Vienišiems Kauno rajono žmonėms – velykiniai krepšeliai ir koncertas

Kauno rajono vienišiems seneliams artėjančių Velykų proga surengtas koncertas, senjorus pasveikino rajono meras Valerijus Makūnas.

Suvažiavo iš visų seniūnijų

Į mieste, Ežero gatvėje, įsikūrusį Kauno rajono socialinių paslaugų centrą trečiadienio popietę sugužėjo didelis būrys pagyvenusių žmonių. Juos atvežė socialiniai darbuotojai iš visų 25 rajono seniūnijų.

„Labai gerai, kad yra tokių renginių, smagu pabendrauti su kitais, paklausyti koncerto“, – džiaugėsi Jonučių kaimo gyventoja Agota Gulbinienė. Ji sakė, kad perkopus 80-metį vienai jai būtų sunku atvykti į renginius.

Artėjančių Velykų proga renginio dalyvius pasveikinęs Kauno rajono meras V.Makūnas akcentavo bendruomenės vienybę. „Kartais pastebime, kad turime dvi rankas, bet neturime ko jomis apkabinti. Tada apkabinkime kaimyną arba tiesiog praeivį, prisiminkime draugus, kitus mums artimus žmones. Velykos yra puiki proga pabendrauti, pasidžiaugti vieni kitais. Mes, Kauno rajono žmonės, turime gyventi kaip viena didelė šeima – būdami kartu galime lengviau įveikti negandas“, – kalbėjo meras.

Rūpinasi užimtumu

Senjorai renginyje galėjo apžiūrėti rajono moterų ant veltinės medžiagos tapytus paveikslus. Šios technikos moko Socialinių paslaugų centro dienos užimtumo specialistė Daiva Sasnauskienė. „Ne tik veliame paveikslus, bet ir darome kitus rankdarbius. Žmones į užsiėmimus atveža rajono autobusas“, – pasakojo D.Sasnauskienė.

Viena veltinių paveikslų autorių Kulautuvos gyventoja Vida Glušinskienė sakė niekada gyvenime nebandžiusi užsiimti menine veikla. „Išmokome ir jau parodą surengėme. Tai geras būdas susitikti su bendraminčiais, turiningai praleisti laiką“, – kalbėjo V.Glušanskienė.

Vilkijos neįgaliųjų sąjungos pirmininkė Česė Šidlauskienė pasakojo, kad neįgalūs miestelio gyventojai turi galimybę sportuoti Socialinių paslaugų centre pagal jiems pritaikytas treniruočių programas. „Atveža specialus autobusas, su mumis dirba instruktoriai“, – teigė Č.Šidlauskienė.

Skambėjo dainos

Renginį vedė dainininkė Giulija Baužienė. Ji darba Voškonių kultūros centro direktore. „Jau tapo gražia tradicija pakviesti rajono senjorus pabūti kartu prieš didžiąsias metų šventes“, – „Kauno dienai“ sakė Giulija.

Be jos, renginyje koncertavo dainininkės dukra Monika, vaikų studija „Arlekinas“, Baritonų trio.

Giulija pristatė savo sumanyto filmo apie Muniškių senelių namus ištrauką. Jį parodys LRT televizija antrąją Velykų savaitę per šventinį koncertą.

Gerumo savaitė

Kiekvienais metais Kauno rajono valdžios atstovai prieš Velykas lanko socialines įstaigas.

Savivaldybė iki Velykų išdalys 347 maisto paketus vienišiems ir vyresniems kaip 70 metų žmonėms. Daugiausia velykinių maisto krepšelių bus išdalyta Garliavos (60), Domeikavos (19), Čekiškės (19), Vilkijos apylinkių (19) seniūnijose. Vieno krepšelio kaina – 39 litai. Iš viso velykiniams krepšeliams pirkti Kauno rajono savivaldybė skyrė 13,5 tūkst. litų.NAUJAUSI KOMENTARAI

vilkija

vilkija portretas
Gražus renginys

Nele

Nele portretas
Grazu ir garbinga , kaip rupinamasi vienisais musu zmogeliais! Respect!

O

O portretas
Garliavos Mergaitė taip pat turi dvi rankas ir norėtų jomis apkabinti savo mylimus senelius, tetą, kurie ją užaugino? Mere, kodėl slepiama mergaitė?
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių