Suimti įtariamieji greitosios pagalbos automobilyje galbūt žaginę 18-metę (papildyta)

Trečiadienį Vilniaus policija sulaikė ir į areštinę uždarė du Greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojus, kurie įtariami greitosios policijos automobilyje išžaginę merginą. Sulaikytojų viršininkas teigia, kad to būti negalėjo.

Išžaginta pakeliui į ligoninę

Įtariamuosius sulaikė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai.

Jų teigimu, du Greitosios medicinos pagalbos stoties (GMPS) darbuotojai, vairuotoju dirbantį J.A.B. (gim. 1947 m.) ir bendruomenės slaugytojas K.S. (gim. 1973 m.) spalį greitosios pagalbos automobilyje, pakeliui į ligoninę, išžagino 18-ametę, kuriai greitosios pagalbos preireikė dėl patirtų sužalojimų.

Pagalba kruvinai merginai

Tokius policijos teiginius GMPS direktorius Tadeušas Rodz, vadina kažkieno sugalvotais ir visiškai neįmanomais.

Greitoji pagalba esą vėliau išžagintai merginai buvo kviečiama naktį iš spalio 23 į 24-ąją. Skambinę žmonės aiškino, kad Pylimo gatvėje, viešojo transporto stotelėje guli kruvina mergina.

Į įvykio vietą išskubėjo J.A.B. ir K.S. Atvykę jie pamatė kraujais apsipylusią merginą ir neblaivią jos kompaniją. Draugai aiškino, kad mergina susižalojo pati, kai begerdama netyčia užkrito ant butelio

„Man darbuotojai pasakojo, kad jos žaizdos atrodė panašios į pjautines, bet pats susižalojimo mechanizmas nepanašus, kad mergina būtų užkritusi ant butelio, panašiau, kad juo gavusi per veidą“, - pasakojo T.Rodz.

Medikai daug nesiaiškinę, įsodino nukentėjusiąją į automobilį ir nuvežė į Žalgirio ligoninę. Čia jai buvo susiūtos lūpos.

„Iš Žalgirio ligoninės mūsų darbuotojai susisiekė su dispečerine, pasakė, kad mergina siuvama ir klausė, ar jiems laukti, kol darbas bus baigtas. Jie greitojoje dirba ne pirmus metus, todėl žino, kad tokiais atvejais gali prireikti ir neurochirurgo pagalbos, o jo Žalgirio ligoninė nėra“, - kalbėjo GMPS direktorius.

Sulaukę atsakymo, kad reikėtų palaukti ir merginą pervežti į Greitosios pagalbos ligoninė Lazdynuose, vyrai taip ir padarė.

Nuo Žalgirio ligoninės iki Lazdynų jie nuvažiavo per 8 minutes (tai užfiksuota automobilyje esančia įranga) ir palikę nukentėjusiąją neurochirurgo globai, išvažiavo plauti automobilio, nes smarkiai kraujavusi mergina ištepliojo ir jo saloną.

Kaltinimai buvo netikėti

Pasak T.Rodz, jo darbuotojams pateikti kaltinimai buvo netikėti. Jis abu žmones gali apibudinti tik labai gerai. Vienas jų jau pensininkas, kitas - puikus specialistas, spėjantis dirbti ir Vilniaus miesto ir rajono GPMS, ir dar tęsti studijas universitete. Šis vyras, anot T.Rodz, yra išgelbėjęs ne vieno paciento gyvybę, sulaukęs daugybės žmonių padėkų.

Pasak T.Rodz, iškvietimo naktį, neblaivūs merginos draugai veržėsi į greitosios pagalbos automobilį, ketindami važiuoti kartu, tačiau darbuotojai jiems neleido. Tada vienas jų mestelėjo: „Turėsite nemalonumų“.

GMPS vadovas mano, jog šį ižaginimą bus „suorganizavęs“ vienas iš merginos draugų, tačiau jį stebina ir policijos pareigūnų veiksmai.

„Atėję policininkai mums sako, jūs atleiskite šituos darbuotojus. Kokią jie turi teisę aiškinti, ką mums atleisti? Jūs dangstote nusikaltėlius. Kokie jie nusikaltėliai, kaip taip galima vadinti žmones. Ar jie jau nuteisti“, - piktinosi T.Rodz.

Mergina iš ligoninės buvo paleista po 2 - 3 valandų. Visą tą laiką ji nebuvo praradusi sąmonės, todėl GMPS direktorius teigia nesuprantantis, kodėl dėl išžaginimo ji nesiskundusi iškart ligoninėje.

„Jie jau buvo išvažiavę, reikėjo iškart pranešti apie nusikaltimą, o ne kažko laukti. Vis galvoju galvoju, nesueina galai man jos pateiktoje istorijoje“, - kalbėjo T.Rodz.

 


Šiame straipsnyje: išžaginimasgreitoji

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių