Protestuotojus prie sąvartyno tramdę policininkai išteisinti

Protestuotojus prie Kazokiškių sąvartyno tramdę Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai pažeidimų nepadarė, konstatavo pareigūnų veiksmus vertinęs Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vidaus tyrimų skyrius.

Pasak policijos pranešimo, atlikus tarnybinį patikrinimą nustatyta, kad pareigūnai įvykio vietoje veikė jų veiklą reglamentuojančių teisės aktų nustatyta tvarka, t.y. nutraukdami teisės pažeidimus adekvačiai panaudojo Policijos veiklos įstatyme numatytas poveikio priemones, teisės aktų nustatyta tvarka sulaikė ir į policijos padalinį pristatė teisės pažeidėjus administracinių teisės pažeidimų protokolams surašyti.

Protesto akcija prie Kazokiškių sąvartyno vyko spalio viduryje, Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentui pranešus, kad sąvartynui veikti išduotas naujas leidimas. Per protesto akciją policija sulaikė tris žmones. Tuo metu akcijos dalyviai teigė, kad pareigūnai elgėsi agresyviai, vienai moteriai neva sulaužyta ranka.

Trakų rajono apylinkės teismas skyrė po 400 litų baudą dviem protestuotojams, spalį per protesto akciją trukdžiusiams šiukšliavežiams patekti į Kazokiškių sąvartyną.

Kazokiškių  bendruomenės aktyvistai teigia, kad sąvartynas veikia be galiojančios poveikio aplinkai vertinimo analizės ir jo esą laukia toks pat likimas kaip uždaryto Kariotiškių sąvartyno, kur ištekėjo dumblas.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas prieš metus panaikino leidimą naudoti Kazokiškių sąvartyną, bet sprendimo vykdymą atidėjo metams ir įpareigojo per tą laiką pašalinti formalius trūkumus - atlikti poveikio aplinkai vertinimo procedūras ir gauti taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimą.


Šiame straipsnyje: KazokiškiųSąvartynaspiketas

NAUJAUSI KOMENTARAI

pilietis

pilietis portretas
man labai įdomu kokia jie teisę turėjio sulaikyti kazokiškio gyventojius kurie gynė savo teises gynė savo garbę neuostyti nuodingų savo šiukšlių smarvės bei dar vienas dalykas aš esu mates tą dieną filmuotą medžiagą kaip jie sulaikinėdami mušė antros grupės neygalujį žmogų tai jie irgi turėjio tokią teisę??? ir dar vadina save pareigūnais??? pf gėda trūksta žodžių už nieką supakuojia žmones teisinis nihilizmas Lietuvoje ne demokratijia o Autoritarinis režimas autoritarinis LIetuvos Valdymas fų

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis portretas
N.P.: dabar suprantu, kodėl policininkai iki komos sumuša senutes ir senukus ir kodėl dar muš ir ateityje - nes policijos vadovai patys tą smurtą pateisina: "nustatyta, kad pareigūnai įvykio vietoje veikė jų veiklą reglamentuojančių teisės aktų nustatyta tvarka, t.y. nutraukdami teisės pažeidimus adekvačiai panaudojo Policijos veiklos įstatyme numatytas poveikio priemones, teisės aktų nustatyta tvarka sulaikė ir į policijos padalinį pristatė teisės pažeidėjus administracinių teisės pažeidimų protokolams surašyti". N.P.: dabar išverskime į žmonių kalbą, ką tai reiškia: "adekvačiai panaudojo", t.y. suleido du pirštus 62 metų vyrui į akiduobes , o kitus du tos pačios rankos pirštus tam sulaikomam vyriškiui į nosį. Tai padarė akivaizdžių sadistinių polinkių turintis tam sulaikytajam į sūnus tinkantis policininkas, kuris teisme iš laimės net spindėjo, pasakodamas teisėjai, kaip taikė kovinius veiksmus prieš senukus. Beje, dar ir apsimelavo Vilniaus policija, nes vienas iš trijų žiauriai sulaikytų vyriškių bylą laimėjo, spėju dėl to, kad rteisėja pašiurpino video vaizdai, kai ramiai stovintį 72 metų vyrą, kursi po insulto ir po infarkto, du policininkai čiupo kaip žvėrys, užlaužė rankas ir nutempė į savo automobilį suplėšydami jo striukę.

Marytė

Marytė portretas
O kada policininkai buvo kalti? Jie sugeba tik susipešusias bobas tramdyti.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių