Lietuvos muzikos padangėje - nauja grupė „Venera“

Lietuvos popmuzikos pasaulyje neseniai pirmuosius žingsnius žengė trijų merginų grupė, viliojamai pasivadinusi „Venera“.

Visos trys merginos – žavios šviesiaplaukės lietuvaitės, profesionalūs modeliai, susipažinusios vienos fotosesijos metu Belgijoje.

Kaip teigia pačios merginos, tada, kai pirmą kartą dirbo drauge, net negalėjo pagalvoti, jog taps artimomis draugėmis, o dar vėliau – ims ir uždainuos. O dabar – apie viską iš pradžių.

Alvyda, Rita ir Agnė – profesionalūs fotomodeliai. Merginos pirmą kartą susitiko Belgijoje , kai dalyvavo apatinio trikotažo kolekcijos fotosesijoje.

Dirbdamos jos gera nuotaika, entuziazmu ir drąsa užkrėtė visą komandą, kurioje, neaišku, dėl kokių priežasčių, tąkart sukiojosi ir vienas Belgijos muzikos prodiuseris Flassy. Koketuodamos merginos pasakoja, kaip pasibaigus fotosesijai, jos jau buvo sužavėjusios visus su jomis dirbusios komandos vyriškosios lyties atstovus, tarp kurių buvo ir Flassy.

Šiandien, teigia merginos, jos yra ypač dėkingos šiam vyrukui, nes būtent jis merginoms parodė, kad ir muzikoje jos gali būti tokios pat drąsios, energingos, kerinčios ir viliojančios, kaip ir prieš fotoobjektyvą. Pasirodo, Belgijos muzikos prodiuseris Flassy vieną vakarą merginas pasikvietė į savo muzikos įrašų studiją, kur jos buvo supažindintos su jo kūryba, o vėliau įkalbino lietuvaites stoti prie mikrofonų ir įrašyti keletą žinomų šlagerių eilučių.

Tiek Flassy, tiek „Veneros“ merginos buvo maloniai nustebintos savo darbo rezultato. Jau tada Flassy sakė esąs tikras, kad šių merginų vieta ne tik prieš fotoaparatą, bet ir muzikos scenoje su mikrofonais rankose. Bet po pasimatymo su muzikos prodiuseriu merginoms teko susikrauti lagaminus ir keliauti į gimtąją Lietuvą – šioje vietoje taip ir galėjo baigtis, rodos, net neprasidėjusi pasaka, kai gražiosios princesės virsta pelenėmis. Bet merginos, per bendrą kelionę ir darbą tapusios draugėmis, ir Lietuvoje palaikė ryšius tarpusavyje.

Vieno vakarėlio metu žaviosios šviesiaplaukės prisiminė smagų nuotykį Belgijos muzikos prodiuserio muzikos įrašų studijoje ir ėmė rimtai svarstyti galimybę įrašyti keletą dainų – kad ir savo malonumui. Gavusios draugų ir artimųjų „palaiminimą“, merginos nužygiavo į įrašų studijoje ir savo darbo rezultatu vėl liko patenkintos. Su savo dainomis jos nepabijojo pasibelsti į prodiuserinės kompanijos „Solist“ duris ir paklausti čia dirbančių žmonių nuomonės apie savo muzikinius sugebėjimus. Merginos džiaugiasi,  kad kadaise muzikos prodiuserio Flassy išsakyti žodžiai, jog joms vieta muzikinėje scenoje,  šiandien po truputį pildosi. Merginas globoja prodiuserinė kompanija „Solist“, kuri rūpinasi visais organizaciniais reikalais, merginoms palikdama nerūpestingumą, entuziazmą ir jaunatvišką energiją, kurią jos gali išlieti įrašų studijose ir scenoje.

Kol kas tai – tik pirmieji „Veneros“ žingsniai Lietuvos pop muzikos pasaulyje, bet, kaip teigia pačios merginos, svarbiausia tikėti ir džiaugtis tuo, ką darai. Kol kas joms tai pavyksta. Žavioji trijulė tiki, jog ateityje ras savo vietą Lietuvos klausytojų fonotekų lentynose. Kaip bus, mes visi pamatysime. Tiesa, „Veneros“ dainų radijo stočių eteryje dar niekam neteko girdėti, tačiau merginų trijule jau aktyviai domisi Lietuvos naktinių klubų vadovai. Puikiausias to įrodymas -  net trys pasirodymai Naujųjų metų naktį populiariuose Lietuvos naktiniuose klubuose. „Pradžiai – tai visai neblogai. Kol kas mums šito pakanka“, – koketuojančiai nusišypsojo „Veneros“ trijulė.


Šiame straipsnyje: Venera

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių