Skandalingoji dainininkė Erika po apsilankymo policijoje tapo nėščia? (papildyta)

Kauno miesto apylinkės teisme trečiadienį pasirodžiusi kaunietė Erika Lisauskienė teigė esanti nėščia, o vaikas esą pradėtas Dainavos policijos komisariate. Teismas jai skyrė 10 parų arešto.

Administracinę bylą, kurioje kaunietė Erika Lisauskienė turėjo būti nubausta už girtavimą viešumoje ir girto asmens pasirodymą viešoje vietoje, Kauno miesto apylinkės teismas ketino nagrinėti antradienį ryte, apie 10 val.

Kaip ir tikėtasi, į skandalus linkusi jau senokai užgesusi lietuviškos estrados „žvaigždė“ teisme nurodytu laiku nepasirodė, tačiau netikėtai jame išdygo apie 14 val. Moteris veidą slėpė po medicinine kauke. Ji tvirtino bijanti siaučiančio gripo.

Paklausta, ar nebijo būti areštuota, moteris atkirto, kad teismas jos negali sulaikyti, nes po paskutinio apsilankymo Dainavos policijos komisariate, kur ji buvo atvesdinta už girtavimą viešoje vietoje, Erika pastojo ir šiuo metu laukiasi.

"Vaikai iš dangaus neatsiranda. Jūs nežinote, kas ten dėjosi kol neatvyko žurnalistai, – žurnalistams sakė 43 metų amžiaus moteris. - Kaip tik žadėjau nuvykti į policiją ir pranešti, kad kažkuris iš pareigūnų yra laimingasis tėvelis, bet nespėjau to padaryti, nes į teismą iškvietė."

Ne savo laiku atvykusiai Erikai teko šiek tiek palaukti. Tą laiką ji išnaudojo bandydama flirtuoti su atsitiktinai sutiktu nepažįstamu liudytoju kitoje byloje: „Gal nori su manimi pasėdėti areštinėje, ką?“ Vėliau savo širdgėlą moteris išliejo žurnalistams, pasakodama apie nenusisekusias dvi santuokas ir ketinimus išvykti į užsienį. Anksčiau jį jau yra uždarbiavusi svetur, o dabar laukia, kol bus pagaminti asmens dokumentai ir ji vėl išvyks.

Vėliau moteris ėmė šmaikštauti klausinėdama, kada ir kur galės atminčiai įsigyti laikraščius su straipsniais apie ją. Galiausiai už pozavimą fotografams ir televizijos operatoriams ji pareikalavo honoraro - puodelio baltos kavos. Tik po ilgų įkalbinėjimų pavaišinti dainininkę sutiko vienas fotografas, kuriam prieš tris savaites ji buvo siūliusi „susišildyti galvelę“ prie savo apnuogintos karštos krūtinės, kai šis dainininkę fotografavo siautėjančią policijos komisariate. Gavusi kelis centus grąžos iš kavos automato, moteris toliau tęsė pasirodymą, sakydama, kad už tiek ji net namo neparvažiuos, todėl prašė paaukoti jai daugiau.

Nors ir gerokai pavėlavus, tačiau teisėja Birutė Drozdienė leido dainininkei užeiti vidun ir išklausyti nutarties. Pasirodo, tai buvo taktinis žingsnis, mat netrukus Erika buvo išvesta iš teismo salės su antrankiais. Teisėja E.Lisauskienės bylą išnagrinėjo jai nedalyvaujant.

Įvertinęs tai, kad dainininkė per paskutinius metus už tos pačios rūšies nusižengimą bausta jau aštuonis kartus, šįkart teismas nepasigailėjo ir nubaudė griežčiau skirdamas administracinį areštą dešimčiai parų bausmę vykdant tuoj pat. Iškart po nutarties paskelbimo trys policijos konvojaus pareigūnai Erikai uždėjo antrankius ir palydėjo į sulaikytiesiems skirtą patalpą.

Savo nutartį teismas motyvavo tuo, kad sykį įspėta, o toliau kiekvienąkart piniginėmis baudomis bausta E.Lisauskienė taip ir nepasimokė iš savo klaidų. Vadinasi, jai skirtos nuobaudos neduoda norimo rezultato.

Paprastai teismai atsižvelgia ir atitinkamai įvertina ir tai, kad administracinėn atsakomybėn patraukti asmenys nesiteikia net atvykti į teismo posėdį.

Kaip jau buvo rašyta „Kauno dienoje“, lapkričio 19-osios vakarą neblaivi E.Lisauskienė kartu su savo motina Jadvyga Plotnikova buvo sulaikytos triukšmaujančios prie Chemijos prospekto 9A numeriu pažymėto namo. Šiame daugiabutyje gyvena Erikos motina, o neseniai, pardavusi butą Petrašiūnuose, čia atsikraustė ir pati dainininkė.

Nuvežtos į Dainavos policijos komisariatą, moterys surengė apgailėtiną pasirodymą. Vyresnioji, nesiorientuodama aplinkoje, išsirengė iki pusės, o tuo metu jos dukra priekabiavo prie policijos pareigūnų, apnuoginta krūtine demonstravo savo „grožybes“, o galiausiai uždaryta į laikino sulaikymo kamerą, pakeltu sijonu užpakaliu daužė grotas.

Apie vidurnaktį moterims buvo surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai. E.Lisauskienė, vos tik paėmusi dokumentą į rankas, demonstratyviai Dainavos policijos komisariato budėtojų akivaizdoje jį suplėšė. Jau tada tapo aišku, kad dar viena eilinė bauda moters biografijoje jai nieko nereiškia. Trečiadienį ji tai tik patvirtino paskirtu laiku neatvykdama į teismą.

Administracinių teisės pažeidimų kodeksas už alkoholinių gėrimų vartojimą viešose vietose arba girto asmens pasirodymą jose užtraukia įspėjimą arba baudą nuo trisdešimties iki penkiasdešimties litų. Antrąkart per metus pakartojus tą patį, piniginė bauda padvigubėja - nuo 50 iki 100 litų. O per vienus metus tą patį nusižengimą pakartojus daugiau nei du kartus, minėtą 50-100 litų baudą gali pakeisti ir administracinis areštas iki 30 parų.

Antradienį priešpiet nuvykę į E.Lisauskienės motinos namus Chemijos prospekte, žurnalistai dar laiptinėje išgirdo iš penktame aukšte esančio buto sklindantį triukšmą. Motina ir dukra ginčijosi. Girdėjosi ir pačios Erikos balsas: „Šimtas litų? Iš kur aš tau juos gausiu?“

Durų skambutis neveikė, tad teko pabelsti. Tą pačią akimirką aršūs debatai nurimo, buvo girdėti tik šnaresys apie duris ir tylus nurodymas: „Eik pažiūrėti, kas ten.“

J.Plotnikova durų neatidarė, o išgirdusi, kad žurnalistai ieško jus dukters, moteris piktai atrėžė: „Jokia Erika čia negyvena. Aš esu ligonė. Pamirškite šitą adresą.“

Laiptinėje sutikti kaimynai, vos tik išgirdę, ko ieško žurnalistai, net neprašyti ėmė guostis, kad skandalingai pagarsėjusios moterys prieš kurį laiką jiems kėlė nemažų rūpesčių: „Visos tos dainos, šokiai, estrada itin dažnai neduodavo ramybės. Skambėdavo visa laiptinė. Buteliai lėkdavo pro langą tiesiai ant šaligatvio priešais įėjimą į laiptinę, o vos tik išvalius, šukių kaipmat vėl atsirasdavo. Po paskutinės jųdviejų viešnagės policijoje viskas lyg aprimo. Žiūrėsime, ar ta ramybė čia ilgam. Kažkada gėrėdavomės Erikos dainomis, o dabar kenčiame nuo jos triukšmo. Gėda, kad tokia kažkada žinoma buvusi moteris taip žemai nusirito.“

Kaimynų pora pasakojo pastaruoju metu dainininkės išvis nematantys. Kieme jie pastebi vaikštinėjančią tik J.Plotnikovą. Vietiniai gyventojai spėja, kad į viešumą patekus filmuotai vaizdo medžiagai iš policijos įstaigos, Erika susigėdo ir nedrįsta pasirodyti viešumoje.

Beje, praėjusią savaitę E.Lisauskienė pati kreipėsi į policiją, pranešdama, kad gruodžio 1 dieną, paryčiais ji buvo apiplėšta prie savo namų - to paties Chemijos prospekto 9A namo. Dainininkė teigė, kad nepažįstamas vyras iš jos atėmė rankinę su asmens dokumentais ir banko mokėjimo kortelėmis. Patirtus nuostolius ji įvertino gana įspūdinga 45,8 tūkst. litų suma.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių