VPT dėl „Vilniaus energijos“ ir „Litesko“ kreipėsi į prokuratūrą

Viešųjų pirkimų tarnyba dėl bendrovių „Vilniaus energija“ ir „Litesko“ vykdytų viešųjų pirkimų kreipėsi į Generalinę prokuratūrą. Tarnyba prašo įvertinti, ar šių perkančiųjų organizacijų atsakingų asmenų veiksmuose nėra korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos požymių, teigiama VPT pranešime spaudai.

Įvertinusi šių bendrovių vykdytų elektroninių karšto vandens skaitiklių įrengimo/pakeitimo daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose ir apskaitos duomenų surinkimo iš skaitiklių pirkimus Viešųjų pirkimų tarnyba konstatavo,  kad perkančioji organizacija nustatė nepagrįstus, perteklinius ir dirbtinai konkurenciją ribojančius minimalius kvalifikacijos reikalavimus, dėl kurių skelbiamose derybose pasiūlymą pateikė tik vienintelis teikėjas – bendrovė „Axis Industries“.

Taip pat nustatyta, kad techninėse specifikacijose nurodyti skaitiklių techniniai reikalavimai buvo pritaikyti konkretaus gamintojo gaminamiems skaitikliams – WFH tipo vandens skaitikliams, kuriuos gamina  bendrovė  „Axis Industries“.

Savo išvadose Tarnyba konstatavo, kad bendrovės „Vilniaus energija“ padaryti Viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimai, vykdant pirkimų procedūras, turėjo įtakos pirkimų rezultatams.


Šiame straipsnyje: Vilniaus energijaLiteskoVPT

NAUJAUSI KOMENTARAI

vladas lukosevicius

vladas lukosevicius portretas
Vat sėdžiu ir galvoju , ar aš durnas , ar blogas oras ??? Kaip žinia mūsų istatymai turi atitikti Europos sajungos istatymus , kurios sudėtyje mes esame . Pakalbėsiu dabar apie prokurorus . Visi jie yra baigę aukštus mokslus , išlaikę egzaminus , bei paskui kyla karjeros laiptais . Jei patikrinti kiekvieno iš jų kursinius darbus , bei egzamin...us tai niekur nerasime , kad jie būtų mokomi advokatauti pedofilams ir žudikams , bei bendrininkauti bandant nuslėpti stambaus masto valstybines aferas . Tai jei baigę mokslus jie išeina sažiningi valstybės tarnautojai ,,, tai kur ir kokiame etape jie tampa POLITINĖMIS PROSTITUTĖMIS , VAIKAPISIŲ IR ŽUDIKŲ ADVOKATAIS ??? Čia aš kalbu apie prokurorus tik baigusius mokslus , jau tyliu apie tokius sovietinius iškrypėlius kaip , R. JANCEVIČIUS , Z. BUROKAS , STEPUČINSKAS . Tai kur jie tokiais tampa , gal kiekvienoje prokuratūroje yra atskiras kabinetas kuriame jie praeina papildomą egzaminą ir tikrinami iki kokio laipsnio jie yra supedofilinti ir susikurvinę ,,, o jei tikie nėra , tai tokiais padaromi ? Gal mūsų spaudos atstovai pasiteirautų pas generalinį , tik biški kulturingesnėje formoje , kur jo pavaldiniai tampa tokiais ??? ČIA VIEŠINAMI SUNKŪS NUSIKALTIMAI KURIUOS ORGANIZAVO IŠKRYPĖLIS – ŽUDIKAS ALGIRDAS KATKUS , VSD KARTU SU LRG PROKURATŪRA . IŠ ČIA GALIMA ATSISIŪSTI DOKUMENTUS SU NUSIKALTIMŲ IRODYMAIS , BEI GARSO IRAŠUS SUSIJUSIUS SU NUSIKALTIMAIS . ČIA BUS IŠVIEŠINTI IR NUSIKALTIMAI PRIEŠ MAŽAMEČIUS VAIKUS , KURIUOS VYKDĖ IR DENGĖ IŠKRYPĖLIŲ ŠUTVĖ LRGP . VLADAS LUKOŠEVIČIUS - VALSTYBINIAI NUSIKALTIMAI KAIP DABAR PREZIDENTE D. GRYBAUSKAITE IR PROKURORAI NUSLĖPSITE POLITINES ŽMOGŽUDYSTES , BEI SU JOMIS SUSIJUSIUS SUNKIUS NUSIKALTIMUS , KURIE BUVO VYKDOMI NET PRIEŠ MAŽAMEČIUS VAIKUS ?

Kaip šitaip galima

Kaip šitaip galima portretas
Visuomenei nusibodo manipuliacijos su apšildymu. Žiniasklaida nesuvokia šilumos prigimties, todėl skleidžia baisius vertelgiškus sąmokslus. Energetika - kompleksinė pramonės sritis, kuri turi bazinę vertę ir savo vertės neturi. Žiniasklaidininkai neturi teisės prisiartinti prie objektų, kurie teikia šilumą ir energiją pramonei, buičiai, transportui. Europietiški modeliai, grindžiami lupikavimu ir kraugeriškumu, todėl Lietuvai netinka. Lietuvos ūkio sistemos ir struktūros skirtos žmonių gerovei, o ne maklerystėms. Šilumos ūkis buvo centralizuotas ir lietuviai iki 1991-ųjų nejautė šalčio. Štai, ką padarė V.Lansbergis, K.Prunskienė, Terleckas ir Vagnorius. Kaip jie šitaip sugalvojo pasielgti su valstybiniais dokumentais! Jie sunaikino liaudies ūkio sistemą.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių