Teismas atmetė už pacientės išžaginimą nuteistų medikų skundą

Vilniaus apygardos teismas atmetė už 18-metės pacientės išžaginimą nuteistų Vilniaus greitosios pagalbos tarnybos darbuotojų ir prokuratūros skundus. Apeliacinius skundus išnagrinėjęs teismas paliko galioti ankstesnį nuosprendį.

Vilniaus 2-asis apylinkės teismas teismas 63-ejų metų vairuotojui Janui Borkovskiui yra skyręs pusšeštų laisvės atėmimo bausmę, o kaltės nepripažinusiam 36  metų felčeriui Kęstučiui Stasaičiui – 7 metų laisvės atėmimo bausmę.

J. Borkovskis prašė sušvelninti bausmę, o K. Stasaitis – jį išteisinti. Prokuratūra prašė bausmes sugriežtinti – vairuotojui skirti 8 metus, o felčeriui – 11 metų.

J. Borkovskio advokatas Vytenis Dziegoraitis Vilniaus apygardos teismui paskelbus sprendimą sakė negalįs jo komentuoti, nes visos nutarties dar nėra matęs. Rašytinė nutartis bus išsiųsta nuteisiesiems antradienį. Advokatas taip pat nežino, ar bus skundžiama Vilniaus apygardos teismo nutartis. „Riekia pasitarti su ginamuoju, sprendimą galime Aukščiausiajam Teismui apskųsti per tris mėnesius“, – sakė V. Dziegoraitis.

Prokuratūros duomenimis, pacientę greitosios pagalbos automobilyje kaltinamieji išžagino 2009 metais naktį iš spalio 23 d. į 24.

Iškvietimas apie sužalotą ir smarkiai kraujuojančią merginą buvo gautas 23.20 val. Į Pylimo gatvėje esančią viešojo transporto stotelę, kur buvo sužeista mergina, išvyko J. Borkovskis ir K. Stasaitis.

Sužeistą merginą medikai nusprendė nuvežti į Žalgirio ligoninę, kur jai, net nenukeliant nuo vežimėlio buvo susiūtos lūpos. Vėliau pacientė pervežta į Greitosios pagalbos ligoninę Lazdynuose.

Po kelių dienų mergina kreipėsi į policija, nes įtarė, kad greitosios pagalbos automobilyje buvo apsvaiginta medikamentais ir išžaginta. Merginos versija teisėsaugininkai nenorėjo patikėti, tačiau gavę teismo medicinos ekspertų išvadas kriminalistai ėmė stebėti įtariamuosius ir surinkę įrodymus greitosios darbuotojus sulaikė.

Nustatyta, kad mergina išžaginta pervežant ją iš vienos ligoninės į kitą.

K. Stasaitis tvirtino, kad sužalotai pacientei buvo apžiūrėtos kirkšnys, nors vėliau nuspręsta lašelinę statyti į ranką. Mergina esą pati padėjo nuimti jai kelnes ir pėdkelnes.

„Ji man vis kartojo „noriu“ ir, kai bandžiau užmauti kelnes priešinosi. Po to pasakė: „duok ranką“, o kai daviau įkišo ją sau tarp kojų ir vis kartojo noriu, bet tuo metu nelabai supratau, ko ji nori“, – vasarį sakė K. Stasaitis.

Anot K. Stasaičio, praėjus savaitei po šio iškvietimo, jis su vairuotoju buvo iškviesti į apklausą policijoje, vėliau buvo pareikalauta jų abiejų seilių mėginių, o kai šie nieko neparodė – kraujo.

Rezultatai buvo medikų nenaudai – DNR mėginiai sutapo. „Prieš iškvietimą turėjau santykių su savo drauge. Ant mano rankos tuo metu buvo žiedas, todėl gali būti, kad kai nukentėjusioji mano ranką dėjo sau prie tarpukojo, kažkas nuo žiedo ir pateko jai“, – teisinosi K.Stasaitis.

Anot prokurorų, K.Stasaitis dar ir apvogė išžagintą pacientę – pasisavino jos mobilųjį telefoną. Per kratas pas mediką rasta ir vaikų pornografijos.NAUJAUSI KOMENTARAI

fui bjaurybes

fui bjaurybes portretas
tas senis vairuotojas ir tas uzsimane jaunos lai dabar sedi zinos kaip prievrtaut

mentas

mentas portretas
abiem reikejo po 15 metu duoti

baisu

baisu portretas
gales savo subines pakist darbui,zinos koks malonumas per prievarta.siuksles zemes o ne zmones.Kuom tiket,net greitojoj iskrypeliai dirba.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių