iPhone telefonams - naujausia navigacijos sistemos versija

TomTom – pasaulinė lyderė navigacijos sistemų ir elektroninių žemėlapių srityje, pristato naujausią TomTom navigacinės sistemos versiją.

Naujausia versija yra suderinta su iOS 4 ir šalia daugybes naujų funkcijų, dabar suteikia galimybę atlikti keletą funkcijų vienu metu. Tokiu  būdu vartotojai gauna detalias instrukcijas ir nuorodas, tuo pat metu netrukdomai naudodami kitas aplikacijas esančias jų iPhone telefone.

Kartu su naujausia  versija 1.4, TomTom sukūrė konkrečių atvejų daugiafunkcionalumo galimybę, užtikrinančią, jog vairuotojai gaus tinkamiausio maršruto nuorodas, naudojant visas kitas iPhone aplikacijas:

Nuosekli navigacija, kalbant telefonu – vairuotojai dabar gali kalbėti telefonu, netrukdomai gaudami vaizdines nuorodas pagal suplanuotą maršrutą. Tad nuo šiol vairuotojams nebelieka dilemos - atsiliepti telefonu, ar toliau klausytis instrukcijų.

Fono navigacijos instrukcijos vartotojai gali naudoti kitas telefono aplikacijas ekrane, tuo pačiu metu gaudami balsines instrukcijas.

Naujausia TomTom navigacijos sistemos iPhone telefonams versija turi ir daugiau patogesnių vairuotojams funkcijų:

Naujausi žemėlapiai – TomTom aplikacija naudoja pačius tiksliausius, nuolatos atnaujinamus žemėlapius. Kadangi per metus pasikeičia vidutiniškai 15% kelių informacijos, TomTom sukūrė žemėlapių atnaujinimo programą, leidžiančią vairuotojams pasitikėti gaunama informacija – jie gauna tiksliausias ir teisingiausias nuorodas. Žemėlapiai yra įtraukti į aplikacijos funkcionalumą, todėl jokių papildomų mokesčių naršant žemėlapius ir ieškant kelių, mokėti nereikia

Maršruto dalinimasis – Nuo šiol vairuotojai savo kontaktams elektroniniu paštu gali siųsti informaciją apie savo buvimo vietą, maršrutą ar galutinį kelionės tikslą. Tai draugams ar šeimos nariams suteikia galimybę sekti vairuotojo kelią.

Priminimas apie išvykimą – vairuotojai gali gauti priminimus apie suplanuotas keliones ir įtraukti tai į savo kalendorių. Tokiu būdu jie visad gauna pranešimą, jog laikas ruoštis išvykti.

Ekologiniai maršrutai – vairuotojams suteikiama galimybė pasirinkti degalus taupančius ir aplinką tausojančius maršrutus. Naudodama pažangiausias maršruto planavimo technologijas bei informaciją gaunamą iš daugybės TomTom vartotojų, navigacijos sistema gali parinkti taupiausią ir mažiausiai žalos aplinkai darantį maršrutą.

Automobilio simbolika – Vairuotojai dabar gali pasirinkti automobilio paveiksliuko ekrane modelį, spalvą bei formą, labiausiai atitinkančius jų stilių.

„TomTom ir toliau stengiasi teikti pačius novatoriškiausius ir pažangiausius sprendimus užtikrinančius jog vairuotojai pasieks savo kelionės tikslą, vairuodami saugiai bei patogiai“ – teigia  Tom Murray,  vyresnysis TomTom rinkos plėtros viceprezidentas. „Mes džiaugiamės galėdami pristatyti naujausią TomTom aplikacijos versiją iPhone telefonams. Dabar iPhone telefonų turėtojai gali naudotis pažangiausia navigacijos sistema kartu naudodami kitas telefone esančias aplikacijas* bei išnaudoti kitas puikias funkcijas, netrukdomai gaudami visą informaciją apie jų maršrutą bei detales nuorodas“.

TomTom HD Eismo sąlygos

TomTom HD eismo sąlygų (angl. “HD Traffic”) funkcija užtikrina, jog vairuotojai gauna pačią naujausią eismo sąlygų informaciją bei įspėjimus apie auto įvykius jų kelyje. Sistemai aptikus bet kokį trukdį kelyje, vairuotojas apie tai yra informuojamas ir jam yra sutiekiama galimybė pasirinkti alternatyvų maršrutą. Ši funkcija nėra automatiškai įtraukta į TomTom aplikaciją, tad norintys turi įsigyti atskirai. Kūrėjai siūlo kasmėnesinę TomTom HD eismo sąlygų funkciją įsigyti už 29.99 eurus.


Šiame straipsnyje: iphoneTom Tom

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių