„Žalgirio“ likimas: kova be taisyklių

Lietuvos krepšinis virto nesportinių kovų lauku. Vladimiras Romanovas prieš Darių Maskoliūną, "Žalgirio" šeimininkas - prieš legendinės komandos sirgalius, įtarinėjimai sąmokslu - prieš nuoširdų tikėjimą sąžiningu žaidimu.

Kiekvienoje pusėje - sava tiesa, savi argumentai. Tiesa, kurią sužinoti "Žalgirio" gerbėjai nori ne mažiau, nei išvysti LKL čempionų žiedus ant mylimos komandos žaidėjų pirštų, sklando kažkur visai greta. Sirgaliai neabejoja: gandai, temdantys šį sunkaus LKL sezono finalą, turi būti išsklaidyti. Tačiau kol kas žodžių karas - pačiame įkarštyje.
Šeimininkas visada teisus

"Čia yra kova be taisyklių. Kada yra taisyklės, tada yra sportas, o kada nėra taisyklių, tada yra šou. Jūs visi dalyviai to šou. O kada bus sportas, nebus problemų ir klausimų. Tik rezultatai", - trečiųjų LKL finalo rungtynių išvakarėse atleidęs komandos trenerį ir klausiamas, kas stos prie komandos vairo, sakė V.Romanovas.

"Tai aš laimėjau... su komanda, o ne Maskoliūnas", - į pastabą, kad D.Maskoliūno vadovaujama komanda laimėjo Baltijos krepšinio lygos taurę, atsakė V.Romanovas.
"Aš stebuklas. Jūs ką, nepastebėjote?" - į klausimus apie "Žalgirio" ateitį, anot LNK televizijos, atsakinėjo V.Romanovas.

Paklaustas, ką mano apie "Žalgirio" sirgalių planuojamas protesto akcijas, komandos šeimininkas pažėrė priekaištų žurnalistams: "Kaip jūs pasakot, taip sirgaliai ir daro. Jūs darote šou. Aš darau šou? Ne..."

"Kauno "Žalgiris" nori patikinti visus ekipos gerbėjus, kad pokyčiai komandoje yra daromi siekiant pergalių ir titulų šį ir ateinančius sezonus, kurie džiugintų visus krepšinio sirgalius", - antradienį buvo tikinama LKL vicečempionų svetainėje.

Treneris neketina teisintis

"Noriu kategoriškai paneigti tokius kaltinimus, kuriuos pasitelkiant aš ir buvau atleistas. Pakartosiu tai, ką sakiau prieš finalo seriją - Lietuvos žmonės nėra kvaili, jie supranta krepšinį. Tokie kaltinimai - absoliutus absurdas, pati didžiausia nesąmonė, kokią tik galima sugalvoti.

Daugiau nežinau, ką galėčiau dar pasakyti, nebent tai, kad tikiu, jog Lietuvos žmonės patys viską mato ir supras, kas yra kas. Aš nesirengiu teisintis ir įrodinėti to, kas yra visiškas absurdas", - atleistas "Žalgirio" treneris Darius Maskoliūnas atmeta jam pareikštus kaltinimus, nes "detalesniems komentarams nebėra tikslo ir reikalo".
"Nežinau, kas vadovaus komandai per kitas rungtynes. Šįkart mums patarimais padėjo sporto direktorius Šarūnas Sakalauskas", - po ketvirtadienio mačo kalbėjo vienas tos dienos rungtynių strategų, "Žalgirio" komandos kapitonas Dainius Šalenga.

Gerbėjai - už sportą su sąžine

"Žalgiris" yra ne vien Kauno, o visos Lietuvos pasididžiavimas, todėl visi turime siekti, kad ši komanda ir toliau garsintų mūsų miestą ir šalį", - susirūpinimo komanda, gaunančia pinigų ir iš Kauno miesto biudžeto, neslėpė ir Kauno meras Andrius Kupčinskas.

"Žinios apie šitą cirką paplito po visą Europą. Sunku spręsti, dėl ko taip elgiamasi, - dėl žmogaus ego ar dėl pinigų", - ketvirtadienį per prie Ūkio banko surengtą protesto akciją sakė "Žalgirio" gerbėjas iš Vilniaus.

"Apskritai, "Žalgirio" sirgaliais galima tik džiaugtis. Jie visada mokėjo savo nuomonę išreikšti išradingai ir taikiai", - šios akcijos taikumu džiaugėsi Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Tarnybos organizavimo skyriaus viršininkas Virginijus Petraitis.

"Buratino planas toks: atleisti trenerius, demoralizuoti žaidėjus, parduoti Vainauskui ir "Snorui" likusias važybas, nes taip buvo sutarta, o D.Moskaliūnas nesutiko. Kitaip Snororytas Eurolygos nematys..." - trečiadienį portale kaunodiena.lt savo nuomonę išdėstė Visažiniu prisistatęs komentatorius.

"O ar niekam nepasirodė, kad tai buvo sutartos rungtynės?" - po ketvirtadienio rungtynių, per kurias be trenerio likę "Žalgirio" vyrai sutriuškino "Lietuvos rytą", retoriškai klausė komentatorius T.

Tačiau, kaip sakė komentatorius "Už "Žalgirį, už Kauną": "Kad ir kas būtų, visada už "Žalgirį"!


Šiame straipsnyje: ŽalgirisRomanovasMaskoliūnas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių