„Lūšnynų milijonieriaus" kūrėjai nupirko butą benamiu tapusiam aktoriui

Filmo „Lūšnynų milijonierius" kūrėjai, kurie buvo kritikuojami dėl esą nepakankamos pagalbos šioje kino juostoje vaidmenis sukūrusiems neturtingiems vaikams, trečiadienį pranešė nupirkę butą vienam iš jų, kurio būstas Mumbajaus lūšnyne buvo nugriautas.

Filmo režisierius Danny Boyle'as ir statytojas Christianas Colsonas išskrido į Mumbajų, kai žiniasklaida paskelbė Azharuddino Ismailo ir Rubinos Ali nuotraukas, kuriose abu vaikai matomi vaikštantis tarp savo lūšnų griuvėsių. Jų neteisėtai pastatytus namus nurodė nugriauti Mumbajaus valdžia.

Besišypsantis ir abu vaikus prie savęs glaudžiantis D.Boyle'as sakė, 9 metų A.Ismailui, kuris suvaidino pagrindinį „Lūšnynų milijonieriaus" personažą Salimą vaikystėje, butas jau nupirktas. Režisierius pridūrė, kad jie greitai nupirks būstą R.Ali, sukūrusią jaunosios Latikos vaidmenį.

D.Boyle'as buvo puolamas, jog nepakankamai nuveikė dėl skurde gyvenančių vaikų, sukūrusių vaidmenis didelės sėkmės sulaukusiame filme. Režisierius savo ruožtu kaltino žiniasklaidą, kuri esą skatina pernelyg didelius tų vaikų šeimų lūkesčius.

„Neabejotina, kad ši įtampa ir spaudimas yra sukurstyta žiniasklaidos", - sakė jis, pasisveikinęs su R.Ali ir A.Ismailu juos apkabindamas.

„Jiems suteikta galimybė įžengti į pasaulį - nepaprastą ir žavingą pasaulį. Suprantama, jog jie nori, kad jų gyvenimai visiškai pasikeistų, - aiškino D.Boyle. - Namai kelia susirūpinimą. Tai viena iš priežasčių, dėl kurių įkūrėme fondą."

D.Boyle ir C.Colsonas įsteigė fondą „Jai Ho", pavadintą „Oskarą" pelniusio filmo garso takelio pagrindinės temos vardu. Iš jo bus apmokamos A.Ismailo ir R.Ali mokslo ir pagrindinės pragyvenimo išlaidos, kol vaikams sukaks 18 metų.

D.Boyle'as sukūrė romantišką filmą apie neturtingą Indijos berniuką, tapusį turtuoliu viename televizijos žaidime, kuris anksčiau šiais metais susišlavė aštuonis JAV Kino akademijos apdovanojimus.

Režisierius pabrėžė raginantis fondą surasti būstą mažajai aktorei prieš prasidedant musoninių liūčių laikotarpiui. Musonai į Indiją paprastai atslenka apie birželio 10 dieną.

Fondo direktorius nurodė, kad A.Ismailui nupirktas butas yra "patogus, gerame rajone, netoli jo mokyklos". Pasak jo, šis būstas kainavo "daugiau nei 2 mln. rupijų" (apie 105 tūkst. litų).

„Mėginame pagreitinti šeimų persikraustymą. Viena iš priežasčių, dėl kurių įkūrėme šį fondą - štai tokie nenumatyti atvejai", - sakė C.Colsonas.

D.Boyle'as ir C.Colsonas praeitą mėnesį taip pat paaukojo 500 tūkst. svarų (1,99 mln. litų) vienai pelno nesiekiančiai organizacijai, kuri teikia pagalbą Mumbajaus centre esančiuose lūšnynuose gyvenantiems vaikams. Šiuose neturtinguose nelegaliai pastatytų palaikių namų rajonuose buvo susukta daugelis "Lūšnynų milijonieriaus" scenų.

Vasarį Indijos valstybinė socialinio būsto tarnyba pažadėjo aprūpinti butais abu vaikus, tačiau jų šeimos nesulaukė jokių pareigūnų pasiūlymų, sakė R.Ali tėvas Rafikas Qureshi.

„Vaikai puikiai atliko darbą. Jie negavo nieko. Matot, kur gyvena tie vaikai", - skundėsi jis.


Šiame straipsnyje: Lūšnynų milijonieriaus

NAUJAUSI KOMENTARAI

Turbut

Turbut portretas
Turbut jaunuju aktoriu realybe - dar idomesnis filmas uz pati sukurta filma....
VISI KOMENTARAI 1

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių