Iš trečio aukšto kritusio berniuko mama: jis nieko neprisimena (papildyta)

Vilniuje iš mokyklos trečiojo aukšto iškritusio pirmokėlio mama sako, kad sūnus jaučiasi gerai, tačiau dar yra šoko būsenos, įvykio aplinkybių neprisimena.

„Bėgo ir krito“

„Šiuo metu viskas yra gerai. Tyrimus visus padarėme, viskas yra gerai. Jokių lūžimų, visi organai tvarkoje, jam nieko neskauda“, - ketvirtadienio popietę portalui sakė sostinės vidurinėje mokykloje „Lietuvių namai" iš trečio aukšto kritusio berniuko mama Tatjana.

Ji pridūrė, kad ketvirtadienį Santariškių klinikose jokie tyrimai jos sūnui nebus atliekami, tačiau berniukas paguldytas į ligoninę, kad medikai galėtų jį kurį laiką stebėti.

„Šiandien jis dar tikrai čia gulės, o jeigu viskas bus gerai, rytoj jis galbūt jau bus išrašytas iš ligoninės“, - sakė moteris.

Pirmokėlio mama tvirtino, kad berniukas neprisimena, kokiomis aplinkybėmis nukrito iš trečio aukšto į antrąjį. „Jis nieko neatsimena. Jis dar visas šoko būsenoje, išbalęs. Aš tik iš mokytojos žodžių (apie incidentą - red.past.) žinau ir iš klasiokų. Jis tik prisimena, kad bėgo ir krito. Ir viskas“, - kalbėjo p.Tatjana.

Ėjo į renginį apie savivaldą

Moteris tvirtino, kad iš mokytojų ir klasiokų pasakojimų supratusi, kad berniuko niekas nepastūmė, jis pats „kažkokiu būdu“ nukrito iš trečio aukšto į antrąjį. „Aš net neįsivaizduoju kokioje vietoje tokie dalykai gali mokykloje būti“, - sakė pirmokėlio mama.

Pirmokėlius į renginį aktų salėje lydėjusi moksleivė Ieva Sadauskaitė anksčiau portalui yra sakiusi, kad incidentas įvyko, kai per pertrauką pirmokai kartu su savo mokytoja ėjo į renginį mokyklos aktų salėje.

„Gražiai sustatėme pirmokėlius poromis ir jie vorele ėjo į aktų salę. Salėje mes turėjome pirmokėliams pasakoti apie mokyklos savivaldą - mokinių tarybą. Trečiame aukšte vienas vaikas priėjo prie tvorelės ir pasižiūrėjo į apačią. Įsmigo į tarpą tarp tvorelės ir nukrito“, - pasakojo moksleivė.

„Aš ėjau iš paskos, buvau apačioje laiptų, o vaikai jau buvo šiek tiek palipę aukščiau laiptais. Tik žiūriu - sumaištis kažkokia. Ir tik tada pamačiau, kas nutiko“, - kalbėjo pirmokėlių mokytoja Donata Stasiūnienė.

Kiek kitokią nelaimės versiją pateikė pirmas apie nelaimės aplinkybes portalui papasakojęs „Lietuvių namų" mokyklos direktorius Gintautas Rudzinskas. „Kadangi buvo siauras praėjimas, jie matyt vienas kitą pastūmė. Bet tai buvo nepiktybiškai, matyt vaikai išdykavo. Šiek tiek pasistūmė grotelės tarp aukštų ir vaikas praslydo pro tas groteles“, - kalbėjo G.Rudzinskas.

Nukrito ant kojų

Septynmetis krito vieną aukštą - iš trečiojo į antrąjį. Pasak direktoriaus, vaikas stipriai nesusižeidė, tik labai išsigando. G.Rudzinskas nurodė, kad vaikas nukrito ant kojų.

„Su vaiku kalbėjau, jis kalba, traumų nejaučia. Vizualiai nebuvo matyti, kad jis būtų patyręs traumą. Iškvietėm greitąją pagalbą, iškvietėm vaiko motiną. Berniuką apžiūrėjo mūsų mokyklos medicinos sesuo. Jis buvo išvežtas į Santariškes“, - pasakojo mokyklos direktorius.

Į mokyklą taip pat buvo iškviesta policija. Bendrasis pagalbos centras 10.55 val. gavo pranešimą apie įvykį. Netrukus atvykę medikai pirmoką nuvežė į Santariškių klinikas atidesniam sveikatos patikrinimui.

Laimingai pasibaigęs incidentas įvyko sostinės Dzūkų gatvėje veikiančioje vidurinėje mokykloje "Lietuvių namai". Joje mokosi lietuvių kilmės vaikai, kurių tėvai gyvena už Lietuvos ribų: tremtinių ir represuotųjų palikuonys, užsienio lietuvių vaikai, jei yra vietų, priimami ir Vilniaus savivaldybės gyventojai.


Šiame straipsnyje: iškrito vaikasvaikasnelaimė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių