„Nokia“ verčia naują socialinio interneto istorijos puslapį

Šiandien prasidėjusiame kasmetiniame „Nokia World“ renginyje mobiliųjų telefonų gamintoja „Nokia“ pristatė naujų įrenginių ir paslaugų komplektą, orientuotą į visavertį žmonių bendravimą socialiniame internete naudojantis mobiliuoju telefonu. Neseniai pristatyti „Nokia N900“, „Nokia Booklet 3G“, „Nokia 5230” ir „Nokia 5800 Navigation Edition“ įrenginiai ir šiandien paskelbtos naujovės liudija „Nokia“ ambicijas paslaugų ir sprendimų srityse.

„Siūlydama daug įvairių paslaugų ir sprendimų, „Nokia“ siekia įtikti kuo platesniam skirtingus poreikius turinčių vartotojų ratui. Bendradarbiaujame su savo srityse pirmaujančiais partneriais ir kartu kuriame mobiliojo pasaulio naujienas, darančias didelę įtaką tolimesnei nuotolinio bendravimo raidai. Džiaugiamės, kad „Nokia“ yra šių pokyčių priešakyje“, - sakė „Nokia“ kompanijos vykdomasis direktorius Olli-Pekka Kallasvuo.

Akimirkų transliacijos per „Ovi“

Renginio metu „Nokia“ paskelbė, kad kartu su didžiausiu pasaulyje socialiniu tinklu „Facebook“ sukūrė „Lifecasting with Ovi“ (akimirkų transliacijos per „Ovi“) sprendimą. Tai yra pirmoji mobilioji programa, kuri leis žmonėms tiesiai iš mobiliojo telefono darbastalio ne tik atnaujinti savo būseną „Facebook“, bet ir pranešti savo buvimo vietą, kuri automatiškai nustatoma panaudojant telefono GPS funkciją arba pagal mobiliojo ryšio stotis. Kartu vartotojas galės įkelti ir nuotrauką, kad draugai realiu laiku sužinotų, kur jis yra ir ką veikia. Šiuo žingsniu „Nokia“ siekia toliau plėtoti socialinį internetą, siūlantį suasmenintą turinį.

„Džiaugiamės partneryste su „Nokia“, - sakė „Facebook“ mobiliojo padalinio vadovas Henris Moissinacas. „Birželio mėnesį pristatyta „Facebook“ mobilioji programa iškart tapo prieinama „Nokia“ telefonų turėtojams daugiau kaip 150 šalių ir šiuo metu yra viena iš dažniausiai parsisiunčiamų programų „Ovi Store“ mobiliojo turinio parduotuvėje. Bendradarbiaudami su didžiausiu pasaulyje mobiliųjų telefonų gamintoju, galime savo 250-čiai milijonų vartotojų pasiūlyti naujoviškas „Facebook“ galimybes per mobiliuosius telefonus. Ir tai tik pati pradžia“.

„Nokia N97 mini“

Akimirkų transliacijų per „Ovi“ galimybės debiutuos naujajame „Nokia N97 mini“ telefone - tai mažesnysis sėkmingai įvertinto „Nokia N97” mobiliojo kompiuterio brolis. „Nokia N97 mini” skirtas socialiai aktyviems ir stilių vertinantiems vartotojams. Jis turi nuslenkamą ir patogiu kampu pakrypstantį 3,2 colio skersmens lietimui jautrų ekraną, visaženklę QWERTY klaviatūrą ir visiškai individualizuojamą darbastalį, leidžiantį savąjį „Nokia N97 mini“ įrenginį paversti tokiu unikaliu it pirštų antspaudas. „Socialinis internetas jungia žmogaus realųjį ir virtualųjį pasaulius. Šį istorijos puslapį apie suasmenintą ir buvimo vietą atspindintį internetą atverčia „Nokia N97 mini” ir „Ovi“ per lifecasting galimybes“, - teigė „Nokia NSeries“ viceprezidentas Jonas Guestas.

„Nokia N97 mini” rinką pasieks su atnaujinta programine įranga. Šiuos atnaujinimus spalio mėnesį galės parsisiųsti ir „Nokia N97” telefonų turėtojai, kuriems taip pat bus prieinama „Lifecasting with Ovi“ paslauga. Su atnaujinta programine įranga vartotojus pasieks nauji valdikliai (angl. widgets), vartotojo sąsajos patobulinimai - pavyzdžiui, brūkštelėjus pirštu per kontaktų sąrašą ekrane, jis inerciškai pasislinks. Dar daugiau valdiklių ir programų vartotojai gali parsisiųsti iš „Ovi Store“ interneto parduotuvės. Joje galima rasti įvairių mobiliųjų programų - nuo žaidimų, vaizdo ir garso įrašų iki produktyvumą didinančių įrankių.

„Nokia N97 mini” telefone taip pat bus įdiegtas naujas „Ovi Maps“ sprendimas. Jis ne tik padės susiorientuoti po nepažįstamas vietoves keliaujant automobiliu ar pėsčiomis, bet ir leis pasiekti informacijos lobynus iš „Lonely Planet“, „Michelin“ ir „Wcities“. „Nokia N97 mini” dalį rinkų turėtų pasiekti jau 2009 m. spalio mėnesį ir kainuos 1550 litų be mokesčių ir subsidijų.

Pramogoms skirti telefonai „Nokia X6“ ir „Nokia X3”

Naujų muzikos galimybių mobiliuosiuose telefonuose kūrimo pionierė „Nokia“ šiandien taip pat paskelbė apie naujus muzikinius telefonus „Nokia X6“ ir „Nokia X3”.

Pramogoms sukurtas „Nokia X6“ modelis leidžia be sustojimo muzikos klausytis 35 valandas, turi 32 gigabaitų integruotą atmintį ir ploną 3,2 colio skersmens lietimui jautrų ekraną. 16:9 formato ekranas yra pritaikytas žiūrėti nuotraukas, vaizdo įrašus, naršyti. „Nokia X6“ taip pat turi tiesiogines nuorodas į „Ovi Store“, leidžia į darbastalį įkelti 20 artimiausių draugų kontaktų ir virtualias bendruomenes, tokias kaip „Facebook“.

„Nokia X3“ modelis skirtas melomanams ir yra pirmasis „Series 40“ telefonas, suderintas su „Ovi Store“. Aptakus ir kompaktiškas muzikos įrenginys turi stereo garsiakalbius, integruotą FM radiją ir 3,2 megapikselių raiškos kamerą.

Kartu su naujais pramogoms skirtais telefonais „Nokia“ pristatė į kišenę telpančius garsiakalbius „Nokia Mini Speaker MD-9“ ir ergonomiškas bei lengvas ausines „Nokia Bluetooth Stereo Headset BH-505“, kurios leis klausytis muzikos ir girdėti pašnekovą net ir triukšmingoje aplinkoje.

„Nokia X6“ kaina sieks 1580 litų be subsidijų ir mokesčių, o „Nokia X3“ - iki 400 litų be subsidijų ir mokesčių. Abu prietaisai turėtų pasirodyti ketvirtąjį šių metų ketvirtį.


Šiame straipsnyje: nokia

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių