Paul Woolford klubą „Exit“ dekoruos „MTV Beat“ spalvomis

Šeštadienį, nuo 22 valandos, į Kauną sugrįš futuristinės techno ir house muzikos virtuozas iš Didžiosios Britanijos - Paul Woolford. Ne kartą geriausiu pasaulio klubu rinkto Ibizos „Space“ rezidentą jau trečiojo „MTV Beat“ renginio scenoje sveikins Mindaugėlis.

Klubinis „Roll's Royce“

„Ibizoje galima rinktis iš kelių puikių vietų šokiams, tačiau „Space“ visada lieka aukščiau visų kitų, tai - pagrindinė atrakcija“, - teigia legendinis didžėjus Danny Tenaglia. Šokių muzikos gigantas Carlas Coxas klubą „Space“, praėjusią vasarą atšokusį 20 metų jubiliejų, vadina „klubiniu „Roll's Royce“.

Šią klubinę karietą į „Exit“ atvykstantis Paul Woolford vairuoja jau keturis sezonus iš eilės. Kiekvieną vasaros sekmadienį didžėjus stovi už pagrindinės „Space“ terasos renginių serijos „We Love Sundays“ vairo.

Legendiniuose Ibizos sekmadienio reivuose kartu su Paul Woolford spindi visos klubinio pasaulio žvaigždės - nuo Jeff Mills iki Laurient Garnier, nuo „Soulwax“ iki „Radio Slave“.

Ketvirtąjį „Space“ sezoną Paul Woolford uždarė rugsėjo pabaigoje kartu su 50 kviestinių pasaulio didžėjų, kurie grojo 7 skirtingose šokių aikštelėse, o visa fiesta truko net 24 valandas.

Nauja rezidencija - Londone

Užbaigęs dar vieną beprotišką ir, pasak paties atlikėjo, sėkmingiausią sezoną Ibizoje, didžėjus nesėdi rankų sudėjęs. Vienu iš svarbiausių klubinio D. Britanijos eksporto atstovų vadinamas Paul Woolford ėmė tvirtinti savo pozicijas gimtinėje. Nuo rugsėjo atlikėjas ėmėsi vieno didžiausių Londono klubų „Matter“ rezidento pareigų.

„Visoms rezidencijoms atiduodu save ne 100, o 200 procentų. Ilgai ieškojau scenos Londone, kurioje galėčiau groti reguliariai ir jaustis namuose, todėl esu nepaprastai patenkintas atradęs „Matter“. Rezidencijai „Space“ nuolat kepu savo versijas beveik visiems grojamiems kūriniams. Tas pats ir čia, tik kūriniai kiti - Londono atmosfera drastiškai skiriasi nuo Ibizos“, - sako Paul Woolford.

Ar tarptautinį pripažinimą pelnę ir karjeros aukštumų pasiekę didžėjai vis dar turi svajonių? „Svajonių karuselė niekada nenustoja suktis. Pavyzdžiui, prieš mėnesį išsipildė mano senas noras išbandyti Brazilijos klubo „D-Edge“ sceną“, - pasakoja Paul Woolford.

Besišypsantis laikrodis

„Paul Woolford - genijus“, - toks klubinis portalo „Beatportal“ verdiktas. 2005 metais hitu „Erotic Discourse“ tarptautinėje arenoje įsitvirtinęs prodiuseris šiuo metu yra leidybinės kompanijos „Intimacy“ bosas, garsėjantis pavydėtinu produktyvumu.

„Muzika, menas, architektūra, kinas, knygos - viskas, kame dera grožis ir inovacijos. Stengiuosi suvirškinti kuo daugiau ir studijoje išgryninti savo viziją“, - įkvėpimo Paulas Woolfordas semiasi iš aplinkos. Jis taip pat žinomas Bobby Peru pseudonimu.

Skirtingai nei kiti klubinės industrijos atstovai, Paul Woolford nesibaimina ekonominio nuosmukio.

„Kiekvienas kūrybinio proceso dalyvis, norintis įveikti sunkumus, turi pakelti kartelę aukščiau. Žvelgiant iš šios perspektyvos, tai - pakilimo metas“, - įsitikinęs atlikėjas.

Dizainerio diplomą turintį Paul Woolford garsina ne tik muzikiniai projektai. Šiemet laikrodžių gamintojai „Casio“ pasiūlė didžėjui prisidėti prie „G-Shock“ serijos laikrodžio dizaino kūrimo. Bendradarbiavimo rezultatas - acid house kultūrai būdingu besišypsančiu veideliu papuoštas laikrodžio modelis, išleistas ribotu tiražu.


Šiame straipsnyje: exit

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių