Tatuiruotę papilvėje D.Kedys galėjo pasidaryti užsienyje

Visi kalbinti Kauno ir Vilniaus tatuiruočių salonų bei studijų meistrai tikina, kad Drąsius Kedys pas juos tatuiruotės nedarė. Tačiau pripažįsta: vyrai itin retai nori tatuiruotės papilvėje.

Lietuvoje tatuiruotės nedarė?

Praėjusį savaitgalį vykusios visuotinės aplinkos tvarkymo akcijos "Darom 2010" metu surasti nuo praėjusių metų spalio ieškoto Drąsiaus Kedžio palaikai. Juos morge atpažinę D.Kedžio artimieji nustebo išvydę apatinėje Drąsiaus pilvo srityje esančią tatuiruotę su drakono atvaizdu.

"Iš tiesų net Neringa (D.Kedžio sesuo - red.) ir Drąsiaus motina nežinojo, kad jis turi tatuiruotę kažkur ant pilvo. Tačiau nenuostabu, juk pusnuogis po namus jis nevaikščiodavo", - teigė

"Kauno dienos" žurnalistų kalbinta teta Birutė Stepankevičienė.

Tačiau visi kalbinti Kauno ir Vilniaus tatuiruočių salonų bei studijų meistrai tikina, kad Drąsius Kedys pas juos tatuiruotės nesidarė.

Drakonas - viena populiariausių tatuiruočių

"Negaliu patvirtinti, kad esu daręs jam tatuiruotę. Kedys anksčiau nebuvo žinomas Lietuvoje. Tatuiruotes dariau ir politikams, ir šou žvaigždėms, - teigė vienas pirmųjų Kauno tatuiruotojų, studijos "Tabu" savininkas - Arvydas Auškelis. - Be to, nors teko daryti įvairiose vietose, vyrai retai renkasi tatuiruotes papilvėje. Daug metų praleisdavau užsienyje, galbūt darė mano meistrai privačiai? Nemaža tikimybė, kad tatuiruotę, jei ji yra prie lytinių organų, jis darėsi užsienyje."

"Tabu" salono meistrė Dalia pastebėjo, kad drakonas - viena populiariausių tatuiruočių. Tačiau jį ir vyrai, ir moterys renkasi dažniausiai dėl grožio: "Vyrai mėgsta nespalvotus, moterys - spalvotus drakonus. Dažniausiai, piešinys yra didelis, jis tatuiruojamas ant rankos ir peties".

Pas garsiausią meistrą - nesidarė

Su pertraukomis, jau 17 metų tatuiruotes daranti studijos "Siluetas" savininkė Jūratė Vasiliauskienė tikino, kad tik pamačiusi piešinį galėtų atpažinti, ar tai - jos darbas: "Papilvėje dariau mistinį Egipto ženklą ir ant pjedestalo sėdintį pusiau liūtą, pusiau drakoną. Tačiau tas vyras buvo ne Kedys." 

Ir Jūratė, ir daug metų privačiai namuose tatuiruotes darantis Giedrius, iš mūsų pirmą kartą išgirdo apie pas D.Kedį rastą tatuiruotę.

Tatuiruotės D.Kedžiui nedarė ir bene geriausias Lietuvos tatuiruotojas, Vilniuje įsikūrusio "Ramas Tattoo" savininkas Ramūnas.

Reikėtų pamatyti nuotrauką, tuomet iškart atpažinčiau savo darbą, mums teigė Norvegijoje šiuo metu esantis meistras. Tačiau pripažino: vyrai itin retai nori tatuiruotės papilvėje.

Kitos žinomo Vilniaus salono "Paradizė" atstovas atsisakė komentuoti ir net neišgirdę klausimo nutėškė telefono ragelį.

Turėjo matyti tik artimiausias žmogus

"Šimtu procentų esu įsitikinęs - aš to nedariau, - teigė kito Kaune žinomo Teodoro tatuiruočių salono savininkas T.Petrelis. - Per 9 metus tik šešis kartus dariau tatuiruotes vyrams apatinėje pilvo dalyje." 

Pasak Teodoro, meistrai pasikalba tarpusavyje ir kas nors būtų pasigyręs, jog darė tatuiruotę D.Kedžiui.

"Dažniausiai tatuiruotes darosi 20-28 metų amžiaus žmonės, - aiškino meistras. - Jei tatuiruotę Kedys darėsi maždaug prieš dešimtmetį, tuomet dar nebuvo daug meistrų."

Dažniausiai drakoną tatuiruoja matomoje vietoje: ant rankos ir peties. Rečiau - ant nugaros, kojos.

"Papilvėje? Žmogus nenorėjo, kad šis piešinys būtų matomas. Tokie žmonės teigia norintys, kad tai matytų tik pats artimiausias žmogus. Alyvinės spalvos marškinėliai, dabar - tatuiruotė papilvėje. Tai įrodo, kad vyriškas ir sportiško sudėjimo Kedys - nestandartinio mąstymo, drąsus, nebijantys apkalbų ir iššūkių žmogus." 


Šiame straipsnyje: Kedys

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių