Po „DiDi“ festivalio žinomas dizaineris M.Vasiliauskas pasigedo drabužių

KTU Dizaino ir Technologijų fakulteto studentų atstovybės rengiamas festivalis "DiDi" pasibaigė incidentu. Jame dalyvavęs žinomas floristas ir modeliuotojas Modestas Vasiliauskas pasigedo 7 tūkst. litų įvertintų savo kurtų drabužių - vestuvinės suknelės ir trijų sijonų.

„DiDi“ festivalis vyko lapkričio 23-27 dienomis. Tai - populiarus ir tradicinis renginių ciklas: „Meno Centras'09“, „Termosų naktis“ ir „Dizaino Dienos“, kurio metu studentai ir miestiečiai galėjo džiaugtis įvairiais renginiais.

Baigiamasis vakaras penktadienį vyko buvusios Kauno radijo gamyklos patalpose, kur buvo pakviestas dalyvauti ir poros dešimčių Lietuvos rekordų pasekėjas - M.Vasiliauskas.

"Padariau kelias puokštes, įteikiau gėlių, pristačiau nedidelę kolekciją, organizatoriai pasirūpino tik keliomis manekenėmis, - V.Vasiliauskas šiais savo darbais bei modelių puošimu, makiažu, šukuosenomis parėmė festivalį. - Mano pasirodymas vyko apie 9 valandą vakaro, festivalis dar tęsėsi, todėl organizatorės paklausiau, ar galėčiau persirengimo kambarėlyje drabužius palikti iki darbo savaitės pradžios. Ji - sutiko, teigė, kad kambarėlį užrakins, o daiktus galėsiu pasiimti kitą savaitę."

Tačiau šią savaitę apsilankęs buvusioje Radijo gamyklos patalpoje, nei patalpoje, kur vyko renginys, nei persirengimo kambarėlyje, M.Vasiliauskas daiktų nerado.

"Dingo beveik iš 15 metrų ilgio organzos į juosteles sukarpyta ir išsiuvinėta balta vestuvinė suknelė, juodai baltas ir apelsino spalvos bei  havajietiškas sijonas iš gėlių: "Suknelė yra mano reklaminiuose lankstinukuose, tai - unikalus darbas. Suknelės vertė - 4-5 tūkst., o visų dingusių daiktų - 7 tūkst. litų."

Tačiau kai dizaineris paskambino organizatorei ji, anot M.Vasiliausko, atsakė, jog daiktų nėra ir nežino, kur jų reikia ieškoti.

Pagrindinė renginio organizatorė Aistė Bakaitė teigė, kad jie už paliktus daiktus neatsako: "Čia tas pats, kaip aš prašyčiau pasaugoti daiktus "Maximos" kasininkės".

Tiesa, pradžioje A.Bakaitė tikino, kad M.Vasiliauskas jos neklausė, ar gali palikti suknelę ir sijonus: "Man to nesakė. Gal kažkam kitam? Ten buvo daugybė žmonių, gal modeliai, nežinau... "

Tai - nebuvo kambarėlis, kalbėjo sutrikusi Aistė, kambarys. Žmogus paliko daiktus už kuriuos organizatoriai neatsako: "Renginys vyko milžiniškos gamyklos patalpoje, kurioje yra kambarys, jo gale kambarėlis į kurį bet kas galėjo įeiti: "Ar tas kambarys rakinamas? Jis be durų."

Paklausta, ar nemano, kad organizatoriai turėtų atsakyti už pakviestų renginio dalyvių daiktus, A.Bakaitė netiesiogiai pripažino, kad dizaineris vis dėlto klausė, ar gali palikti suknelę ir sijonus: "Bet ar aš jam sakiau, kad mes atsakingi už daiktus? Sakiau, kad galite palikti ir tada pasiimsite. Kas pasigedo, kas nepasigedo. Bet tai - jau jų atsakomybė. Turbūt pats dizaineris jais nepasirūpino. Aš galiu gatvėje palikti savo daiktus žmogui ir pasakyti, pasaugokite, ateisiu rytoj... Negaliu kalbėti. Viso gero...."

Paklaustas, kodėl iškart nesikreipė į policiją, M.Vasiliauskas pripažino tikėjęsis viską išspręsti taikiai. Tačiau ketvirtadienį policijoje jis jau parašė pareiškimą.

Šiais metais „DiDi festivalis“, kaip skelbiama oficialiame "DiDi" tinklapyje, buvo kaip niekada meniškas ir išskirtinis.


Šiame straipsnyje: Modestas Vasiliauskas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių