Politinės reklamos medžioklė prasideda

Nuo šiandien Vilniaus miesto gatvėse turėtų nebelikti iki šiol ant pastatų, reklamos stendų kabėję dideli politikų, politinių partijų plakatai. Kviečiame skaitytojus būti budriems ir fiksuoti kiekvieną rinkimų įstatymo pažeidimą.

Seimo rinkimų įstatymas numato, kad agitacijos laikotarpiu draudžiama įrengti ir skleisti politinę reklamą ant statinių, kuriuose veikia valstybės ir savivaldybių institucijos ir įstaigos, ant transporto priemonių ir viešajame transporte, šalikelėse, ant skulptūrų ir paminklų, 50 m atstumu aplink pastatą, kur yra balsavimo patalpa ir visose vietose, neturint žemės, statinių ar kitų objektų, ant kurių ji rengiama, savininko sutikimo ir  vietose, nepatvirtintose apygardos rinkimų komisijų.

Portalas vilniausdiena.lt kviečia skaitytojus būti budriems ir fiksuoti kiekvieną rinkimų įstatymo pažeidimą. Nuotraukas siųskite čia.

Rinkiminė kova sostinėje žada būti iš ties įdomi, nes apygardose susirungs didžiųjų partijų lyderiai, ministrai ir ambicijų laimėti neslepiantys politikos naujokai.

Vilniaus vienmandatės apygardos:

Naujamiesčio (Nr. 1):
Gražina Baikštytė (Naujoji sąjunga (socialliberalai))
Vytautas Bogušis (Liberalų ir centro sąjunga)
Raimonda Daunienė (Tautos prisikėlimo partija)
Irena Degutienė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai)
Juozas Kirdeikis (Darbo partija)
Sergejus Kozlovskis (Fronto partija)
Andrius Mazuronis (Partija "Tvarka ir teisingumas")
Vytas Navickas (Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga)
Rimantas Šadžius (Lietuvos socialdemokratų partija)
Jurga Vidugirienė (Liberalų sąjūdis)
iš viso 11 kandidatų

Senamiesčio (Nr. 2):
Mantas Adomėnas (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai)
Daina Bilevičiūtė (Naujoji sąjunga (socialliberalai))
Vytautas Kazimieras Aranauskas (Tautos prisikėlimo partija)
Petras Auštrevičius (Liberalų sąjūdis)
Juozas Ivanauskas (Pilietinės demokratijos partija)
Raimonda Karosaitė (Partija "Tvarka ir teisingumas")
Svetlana Kauzonienė (Leiboristų partija)
Simona Kiznytė (Fronto partija)
Juzefas Kvetkovskis (Lietuvos lenkų rinkimų akcija)
Marija Aušrinė Pavilionienė (Lietuvos socialdemokratų partija)
Dainius Petras Paukštė (Lietuvos socialdemokratų sąjunga)
Eduardas Šablinskas (Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga)
Giedrius Šarkanas (partija "Jaunoji Lietuva")
Artūras Zuokas (Liberalų ir centro sąjunga)
iš viso 14 kandidatų

Antakalnio (Nr. 3):
Gintautas Babravičius (Liberalų ir centro sąjunga)
Tomas Bakučionis (Lietuvos socialdemokratų sąjunga)
Kęstutis Daukšys (Darbo partija)
Andrius Kubilius (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai)
Raimundas Paliukas (Naujoji sąjunga (socialliberalai))
Vaidotas Ramonas (Tautos prisikėlimo partija)
Algirdas Sysas (Lietuvos socialdemokratų partija)
Rimantas Smetona (partija "Tvarka ir teisingumas")
Edmundas Šotas (Lietuvos lenkų rinkimų akcija)
Arūnas Štaras (Liberalų sąjūdis)
Danguolė Tautvydienė (Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga)
Rimantas Turskis (Fronto partija)
iš viso 12 kandidatų

Žirmūnų (Nr. 4):
Vilija Aleknaitė-Abramikienė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai)
Vytenis Povilas Andriukaitis (Lietuvos socialdemokratų partija)
Algis Čaplikas (Liberalų ir centro sąjunga)
Angelė Danutė Čepėnaitė (Tautos prisikėlimo partija)
Jonas Juodka (partija "Tvarka ir teisingumas")
Henrichas Kasperovičius (Lietuvos lenkų rinkimų akcija)
Vida Vaiva Mainelytė (Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga)
Algirdas Monkevičius (Naujoji sąjunga (socialliberalai))
Gediminas Navaitis (Liberalų sąjūdis)
Angelija Rancevienė (Lietuvos socialdemokratų sąjunga)
Andrejus Tatarenko (Fronto partija)
iš viso 11 kandidatų

Fabijoniškių (Nr. 5):
Dailis Alfonsas Barakauskas (partija "Tvarka ir teisingumas")
Gediminas Davulis (Fronto partija)
Raimondas Imbrasas (Liberalų sąjūdis)
Vida Jakiūnaitė (Leiboristų partija)
Ingrida Jočienė (Tautos prisikėlimo partija)
Juozas Olekas (Lietuvos socialdemokratų partija)
Artūras Paulauskas (Naujoji sąjunga (socialliberalai))
Jolanda Petkuvienė (partija "Jaunoji Lietuva")
Rūta Rutkelytė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai)
Gžegožas Saksonas (Lietuvos lenkų rinkimų akcija)
Raimondas Šukys (Liberalų ir centro sąjunga)
Žilvinas Vaicekauskas (Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga)
iš viso 12 kandidatų

Šeškinės (Nr. 6):
Audronius Ažubalis (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai)
Vilija Blinkevičiūtė (Lietuvos socialdemokratų partija)
Bronislavas Genzelis (Lietuvos socialdemokratų sąjunga)
Jonas Čekuolis (Liberalų ir centro sąjunga)
Etela Karpickienė (Leiboristų partija)
Laima Latvėnienė (Fronto partija)
Jūratė Leleivaitė (Liberalų sąjūdis)
Paulius Paulionis (partija "Tvarka ir teisingumas")
Bernardas Šatkovskis (Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga)
Eduardas Tarasevičius (Tautos prisikėlimo partija)
Marius Ulozas (Naujoji sąjunga (socialliberalai))
Kristina Ziminska (Lietuvos lenkų rinkimų akcija)
iš viso 12 kandidatų

Justiniškių (Nr. 7):
Sigita Burbienė (Lietuvos socialdemokratų partija)
Valdas Jankauskas (Liberalų sąjūdis)
Jurgis Jurgelis (Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga)
Stanislavas Ladinskis (Fronto partija)
Imantas Melianas (Lietuvos socialdemokratų sąjunga)
Gabrielis Janas Mincevičius (Lietuvos lenkų rinkimų akcija)
Rimantas Remeika (Liberalų ir centro sąjunga)
Paulius Saudargas (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai)
Nijolė Steiblienė (Naujoji sąjunga (socialliberalai))
Kazimieras Šiaulys (partija "Tvarka ir teisingumas")
Pranas Vilkas (Darbo partija)
Rokas Žilinskas (Tautos prisikėlimo partija)
iš viso 12 kandidatų

Karoliniškių (Nr. 8):
Virginija Apanavičienė (Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga)
Danutė Bekintienė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai)
Petras Povilas Čėsna (Lietuvos socialdemokratų partija)
Ilona Grigaravičienė (Liberalų sąjūdis)
Arūnas Grumadas (Lietuvos centro partija)
Liucija Nijolė Kikutienė (Leiboristų partija)
Giedrius Komka (Tautos prisikėlimo partija)
Vanda Kravčionok (Lietuvos lenkų rinkimų akcija)
Valerijus Legatas (Naujoji sąjunga (socialliberalai))
Henrikas Mackela (partija "Tvarka ir teisingumas")
Algimantas Matulevičius (Pilietinės demokratijos partija)
Simonas Pocius (Fronto partija)
Algimantas Vakarinas (Liberalų ir centro sąjunga)
iš viso 13 kandidatų

Lazdynų (Nr. 9):
Romas Adomavičius (Lietuvos socialdemokratų partija)
Lilijana Astra (partija "Jaunoji Lietuva")
Jūrius Bruklys (Lietuvos socialdemokratų sąjunga)
Aleksandras Fiodorovas (Lietuvos rusų sąjunga)
Antonina Greičiuvienė (Leiboristų partija)
Eugenijus Janutėnas (Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga)
Jaroslavas Kaminskis (Lietuvos lenkų rinkimų akcija)
Arminas Lydeka (Liberalų ir centro sąjunga)
Dainius Pupelis (Fronto partija)
Bronius Simanavičius (Naujoji sąjunga (socialliberalai))
Gintaras Steponavičius (Liberalų sąjūdis)
Algis Strelčiūnas (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai)
Tomas Tamašauskas (Tautos prisikėlimo partija)
Ona Valiukevičiūtė (partija "Tvarka ir teisingumas")
iš viso 14 kandidatų

Naujosios Vilnios (Nr. 10):
Tadeušas Andžejevskis (Lietuvos lenkų rinkimų akcija)
Larisa Dmitrijeva (Lietuvos rusų sąjunga)
Vasilijus Fiodorovas (Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga)
Olga Gorškova (Fronto partija)
Gintautas Jakimavičius (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai)
Artūras Melianas (Liberalų ir centro sąjunga)
Vytautas Aleksas Lazinka (Lietuvos liaudies sąjunga "Už teisingą Lietuvą")
Anatolijus Paramonovas (partija "Tvarka ir teisingumas")
Mečislovas Subelis (Tautos prisikėlimo partija)
Germanas Traškinas (Lietuvos centro partija)
Valerijus Tretjakovas (Naujoji sąjunga (socialliberalai))
Irena Turkevičienė (Liberalų sąjūdis)
Vytautas Vidmantas Zimnickas (Lietuvos socialdemokratų partija)
Jadvyga Zinkevičiūtė (Darbo partija)
iš viso 14 kandidatų



NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių