Nudistai veržiasi prie molo

Buvęs moterų paplūdimys Melnragėje pamažu tampa nudistų - jame nuogi saulės voniomis pradėjo mėgautis ir vyrai. O Palangoje dailiosios lyties atstovės atkakliai gina savo teritoriją, rašo „Klaipėda".

Kompanionės neglumina

Moterų paplūdimys iš ruožo, kurį riboja molas ir įėjimas į bendrąjį pliažą, arčiau Antrosios Melnragės iškeltas prieš trejus metus, tačiau dailiosios lyties atstovės šioje vietoje plikinėja toliau.

Vis dažniau prie šią vietą pamėgusių nuogalių prisijungia ir vyrai. Saulės voniomis jie irgi lepinasi nuogi.

Prieš kelias dienas paplūdimyje prie molo laiką leidusias klaipėdietes nustebino kompanionas. Čia buvo įsitaisęs nuogas vyriškis.

Liudininkės pasakojo, jog jis šalia gulinčių moterų nesidrovėjo. Atėjęs pasitiesė rankšluostį, nusirengė ir mėgavosi saulės spinduliais. Kad nebūtų labai nuobodu, jis skaitė žurnalus, nusipirko iš išnešiojamąja prekyba besiverčiančios moters ledų. Eidamas maudytis vyras intymias vietas prisidengdavo rankšluosčiu.

Šiame paplūdimio ruože buvusios moterys triukšmo nekėlė ir vyriškio lauk nevarė. Liudininkių teigimu, čia jis praleido visą dieną.

Vyras labiau stebino pro šalį molo link ėjusius poilsiautojus. Praeiviai svarstė, kokiais tikslais nuogalius čia galėjo ateiti. „Tikriausiai susilažino su draugais, kad išdrįs ateiti į moterų paplūdimį. O gal jis galvoja, kad čia nudistų pliažas?" - galvas kraipė praeiviai.

Nuogi kūnai nestebina

Klaipėdos skęstančiųjų gelbėjimo tarnybos vadovas Virginijus Urbonas tvirtino nesuprantąs, kas dedasi nelegaliame moterų paplūdimyje.

„Ir nuogi vyrai, ir nuogos moterys ten ateina. Susipainiojo. Viskas priklauso nuo žmonių moralės. Poilsiautojai, kurių moralės normos tvirtos, žino, kur yra tam skirti paplūdimiai", - pabrėžė V.Urbonas.

Po du moterų pliažus yra Melnragėje ir Smiltynėje. Tačiau, anot V.Urbono, moterų paplūdimiai Melnragėje nėra populiarūs. Jos iš įpratimo dažniau eina į senąją vietą prie molo. Nudistų ir vyrų oficialūs paplūdimiai įkurti Smiltynėje.

„Nusiskundimų, kad vyrai eina į moterų paplūdimius arba atvirkščiai, negauname. Žmonės tampa laisvesni ir nekreipia į tai dėmesio. Nuogi kūnai nieko nestebina", - dėstė V.Urbonas.

Svečią apmėtė smėliu

Aršiai savo teritoriją gina Palangos moterų paplūdimyje besiilsinčios dailiosios lyties atstovės. Šiame pajūrio ruože apsilankę vyrai ilgam pamiršta kelią į tą pusę.

Šią vasarą Palangoje atostogavusio Lenkijos piliečio tikriausiai dar ilgai neapleis įspūdžiai iš vietos moterų pliažo. Norėdamas lygiai įdegti vyras atėjo į šį paplūdimį, nusirengė nuogas ir pradėjo mėgautis saulės voniomis. Tačiau jo poilsis greitai buvo nutrauktas. Paplūdimyje laiką leidusios moterys pasipiktino tokiu elgesiu.

Įpykusios dailiosios lyties atstovės šaukė, kad atvykėlis dingtų iš pliažo. Vyrui nesureagavus, aršesnės poilsiautojos jį apmėtė smėliu, kai kurios vos nepuolė jo mušti.

Moterys skambučiais atakavo ir gelbėtojus. Į įvykio vietą išsiųstas ekipažas. Gelbėtojai paprašė atvykėlio palikti paplūdimį, tačiau šis atsisakė tai padaryti. Jį teko išvežti prievarta. Moterys plojo gelbėtojams, kad šie pasiėmė į jų teritoriją įsiveržusį vyrą.

„Pagalvojau, kad tai nudistų paplūdimys. Šiek tiek buvo keista, kad aplink vien moterys, tačiau ką jos šaukė, nesupratau", - vėliau pasakojo miesto svečias.

Gelbėtojai buvo sulaikę krūmuose moteris per žiūronus stebėjusį vyrą. Iš pasalų užkluptas stebėtojas stengėsi kuo greičiau sprukti.

„Per dieną sulaukiame po penkis pranešimus, kad vyrai lankosi moterų pliaže. Kad moterys užsuktų į vyrų pliažą, tokios informacijos nesame gavę", - tvirtino Palangos gelbėjimo stoties vadovas Jonas Pirožnikas.

Vyrams gresia baudos

Palangos paplūdimio taisyklėse numatyta, jog vyrai negali lankytis moterų paplūdimyje ir atvirkščiai. Klaipėdoje tokią tvarką tik ruošiamasi įtvirtinti.

Už vyro apsilankymą moterų pliaže gresia administracinės nuobaudos, nes toks elgesys vertinamas kaip nedidelis chuliganizmas. Bauda siekia nuo 100 iki 300 litų arba areštas. Tačiau už pasivaikščiojimą priešingos lyties paplūdimyje Klaipėdoje ir Palangoje pažeidėjų nėra nubausta.

„Nepuolame bausti. Bandome sugėdinti, paauklėti žmogų, kad taip elgtis negražu", - pabrėžė Palangos policijos vadovo pavaduotojas Ramutis Stankevičius.

Tarybiniais laikais moterys į jų paplūdimį užsukusius vyrus pamokydavo ir be baudų. Jos ne tik apmėtydavo nekviestus svečius smėliu, bet ir pačius nurengdavo bei įmesdavo į jūrą.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Kuo nustebins „Mokslo sala“?
  Kuo nustebins „Mokslo sala“?

  Praėjusį ketvirtadienį iš penkių senojo žemyno valstybių atvykę profesionalai padėjo stiprius pamatus Kaune planuojamo mokslo populiarinimo centro koncepcijos sukūrimui. Intensyvią sesiją Kaune surengę mokslo centrų ekspertai galutinius sav...

  5
 • „Facebook“ griežtina kovą su propaganda
  „Facebook“ griežtina kovą su propaganda

  „Facebook“ ketvirtadienį pranešė griežtinantis saugumą, siekiant atremti vyriausybių ir kitų subjektų pastangas skleisti dezinformaciją ar manipuliuoti diskusijomis dėl politinių priežasčių. ...

  3
 • NASA erdvėlaivis sėkmingai pranėrė tarp Saturno žiedų
  NASA erdvėlaivis sėkmingai pranėrė tarp Saturno žiedų

  Bepilotis NASA aparatas „Cassini“ sėkmingai pranėrė tarp Saturno žiedų, nors kurį laiką buvo dingęs ryšys su Žeme, bet vėliau jis atgijo, pranešė JAV kosmoso tyrimų agentūra ketvirtadienį. ...

 • „Mokslo sriuba“: keturi būdai panaudoti mūsų nuotekose esantį dumblą
  „Mokslo sriuba“: keturi būdai panaudoti mūsų nuotekose esantį dumblą

  Pagalvoję apie miestų nuotekų valymo procesą, daugelis pirmiausia įsivaizduojame nosį riečiantį kvapą, ištisus kalnus po valymo likusių atliekų. ...

 • Jauni išradėjai griauna mitus, kad chemija – baubas, o fizika – džiunglės
  Jauni išradėjai griauna mitus, kad chemija – baubas, o fizika – džiunglės

  Agurkų sėklos languose, stiklainiuose spalvotos salotos, o termostate pačių augintos bakterijos – taip atrodo VII forto kazematų laboratorija, kur jaunieji išradėjai griauna mitus, esą chemija – baubas, o fizika – džiunglės. ...

 • Pirmajam Lietuvos lazeriui įsižiebti padėjo kelnės
  Pirmajam Lietuvos lazeriui įsižiebti padėjo kelnės

  Dabar Lietuva pasaulyje pirmauja mokslinių lazerių srityje. Tačiau pirmojo lazerio įžiebimas prieš daugiau nei penkiasdešimt metų tai padariusiam fizikui prof. Juozui Vidmančiui Vaitkui  primena anekdotinę istoriją. „[Soviet...

 • Sporto halėje e-sportininkai rungėsi dėl tūkstantinių prizų
  Sporto halėje e-sportininkai rungėsi dėl tūkstantinių prizų

  Penktadienį prasidėjo 10 dienų truksiantis informatiškiausias studentų festivalis „InfoShow“. Tradiciškai renginių maratoną pradėjo jau penkioliktus metus rengiama elektroninio sporto fiesta „InfoShow Lan Party“. Le...

 • „Galaxy S8“ prieš „iPhone“: kuris pranašesnis?
  „Galaxy S8“ prieš „iPhone“: kuris pranašesnis?

  Varle.lt specialistų manymu, naujieji „Samsung“ flagmanai tikrai gali drąsiai pretenduoti į geriausių 2017 metų išmaniųjų telefonų titulą. Pagal kai kuriuos parametrus jie lenkia net naujausią „Apple“ išmanųjį....

  1
 • „Galaxy A5 <span style=color:red;>(2017)</span>“: kuo išskirtinis?
  „Galaxy A5 (2017)“: kuo išskirtinis?

  Praeitų metų „Samsung Galaxy A“ išmaniųjų telefonų serija dizaino požiūriu buvo labai vykusi. Telefonai atrodė labai stilingai, nors, pagal charakteristikas, šiek tiek nusileisdavo kai kuriems kinų analogams. Tenka pripažint...

 • Pokytis evoliucijoje: rasti seniausi pasaulyje grybai?
  Pokytis evoliucijoje: rasti seniausi pasaulyje grybai?

  Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) atsitiktinai aptiktos fosilijos turbūt yra seniausi kada nors rasti grybai, daug senesni, nei iki šiol žinoti mokslui, ir dėl jų tenka perrašyti šių organizmų, kurie nėra nei augalai, nei gyvūnai, ...

Daugiau straipsnių