M.Petruškevičiaus gimtadienis – atsisveikinimas su poniomis?

Bene geidžiamiausias Lietuvos ponių stilistas ir jų numylėtinis Mantas Petruškevičius savo 25-ąjį gimtadienį atšventė taip, lyg paskutinį kartą. Būrys stilingiausių šalies damų ir jų ponų, draugai, kolegos su didžiausiomis gėlių puokštėmis pasveikinti Manto ar su juo atsisveikinti vakar gužėjo į prabangią puotą „Stiklių“ restorane.  

Pats jubiliatas atvyko šiek tiek pavėlavęs ir nešinas glėbiu raudonų rožių. Įsikibusi į parankę, jį į šventę atlydėjo gražiausios merginos titulą praėjusiais metais Lietuvoje pelniusi Gabrielė Martirosianaitė.

Paklaustas, ar nebijo būti kritikuojamas, kad tokiu ekonominiu sunkmečiu kelia prabangią puotą, stilistas tik numojo ranka. „Tai mano gimtadienis, ir švenčiu jį taip, kaip noriu. Galbūt už paskutines santaupas. Ir galbūt tai - paskutinis toks mano gimtadienis Lietuvoje“, - mįslingai kalbėjo M.Petruškevičius. Šyptelėjęs, kad apie gyvenimo pokyčius kol kas kalbėti per anksti, jis šios užuominos nekomentavo.  

Kokių dovanų tikisi, Mantas neprisipažino, tik kukliai tarstelėjo, kad jam svarbiausia - pabūti su mylimais ir gerbiamais žmonėmis, pabendrauti. Pridūrė prašęs baltų lelijų. Svečiai paklausė - jų pridovanojo tiek, kad gėlės vargiai tilpo ir namuose, ir „Stikliuose“. Žvelgdamas į gėlių jūrą, Mantas svarstė, ar jas kaip išdalins šventę padėjusiems suorganizuoti draugams, ar papuoš kurią nors Vilniaus bažnyčią.  

Pasveikinti Manto atvyko maždaug 150 žmonių. Neabejotinai daugiausiai dėmesio sulaukė Darbo partijos vadovas Viktoras Uspaskichas su kandidate į šalies Prezidentus Loreta Graužiniene. Į gimtadienio vakarėlį vieni pirmųjų atvyko verslininkai Inga ir Darius Budriai, modelių agentūros „Modilina“ savininkė Jolanta Sadauskienė, dizainerė Audronė Bunikienė, viešbučio „Narutis“ savininkė Nadiežda Novickienė, grožio imperijos „Sothys“ generalinė direktorė Sabina Repčenkienė, restoranų savininkas ir Tokajaus princas Darius Katinas, verslininkas Edmundas Štengeris-Mundis, „Fashion Gates“ valdybos pirmininkė Asta Valentaitė. Vėluodamos atskubėjo stilistės Agnė Jagelavičiūtė ir Eglė Mickevičienė. Pastaroji specialiai šiam pobūviui pasipuošė ženkliuku su Manto nuotrauka.  

Kaip ir prašė M.Petruškevičius, daugelis svečių atvyko nešimi jo mėgstamų gėlių puokštėmis ir juokavo dovanų nešantys savo meilę ir ilgai kurtus, ypatingus sveikinimus. Kaip „priedą“ prie sveikinimų, ne vienas ketino įteikti prabangaus šampano ar konjako. Vis tik būrys svečių atskleidė, kuo nustebins stilistą. „Mantui dovanosiu tai, kas stilistui priklauso - stilingą kostiumą“, - neslėpė V.Uspaskichas. Gimtadienio šventei pats Mantas buvo pasipuošęs Kristinos Kruopenytės sukurtu kostiumu. Apibėrusi M.Petruškevičių liaupsėmis, išgyrusi jo gebėjimus ir talentus, A.Bunikienė sakė įteiksianti prabangų itališką rašiklį. Verslininkas Povilas Velička buvo paslaptingas, tik prasitarė, kad dovana kainavo tikrai daugiau nei 3000 litų.

„Stikliuose“ susibūrusi verslo, mados, pramogų ir žiniasklaidos grietinėlė buvo vaišinama sušiais su vėžių uodegėlėmis ir avokadais, degtine su agurkų šerbetu, desertiniais keksiukais „bučinukais“, juodųjų serbentų putėsiais, braškėmis su šampanu ir dešimties kilogramų „Pompadur“ tortu. Manto staigmena svečiams - „Mirštančios gulbės“ šokis, kurį atliko iš Niujorko į Lietuvą užsukusi visame pasaulyje žinoma baleto šokėja iš Lietuvos Nelė Beliakaitė. Vėliau gimtadienio vakarėlis persikėlė į naktinį klubą „Pacha“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Creamy Lyptus

Creamy Lyptus portretas
ujei

super

super portretas
balius

TIPAS

TIPAS portretas
pats laikas tam gaidziui butu valinti is lietuvos.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių