Per šventes - Kalėdų Senelių ir žvaigždžių dvikova (kainos)

Šiemet daugelis žada atsisakyti prabangaus šventimo ir dovanų, tačiau Kalėdų Senelio paslauga populiarumo nepraranda. Labiausiai persirengėlio lopšeliuose ir darželiuose laukia mažieji miestiečiai.

Kaip ir kiekvienais metais, šiemet Kalėdų Seneliu persirengęs Kauno valstybinio dramos teatro aktorius tradiciškai mins snieguotus takelius į darželį-mokyklą "Rūtelė".
"Dar nebuvo metų, kad raudoną kostiumą vilktųsi kuris nors tėvelių", - apie ugdymo įstaigos tradicijas kalbėjo laikinai einanti direktorės pareigas Jolanta Petraitienė.

Teatralo įkainiai nesikeičia - valanda šokių, dainų ir įvairiausių atrakcijų įkainota 100 Lt. "Per susirinkimą  tėveliai sprendžia, bus Kalėdų Senelis ar ne", - kalbėjo J.Petraitienė. Šiemet, pasak jos, kelios ketvirtokų klasės atsisakė šios paslaugos.

Kauno Montessori darželyje-mokykloje "Žiburėlis", abejonių dėl Kalėdų Senelio apsilankymo turi tik vienos grupės tėveliai. Tiesa, galvas jie suka ne dėl pinigų sumos, kurią reikės skirti persirengėliui, o dėl šalį apėmusios gripo epidemijos. "Dėl tos pačios priežasties atsisakome ir šventės didžiojoje salėje. Nesinori vaikučiams pakenkti", - prasitarė įstaigos vadovė Dalė Tilindienė.

Visgi daugumoje grupių Kalėdų Senelio vaikai sulauks. Vieni vaikai, atsisėdę ant kelių, už balto ūso tampys po raudonu kostiumu pasislėpusį tėvelį, kiti - samdytą senelį. "Tėveliai išradingi, bet profesionalas lieka profesionalu", - įsitikinusi direktorė.

Vaikų lopšelyje-darželyje "Čiauškutis" per praėjusių metų didžiąsias šventes apsivilkęs Kalėdų Senelio kostiumą su vaikais ratelyje sukosi vienas tėvų. "Tai buvo fantastiška šventė", - prisiminusi praėjusį gruodį gera nuotaika tryško direktorė Ingrida Ramanauskaitė.

Lopšelio-darželio vadovybė mažuosius kasmet stengiasi nustebinti, todėl šį kartą nusprendė ieškoti Senelio pagal skelbimą. Paklausta, kokią sumą teks mokėti persirengėliui, I.Ramanauskaitė negalėjo atsakyti, mat finansinius reikalus tvarkys patys tėvai.

"Nežinau, kiek kainuos - tėveliai tuo rūpinasi. Žinau viena - šiemet buvo kur kas didesnis senelių pasirinkimas", - tikino lopšelio-darželio vadovė ir dar kartą pabrėžė, kad tikėti stebuklais ir Kalėdų Senelio egzistavimu turėtų ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.
Vaikų lopšelyje-darželyje "Aušrinė" Kalėdų Senelio vizitus taip pat planuoja tėvai. "Mes į procesą nesikišame. Tėvų - vaikai, tėvų - ir pinigai", - kalbėjo lopšelio-darželio vadovė Audronė Trumpickienė. Panašios pozicijos laikosi ir lopšelio-darželio "Kodėlčiukas" vadovybė.

"Viską organizuoja tėvai. Šiemet nusprendė pasikviesti Senelį, su kuriuo gamins šokoladą", - kalbėjo direktorė Rasa Kazimiera Tamulaitienė. Pasak vadovės, Senelis neatvyks tik pas lopšelinukus. Ne dėl sunkmečio ir pinigų stygiaus, o todėl, kad mažieji, tėvelių manymu, dar nesupranta, kas toks tas Kalėdų Senelis.

Kainos:

Už Kalėdų Senelio pasirodymą - 150-250 Lt.

Už Snieguolės ar kito personažo pasirodymą - dar 60 Lt.

Kalėdų Senelio iškvietimas įteikti dovanų šeimos nariams (ne daugiau 10 asmenų) - 250 Lt.

Kalėdų Senelio iškvietimas į privatų vakarėlį atliekant šventinę 45 min. programą (iki 15 asmenų) - 500 Lt.

Kalėdų Senelio iškvietimas į įmonės vakarėlį 1 val. (daugiau nei 20 asmenų) - 600 Lt.

Kalėdų Senelio ir elniuko Bambuko viešnagė, 30 min. - 500 Lt.

Kalėdų Senelis suaugusiesiems su svečiu iš Rytų Papa Afgana ir jo palydovu bei vertėju - samdomu kariu Swo. Vakare - mini sprogimai, pikantiškos užduotys, šokiai. 1 val. - nuo 1 tūkst. Lt.

Įmonių darbuotojams teatralizuotos kalėdinės ekskursijos - nuo 900 Lt.

Orientacinio trasa pagal kalėdinę tematiką. Trukmė - iki 5 val. Kaina dešimčiai asmenų - 1,6 tūkst. Lt.

Kalėdų Senelio ir Snieguolės striptizas - apie 1000 Lt.


Šiame straipsnyje: Kalėdų seneliskalėdos 2009

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių