„Žalgiriui“ - rekordinis „Renault“ skaičius

Kauno „Žalgirio“ legionierius Marcusas Brownas plačiai nusišypsojo ir iškėlė nykštį. Netrukus nykščius rodė Travisas Watsonas ir Mirza Begicius. Trys „Žalgirio“ komandos legionieriai iš lengvųjų automobilių prekybos įmonės „Sostena“ salono Kaune išvažiavo su naujais „Renault Laguna“.

Geriausias „Renault“ - M.Brownui

Šįmet Kauno „Žalgirio“ komanda gavo septynis „Renault“ automobilius. Tai - rekordinė, jau tryliktus metus, su garsiausia Lietuvos krepšinio komanda bendradarbiaujančio „Renault“ dovana. Pernai kauniečių klubas gavo penkias mašinas.

“Pradžia puiki, tikėsimės, kad ir visas sezonas bus sėkmingas, - prieš sutarties pasirašymą šypsojosi „Sostena“ Vakarų regiono ir tinklo plėtros vadovas Vygandas Ulickas. - Laikysime špygas“.

Šį kartą „Žalgiriui“ įteikė keturias „Renault Laguna III“, dvi - „Laguna Universal“ ir vieną - „Renault Megane“ mašinas. Į jas persėdo trys legionieriai, taip pat treneriai Gintaras Krapikas, Darius Maskoliūnas, Gvidonas Markevičius ir „Renault“ atiteks Martynui Pociui.

Penkios dovanotos „Renault“ varomos benzinu, dvi - dyzelinu. Visi automobiliai apdrausti, jau su žieminėmis padangomis. Automobilių kaina, priklausomai nuo komplektacijos, nuo 60 iki 80 tūkstančių litų.

“Brangiausia atiteko Brownui, -  teigė „Renault“ produkto vadovas Paulius Gaurilčikas. - 2 litrų turbo variklis su automatine greičių dėže. 170 arklio jėgų, puikia komplektacija.“

Mašina patenkinti

“Renault“ labai aktyviai bendradarbiauja su krepšiniu, - pasirinkimą aiškino P.Gaurilčikas. - „Renault“ buvo ir Lenkijoje vykusioje krepšinio čempionatu oficialiu rėmėju, dažnai matome jų reklamą „Eurolygos“ varžybose. Beje, prancūzų kompanijai pasiūlėme bendradarbiauti ir 2011 metų mūsų šalyje vyksiančiame Europos čempionate“.

Iš pradžių amerikiečiai įtariai žvelgdavo į jiems nematytas mašinas, bet po to dažniausiai lieka patenkinti.

“Gera, mieste patogi mašina“, - gyrė „Renault“ automobilį treneris D.Maskoliūnas.
Kas geriausiai komandoje vairuoja? Lenktynių žalgiriečiai nerengia. Tik kartais sutaria, kad mokės bauda tas, kuris paskutinis ateis į treniruotę.

“Visi krepšininkai, kaip ir dauguma sportininkų, neblogi vairuotojai, - dienraščiui teigė „Žalgirio“ komandos vyr.treneris Gintaras Krapikas. - Jie turi gerą koordinaciją bei puikų periferinį matymą. Todėl mato ne tik tai, kas vyksta kelio priekyje.“

Edo Kota ir Tanokos Berdo nuotykiai

Taip, pirmą kartą sėdžiu už „Renault“, - linksėjo galvą akiniais nuo saulės akis slėpęs T.Watsonas, kuris vos įsėdęs į mašiną įsijungė muziką.

M.Brownas anksčiau važinėjo „Land Rover“, „Bentley“, tačiau prie „Renault“, kai „Žalgiryje“ žaidė prieš du metus, jau įprato.

“Na... - šypsojosi Marcusas. - ... porą kartų buvau prasižengęs, bet policininkai - geri mano draugai, su jais aš nesipykstu.“

M.Begicius nauja mašina labai patenkintas. Jis jau važinėjo „Renault Scenic“, nors jo svajonių mašina - „Mercedes Benz GL“.

“Žalgirio“ vyr.treneris šyptelėjo paprašytas prisiminti legionierių nuotykius su automobiliais: „Mes dar dabar nesuprantame, kaip važinėjo Edas Kota, jei per sezoną jam net du kartus reikėjo keisti automatinę greičių dėžę“.

Produkto vadovas P.Gaurilčikas prunkštelėjo prisiminęs kuriozišką Tanoka Berdo pažintį su „Renault“. Kartą važiuodamas šiuo automobiliu „Žalgirio“ legionierius, ko lengvai nepadarysi net įsispyręs su koja, sugebėjo ištraukti... greičio bėgių rankeną!


Šiame straipsnyje: Renault

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių