Teismas atmetė N.Venckienės prašymą nušalinti antstolę

Kėdainių rajono apylinkės teisėjas atmetė Drąsiaus Kedžio dukros globėjos Neringos Venckienės prašymą nušalinti antstolę Sonatą Vaicekauskienę.

N.Venckienė yra apkaltinusi antstolę S.Vaicekauskienę šališkumu ir prašė jos nusišalinimo, tačiau pareigūnė tai padaryti atsisakė, todėl šią bylą turėjo nagrinėti teismas.

Nušalinimo bylą nagrinėjo Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas Bronius Varsackis, kartą jau priėmęs sprendimą Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės mergaitę grąžinti mamai L.Stankūnaitei.

Kėdainių rajono apylinkės teismo pirmininkas Vitalijus Kondratjevas teigė, kad tai yra normali praktika. „Lietuvos teismai naudojasi informacine sistema LITEKO. Į ją suvedus duomenis apie bylą, sistema parenka teisėją. Sąsajų su vaiko gyvenamosios vietos nustatymo byla nereikėtų ieškoti“, – teigė jis.

Pasak jo, teismui buvo pateiktas konkretus klausimas: ar antstolis pagal Neringos Venckienės pateiktus motyvus gali dalyvauti procese.

„Jei žmonės įtariai žiūri į teismus, visada kels nepasitenkinimą, nepriklausomai, ar buvo teisėjas prisidėjęs prie šios bylos, ar ne“, – tvirtino V.Kondratjevas.

N.Venckienė buvo nurodžiusi, kad antstolė viešai pareiškė naudosianti prievartą perduodant mergaitę L.Stankūnatei.

Papildyta 17.40 val. : Kėdainių rajono apylinkės teismui atmetus dukterėčios globos siekiančios teisėjos N.Venckienės pareiškimą dėl antstolės S.Vaicekauskienės nušalinimo, antstolė ketina toliau siekti teismo sprendimo įvykdymo.

S.Vaicekauskienė antradienį sakė ketinanti susitikti su Vaiko teisių apsaugos skyrių ir policijos atstovais, psichologais. Po šių tarnybų išvadų bus sprendžiama, kaip toliau vykdyti teismo sprendimą.

Vykdant Kėdainių rajono apylinkės teismo nutartį, Laimutei Stankūnaitei mažametė dukra turėjo būti perduota praėjusį penktadienį. Tačiau nebuvo padaryta.

S.Vaicekauskienė ne kartą yra pabrėžusi, kad reikia gerbti įstatymus ir teismo nutartį būtina vykdyti. „Pagal įstatymą už kiekvieną pradelstą dieną nevykdančiam teismo sprendimo asmeniui galima skirti 1000 litų baudą, taip pat teismas gali suteikti leidimą paimti vaiką iš buvusių globėjų prievarta. Tai gali padaryti Vaiko teisių apsaugos tarybos darbuotoja su psichologe“, – kalbėjo S.Vaicekauskienė.


Šiame straipsnyje: KedysStankūnaitėVenckienė

NAUJAUSI KOMENTARAI

stebetoja

stebetoja portretas
nu ir kas bus toliau,taip ir turejo numatyti Neringa kad kedainiu teismas neduoskitos nutarties.tai ka ginkluota policija ims jega mergaite?

Stulpinas

Stulpinas portretas
Jau buvo rašyta, kad pereitais metais, man būnant vienoje televizijos laidoje ir kalbant apie tai, kad A. Ūsas galimai buvo VSD agentas, kad tikriausiai todėl buvo blokuojamas bet koks pedofilijos bylos tyrimas, kad galimai todėl buvo pašalinti ir J. Furmanavičius bei V. Naruševičienė, pertraukos metu man buvusi Vaiko teisių apsaugos kontrolierė R.Šalaševičiutė pareiškė, kad ji dirbdama nuolat jautė VSD pareigūnų spaudimą ir grasinimus, jei imsis kokių priemonių D. Kėdžio skundams išnagrinėti. Šiuo metu gyvos tebėra pagrindinės pedofilijos liudytojos - galimai seksualiai prievartauta mergaitė ir L. Stankūnaitė. Jos įtakingiems pedofilams kelia mirtiną pavojų. Mergaitė auga, ji viską prisimena ir kada nors pati viešai gali viską papasakoti. L. Stankūnaitė, galima nusikaltimo bendrininkė, žino visas aplinkybes. Manau, kad jai žinomos ir kitos prievartautojų asmenybės.

Valio

Valio portretas
labai gerai padare
VISI KOMENTARAI 143
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių