Rotušėje išdalinti M. Rostropovičiaus fondo apdovanojimai

Savaitgalį Vilniaus Rotušėje penktus metus iš eilės pagerbti mokytojai bei treneriai, ugdantys jaunuosius Lietuvos talentus, respublikinių olimpiadų, tarptautinių varžybų ir konkursų prizininkus. Šiais metais daugiausiai apdovanojimų atiteko Vilniaus licėjaus mokytojams.

M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos Fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ inicijuoto renginio metu apdovanotas 21 mokytojas dalykininkas, du muzikos mokytojai ir trys treneriai.

„Per pastaruosius penkerius metus nuo šios iniciatyvos pradžios apdovanojome beveik šešias dešimtis mokytojų ir trenerių. Tai žmonės, verti „ateities kūrėjų“ vardo, nes visą savo meilę, rūpestį, žinias, laiką ir jėgas skiria talentingų vaikų ugdymui“, - sakė M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ valdybos pirmininkė Rasa Kubilienė.

„Didžiuodamiesi savo vaikų pasiekimais, nepamirškime mokytojų, kurie duoda šiems vaikams sparnus“, - sakė M. Rostropovičiaus fondo pirmininkė.

Apdovanoti mokytojai dalykininkai:
1. Leonas Narkevičius (matematika)/ Kauno technologijos universiteto gimnazija
2. Benas Budvytis (informatika ir matematika)/ Vilniaus licėjus
3. Eugenijus Rudminas (fizika)/ Vilniaus licėjus
4. Birutė Maciulevičienė (chemija)/ Kauno technologijos universiteto gimnazija
5. Alyda Daulenskienė (biologija)/ Vilniaus licėjus
6. Danutė Aleksienė (fizika)/ Vilniaus licėjus
7. Antanas Skūpas (matematika)/ Vilniaus licėjus
8. Rima Grabauskienė (chemija)/ Klaipėdos m. „Ąžuolyno“ gimnazija
9. Nijolė Daubaraitė (chemija)/ Vilniaus Žirmūnų gimnazija
10. Genovaitė Meinorienė (fizika)/ Mažeikių Gabijos gimnazija
11. Irena Bagdonienė (matematika)/ Vilniaus licėjus
12. Bronius Skūpas (informatika)/ Vilniaus licėjus
13. Eugenija-Janina Žemgulienė (biologija)/ Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija
14. Romualda Žilinskienė (lietuvių k.)/ Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija
15. Vitalija Zaleckaitė (fizika)/ Vilniaus „Juventos“ gimnazija
16. Vytautas Narmontas (matematika)/ Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija
17. Janė Liutkienė (chemija)/ Alytaus Vidzgirio vid. mokykla
18. Audra Indrėkienė, Klemas Indrėkus (lietuvių k.)/ Radviliškio raj Grinkiškio Jono Poderio vid. mokykla
19. Laimutė Ronkaitienė (lietuvių k.)/ Skuodo Bartuvos vid. mokykla
20. Ričardas Jankauskas (etika)/ Vilniaus licėjus

Apdovanoti muzikos mokytojai:
1. Irena Meldaikienė (fortepijonas)/ Anykščių muzikos mokykla
2. Vitalijus Žemaitis (klarnetas)/ Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija
 
Apdovanoti treneriai:
1. Žilvinas Ovsiukas (plaukimas)/ Anykščių kūno kultūros ir sporto centras
2. Kęstutis Šapka (lengvoji atletika)/ Vilniaus m. sporto mokykla
3. Rasa Moroz (plaukimas)/ Vilniaus vandens sporto mokykla


Šiame straipsnyje: Rostropovičius

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių