Stovyklą Turkijoje „Atlantas“ baigė pralaimėjimu rusams

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai, ketvirtadienį atsisveikinsiantys su Beleku, kuriame vyko antroji treniruočių stovykla, sužaidė paskutiniąsias kontrolines rungtynes Turkijoje.

Lietuvos klubas, rungtyniavęs su Nižnij Novgorodo „Volga“, nusileido Rusijos aukščiausiosios lygos klubui 0:2.

Varžovai išsiveržė į priekį gana greitai – 5-ąją min. 11 m baudinį realizavo dvigubą – Ukrainos ir Rusijos pilietybę turintis, buvęs pastarosios šalies nacionalinės rinktinės žaidėjas Andrejus Kariaka.

O prasižengti „Atlanto“ gynėjus privertė Armėnijos rinktinės puolėjas Arturas Sarkisovas, kai palikęs klaipėdiečių vartininką Michailą Komarovą užnugary ruošėsi smūgiuoti į tuščius vartus.

Netrukus irgi dvigubą – Armėnijos ir Rusijos – pilietybę turintis A. Sarkisovas gavo dar vieną progą iššokti vienui vienam prieš „Atlanto“ vartų sargą, tačiau šįkart M.Komarovas laimėjo dvikovą.

25-ąją min. lietuvių vartininkas vos nepraleido kuriozinio įvarčio, kai išmušdamas kamuolį jį pataikė į A. Sarkisovo nugarą.

Įpusėjus kėliniui kiek aktyviau žaidę klaipėdiečiai stebino netaikliais smūgiais, po kurių kamuolys skriedavo Dievui į langus.

Artėjant pertraukai vėl pavojai kilo prie „Atlanto“ vartų. 43-ąją A. Sarkisovas neišnaudojo dar vienos galimybės pasižymėti, kai akis į akį susitiko su M. Komarovu. Paskutiniąją pirmosios pusės minutę aktyvusis puolėjas vis dėlto buvo taiklus, spyręs į Lietuvos komandos vartų kampą.

Po pertraukos aikštėje vyko ramesnis futbolas, kurį trikdė dažni žaidėjų keitimai.

Tai buvo dešimtosios klaipėdiečių rungtynės per dvejas treniruočių stovyklas Turkijoje. Lietuvos klubas 0:1 nusileido Novosibirsko „Sibir“ (Rusijos 1-oji lyga), Minsko „Dinamo“ (Baltarusijos aukščiausioji lyga), Vladivostoko „Luč-Energijos“ (Rusijos 2-oji lyga) ir Rostovo „Rostovo“ (Rusijos aukščiausioji lyga) komandoms, 1:2 Maskvos „Torpedo“ (Rusijos 1-oji lyga) ir 0:2 Nižnij Novgorodo „Volgai“ (Rusijos aukščiausioji lyga).

Trys susitikimai baigėsi nulinėmis lygiosiomis – 0:0. Taip „Atlantas“ sužaidė su Aktobės „Aktobe“ (Kazachstano aukščiausioji lyga), Daegu „Daegu“ (Pietų Korėjos aukščiausioji lyga) ir Borisovo BATE (Baltarusijos aukščiausioji lyga).

Lietuvos uostamiesčio ekipa vienintelę pergalę iškovojo įveikusi Taldykurgano „Žetisu“ (Kazachstano aukščiausioji lyga) vienuolikę 2:1.

Šiame straipsnyje: AtlantasTurkijaBelekas