S.Gandžumianas apie klubų madą: atrodykite seksualiai, jauskitės patogiai

Ilgos valandos, praleistos prieš veidrodį, kruopšti drabužių ir aksesuarų atranka pasiteisina keliaujant į naktinį žygį per klubus. Kiekvienas nori būti pastebėtas, originalus ir nepakartojamas, o išradingumo dabartiniam jaunimui tikrai netrūksta, - pastebi portalo kalbintas .dizaineris Seržas Gandžumianas.

Neprisivilkti daugybės drabužių

Sostinės naktiniame klube „Woo“ sutikta Ieva Andrulytė pasakojo, kad dažniausiai nepritampa prie minios, mat rengiasi savo pačios sumodeliuotais ir pasidarytais drabužiais.

„Neslėpsiu, tam reikia ne mažai laiko, bet eidama į vakarėlius noriu atrodyti ne tik stilinga, bet ir originali, turinti kažką savito, ko niekas negalėtų atkartoti“, - pripažino dvyliktokė.

Modeliu dirbanti mergina tikino, jog aprangos stilių, spalvas ir aksesuarų dermę dažniausiai nulemia nuotaika, emocinė būsena.

„Eidama į klubą stengiuosi neprisivilkti daugybės drabužių. Dažniausiai sutelpu į kokius tris jų: marškinėliai, aptemptos kelnės ir batai. Niekada nesivelku baltos spalvos drabužių, nes man jie tokioje aplinkoje tiesiog negražiai atrodo“,- teigė I.Andrulytė.

Apie stilių ir madą išmananti mergina sakė, jog ir makiažas turi būti priderintas prie aprangos.

„Dažniausiai stengiuosi pasidžyti natūralių spalvų skaistalais, neatrodyti per ryškiai, juk taip stilingiau. Jeigu ryškiai pasidažau akis, tada visiškai nedažau lūpų, o jeigų jas padengiu raudonos spalvos lūpų dažais, tuomet akių apskritai neryškinu, norėdama sukurti kuo didesnį kontrastą“, - savo grožio paslaptimis pasidalino modelis.

Jaustis seksualiai, o ne taip atrodyti

Kita naktinių klubų lankytoja Indrė Raugailaitė pasakojo, kad visada krupščiai renkasi drabužius vakarui.

„Viskas  priklauso nuo to, kokio noriu vakaro. Jei einu pašėlti, tikrai nekreipiu dėmesio į tai, ar mano apranga atitinka „Vogue“ fotosesijas. Jei norime su draugėm  pasiplepėti, tada apranga priklausys nuo vietos ir žmonių, kurie ten bus. Juk į „Mojito“ su kostiumėliu neisi”, - šmaikštavo mergina.

Pati I. Raugailaitė teigė labiau mėgstanti klasikinį stilių, juodos spalvos drabužius. Tačiau pripažino kartais neatsispirianti pagundai - klasikinio bei rock stiliaus deriniui.

„Dievinu mažas sukneles ir aukštakulnius batelius. Nei seksualiai, nei iššaukiančiai atrodyti nenoriu ir nesistengiu. Reikia jaustis seksualiai, o ne taip atrodyti”,- griežtai pasakė ji.

Klubų lankytojos manymu, stilingai atrodo tas žmogus, kuris nekopijuoja „Kosmopolitan“ žurnale nufotografuotų garsenybių.

„Gražiai ir žaviai atrodo tie jaunuoliai, kurie suvokia, kad geltonos ir mėlynos spalvos derinys nebūtinai yra pats geriausias. Mano manymu, ilgi auskarai iki pečių, arba kalnas karolių ant kaklo arba gausybė apyrankių ir žiedų tikrai nesukuria žmogaus stiliaus. Viskas turi būti skoninga ir „proto“ ribose. Pora kilogramų makiažo veido nepadaro patrauklesnio, juk mergina vaikiną gali sužavėti tik žvilgsniu, šypsena, bet ne ryškiomis primargintomis akimis”, - patarimus dalino I.Raugailaitė.

Ji yra įsitikinusi, kad stilius tai yra gyvenimo būdas, o ne tai, kas kaba spintoje.

„Juokinga būtų jeigu krepšininkė apsirengtų kaip Victoria Bekham, tiesa?”, - ironijos neslėpė mergina. „Tiesiog negaliu pakęsti, kai merginos neapsvarsto savo galimybių ir apsitempia keliais dydžiais mažesnius džinsus, blizgančius marškinėlius ir baltus aukštakulnius, su kuriais vos paeina”, - pridūrė ji.

Tinkamoje vietoje ir tinkamu metu

Aplankęs didžiąją dalį Lietuvos naktinių klubų vadybininkas Andrius Milinavičius teigė, kad eidamas į vakarėlius nelabai daug dėmesio skiria aprangai, nebent tai būtų teminis vakaras.

„Stengiuosi atrodyti stilingai ir gražiai, kad ir kur eičiau, todėl einant į klubą problemų nekyla”, - sakė jis.

Vakarėlių metu jis dažniausiai rengias stilingus džinsus, marškinėlius, baltus sportbačius ir, žinoma, derantį diržą.

„Turiu pripažinti, kad viskas priklauso nuo to, į kokį klubą tą vakarą išsiruošiu. Jeigu einu į „Pacha Vilnius“ arba „Exit“, galiu būti tikras, kad ten pamatysiu daug žmonių su garsių firmų drabužiais ir aksesuarais. Tų klubų publika iš tiesų daug dėmesio skiria išvaizdai. Man visada smagu užsukti į vietas, kur renkasi gražūs žmonės”, - teigė A.Milinavičius.

Jis sakė, jog tenka užeiti ir į visai kitokio stiliaus klubus, kur renkasi paprastesni žmonės.

„Kartais man net savaip žavu besipjaunančios spalvos, ar seni iš spintų ištraukti drabužiai. Svarbiausia, kad viskas būtų tinkamoje vietoje ir tinkamu metu”, - pripažino vaikinas.

Seržas Gandžumianas ( dizaineris)

„Dabartinis jaunimas į naktinius klubus rengiasi iš tiesų labai įvairiai ir spalvingai. Jaunoji karta tikrai labai išradinga, todėl prisigalvoja visokiausių aksesuarų, kūrybiškai derina stiliaus detales.

Žinoma viskas priklauso ir nuo paties klubo aprangos kodo. Teko pastebėti, kad, pavyzdžiui, disco stiliaus klubuose jaunimas ateina apsirengęs pagal to laikmečio madą.

Einant į vakarėlius ar į pasilinksminimų vietas, be jokios abejonės, reikia atrodyti kitaip: ryškiau, įdomiau, nekasdieniškai. Kiek mačiau, tokiose vietose jaunimas dažniausiai renkasi tamsius arba baltos spalvos drabužius, o ir ryškesnių aksesuarų tikrai nevengia.

Norėčiau patarti tik tiek - einant į naktinį klubą žmonės turi atrodyti šiek tiek seksualiai, tačiau ne per daug. O svarbiausia – jaustis patogiai”.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių