kad išmanieji prietaisai vaikams nežada nieko gera
  Tyrimas atskleidė, kad išmanieji prietaisai vaikams nežada nieko gera

  Laikas, praleidžiamas prie išmaniųjų prietaisų, susijęs su vaikų nerimu ir stresu, LRT RADIJUI sako Vilniaus universiteto Bendrosios psichologijos katedros profesorė Roma Jusienė. Be to, pabrėžia psichologė, jei vaikystėje tėvai savo dėmes...

 • Dirbtinio intelekto galimybės telefone – neribotos
  Dirbtinio intelekto galimybės telefone – neribotos

  Jeigu manote, kad jūsų išmaniojo telefono sparta priklauso tik nuo procesoriaus galingumo ir operatyviosios atminties, labai klystate. Specialistai teigia, kad įdiegus koprocesorių, kuris palaiko dirbtinio intelekto algoritmus, galima labai neįpras...

 • Mažeikiškis kviečia išmaniai skaičiuoti likusias dienas iki 100-mečio
  Mažeikiškis kviečia išmaniai skaičiuoti likusias dienas iki 100-mečio

  Artėjant Valstybės atkūrimo šimtmečiui mažeikiškis Donatas Vaičiurgis drauge su žmona ir artimais draugais sukūrė specialią programėlę „Švęskime Lietuvą“ mobiliesiems telefonams, kuri skaičiuoja likusias dienas i...

 • Genetinės informacijos valdymas – Lietuvos studentų rankose
  Genetinės informacijos valdymas – Lietuvos studentų rankose

  Vilniaus universitetas skelbia, kad jo studentų komanda „Vilnius-Lithuania iGEM“ perrašė Lietuvos gyvybės mokslų istoriją. Prestižiniame didžiausiame tarptautiniame sintetinės biologijos konkurse „iGEM“ Vilniaus universit...

 • Cigaro formos asteroidas atkeliavo iš tarpžvaigždinės erdvės
  Cigaro formos asteroidas atkeliavo iš tarpžvaigždinės erdvės

  Praėjusį mėnesį kosmose pastebėtas cigaro formos asteroidas atskriejo iš tarpžvaigždinės erdvės, pirmadienį paskelbė astronomai, patvirtinę šį precedento neturintį atradimą. ...

  1
 • Ar tikrai jūsų delne – gintaras?
  Ar tikrai jūsų delne – gintaras?

  Lietuvos auksu vadinamą gintarą atpažinti galime visomis penkiomis juslėmis, sako Palangos gintaro muziejaus vyr. muziejininkė Regina Makauskienė. ...

 • Tarp metų atradimų – sausas medus
  Tarp metų atradimų – sausas medus

  Kompetentinga komisija išrinko metų inovaciją Lietuvoje. MITA projekte „INOprogresas“ iš beveik 30 dalyvių nugalėtoju buvo išrinktas revoliuciją maisto pramonėje žadantis atradimas: sausas medus, kuris gaminamas i&scaron...

Daugiau straipsnių