Iš posto verčiamas Kalvarijų turgaus direktorius

Sostinės Kalvarijų turgaus direktorius Audrius Barauskas jau kitą savaitę gali netekti kėdės. Į jo vietą siūlomas vicemero Gintauto Babravičiaus statytinis.

Informavo antstolis

A.Barauskas apie artėjantį savo atleidimą sužinojo iš antstolio. Turgaus vadovui įteiktas valdybos sprendimo projektas, kuriame siūloma jį atleisti iš pareigų.

Dokumento projekte nurodoma, kad į A.Barausko vietą siūlomi du kandidatai. Pirmasis – vicemero G.Babravičiaus vadovaujamos Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) narys Sigitas Kerušauskas. Jis ne sykį dalyvavo posėdžiuose bei pasitarimuose, kuriuose svarstytas turgaus likimas. S.Kerušauskas posėdžių protokoluose įvardintas kaip „konsultantas“, nors nenurodyta nei ką jis konsultuoja, nei kokiose srityse specializuojasi.

Diena.lt žiniomis, S.Kerušauskas – realiausias kandidatas užimti turgaus vadovo postą. Antrasis kandidatas – savivaldybės Komunalinio ūkio departamento direktoriaus pavaduotojas Antanas Mikalauskas – ko gero siūlomas tik dėl akių.

Turgaus klausimus kuruojantis vicemeras G.Babravičius dar kovą teigė nesiekiantis S.Kerušauską, savo visuomeninį patarėją, pasodinti į A.Barausko kėdę. Tačiau tikrovė pasirodė esanti kitokia.

Direktorius bando gintis

Turgaus vadovas A.Barauskas be kovos pasiduoti neketina. Jis kreipėsi į merą Vilių Navicką, savivaldybės administracijos direktorių Vytautą Milėną bei Kalvarijų turgaus stebėtojų tarybą, prašydamas ištirti Kęstučio Binkausko, mero patarėjo bei turgaus valdybos pirmininko, veiklą. A.Barauskas įtaria, kad K.Binkauskas sąmoningai kenkia turgaus veiklai bei daro viską, kad turgavietė būtų privatizuota. Esą daroma viskas, kad turgaus direktorius negalėtų priimti sprendimų, leisiančių pagerinti jo veiklą bei finansinius rezultatus.

Pavyzdžiui, A.Barauskas teigia, kad mero patarėjas sąmoningai privedė prie higienos normų pažeidimų turguje. Mat K.Binkausko iniciatyva, anot jo, buvo uždrausta atlikti remonto darbus turgaus mėsos paviljone – esą turgus ruošiamas išnuomoti. K.Binkausko vadovaujamai valdybai neleidus pradėti remonto, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba reikalauja nuo birželio jį uždaryti.

Tokiu būdu, Kalvarijų turgaus vadovo skaičiavimais, nuo birželio kas mėnesį praras po maždaug 70 tūkst. litų pajamų. Turgaus prekeiviai, anot jo, dėl uždaryto mėsos paviljono kas mėnesį prarastų po 200 tūkst. litų.

„Pastaraisiais mėnesiais tendencingai matyti, kad K.Binkauskas nevykdo jam įstatymų bei bendrovės įstatų priskirtų Kalvarijų turgaus valdybos pirmininko funkcijų, tačiau visais įmanomais būdais bando nušalinti mane, kaip bendrovės vadovą nuo mano užimamų pareigų bei į šias pareigas paskirti spaudoje ne kartą minėtą asmenį – S.Kerušauską. Tai patvirtina netgi per antstolį K. Binkausko įteiktas man būsimo valdybos posėdžio protokolo projektas, kuriame K. Binkauskas nurodo būsimas Kalvarijų turgaus administracijos vadovo kandidatūras. K. Binkauskas konkrečiai net neįvardina dėl kokių priežasčių mano, kaip vadovo, kandidatūra nėra tinkama, nors man pradėjus vadovauti Kalvarijų turgui, bendrovės apyvarta ženkliai padidėjo“, - teigiama A.Barausko rašte.

Turgaus vadovas, savo ruožtu, siekia nušalinti valdybos pirmininką K.Binkauską.


Šiame straipsnyje: Kalvarijų turgus

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių