Savaitgalio planas: kur galima nueiti?

Ką veikti, kur eiti šį savaitgalį Vilniuje? Pateikiame pasiūlymų, kur, kada ir kaip galima gerai praleisti laiką.

Šeimyniškam savaitgaliui

Į vandenyną

Penktadienį neriame į vandenyno gelmes. Pilnas nematytų žuvų ir neregėtų augalų bei padarų filmas "Gyvasis vandenynas" panardina į povandeninį trimatį pasaulį. Nereikės nė nardymo Turkijos kurortuose.

KUR? Kino teatre "Forum Cinemas Vingis", Savanorių pr. 7
KADA? 18.30 val.
KIEK? 17 Lt

Paslaptingoji auklė

Įvairios knygos ir pasakos daug gražiau atgyja teatre. Todėl šeštadienį siūlome pažiūrėti klasika tapusią "Merės Popins" istoriją. Tokios auklės turbūt norėtų ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

KUR? Teatre "Lėlė", Arklių g. 5
KADA? 12 val.
KIEK? 10 Lt

Būk kaip gandras

Aną savaitgalį su Lietuva švarinote kiemus ir namus, o dabar metas pasinerti dar labiau į gamtą. Ką, jei sekmadienį pasiūlytume jums tapti... gandru. Sekmadienį sostinės centre iškilsiantis milžiniškas lizdas leis pasijusti paukščiu ir taip su visu Vilniumi atšvęsti Gandrines.
KUR? V.Kudirkos aikštėje, Gedimino pr. 9
KADA? Nuo 12 val.
KIEK? Nemokamai


Neturintiems kompanijos

SSG scenoje!

Nepagalvokite nieko bloga, bet penktadienį su malonumu šauksime: "Svastikos sukitės greitai." Su Algiu Ramanausku-Greitai ši grupė nepailsdama stebina Lietuvos sceną pačiais keisčiausiais dainų žodžiais ir kelia diskusiją, moka vis dėlto Algis dainuoti ar ne.

KUR? Klube "Tamsta", Subačiaus g. 11 / 1
KADA? Nuo 21 val.
KIEK? 25 Lt

Vakarėlis be kompleksų

Į šeštadienio vakarėlį "Porno Melody" neštis fotoaparatą – griežtai draudžiama. Taigi galėsite nesukti galvos, ar tik neatsiras kokia nesąmonė "Facebooke". O kai vakarėlis be rūpesčių, tai ir baigiasi jis negreit. Beje, visas pelnas keliaus tiesiai į pirmo lietuviško gėjų filmo kūrimo biudžetą.
KUR? Klube "Roller", A.Smetonos g. 5
KADA? Nuo 22 val.
KIEK? Nuo 15 Lt

Mėgaujamės klasika

Sekmadienį skiriame dėmesio moterų kinui ne tik moterims. Festivalis "Šeršėliafam" rodo moterų kurtus filmus, kurie gali rimtai išmušti iš vėžių. "Žiulis ir Džimas" – klasikinė meilės trikampio istorija iš 1961 m. Šis filmas – tai tikra prancūzų kino klasika.
KUR? Kino teatre "Pasaka", Šv. Ignoto g. 4 / 3
KADA? 21.15 val.
KIEK? Nuo 10 Lt


Draugų rinktinei

Žiūrim ir šokam

Penktadienį – gimtadienis. Kai vakarėlių "be vaizdo" jau nebeįsivaizduojame, tai ir vaizdo projekcijas kuriančių žmonių šventės tampa itin svarbios. Klubinėtojų pamėgti "Fullscreen VJ's" bandys užpildyti ekranus judančiais vaizdais ir ausis užkimšti Golden Parazyth ir kitais.
KUR? Klube "Woo", Vilniaus g. 22
KADA? Nuo 22 val.
KIEK? 15 Lt

Gaudom signalus

Radijo veidai visuomet atrodo paslaptingi, tačiau šeštadienį tikri vakarėlių liūtai "Radistai" įrodys, jog per 500 valandų radijo eteryje galima tapti tikrai žinomais žmonėmis, kuriuos gerbėjai nešioja ant rankų.

KUR? Klube "Tarantino", Trakų g. 2
KADA? Nuo 22 val.
KIEK? Nuo 15 Lt

Pagaminta Lietuvoje

Lietuviško kino premjeros ne tokios ir dažnos. Sekmadienį traukite pažiūrėti naujausio lietuvių kūrinio "Atsisveikinimas". Ko tikėtis? Klasikinio lietuviško kino: lėtumo, gerai pažįstamų vietų ir nesintetinių jausmų.

KUR? Kino teatre "Forum Cinemas Vingis", Savanorių pr. 7
KADA? 19.15 val.
KIEK? 17 Lt


Šiame straipsnyje: renginiai Vilniuje

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių