Parduotuvės apsaugininkas įtariamas žmogžudyste (papildyta)

Sargėnuose esančios parduotuvės „Šilas“ apsaugos darbuotojas įtariamas sumušęs vietos gyventoją, kuris netrukus nuo smarkių sužalojimų mirė.

Incidentas įvyko antradienį vakare. 45 metų amžiaus Sargėnų gyventojas Robertas Marozas apie 17.30 val. smarkiai sumuštas grįžo į namus ir tespėjo pratarti kelis žodžius. Vyras namiškiams pasakė netoli namų esančioje parduotuvėje „Šilas“ pavogęs vieną butelį degtinės, o po to grįžęs dar antro, bet buvęs sučiuptas apsaugos darbuotojų.

Du fiziškai tvirtai sudėti apsaugininkai jį nusivedė į atokesnį kampelį ir smarkiai sumušė. Aukai kliuvo ne vien smūgiai kumščiais. Agresyvūs mušeikos išdrįso ant gulinčio žmogaus ir pašokinėti. Po to apsaugininkai neva paguodė vyriškį, kad jo neįskųs policijai.

Visa tai sunkiai kvėpuodamas sūnui ir žmonai spėjo prieš mirtį papasakoti pats nukentėjusysis, gyvenęs toje pačioje Vandžiogalos gatvėje, viename iš daugiabučių. Visai netoliese įsikūrusi ir minėta parduotuvė. Trumpai išdėstęs savo patirtos egzekucijos detales, vyras sukniubo, o jam iš burnos papliupo kraujas. Netrukus smarkiai sumušto vyro gyvybė užgeso.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad pareigūnai sulaikė žmogžudyste įtariamą 37 metų amžiaus Olegą Krugliakovą. Teisėsaugininkai patvirtino, kad sulaikytasis išties ėjo Kauno pakraštyje, Sargėnuose esančios „Šilo“ parduotuvės apsaugos darbuotojo pareigas. Tiesa, jis į parduotuvę būdavo iškviečiamas tik įvykus incidentui ir prireikus apsaugininkų pagalbos, bet pats nuolat ten nesėdėdavo.

Kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo valdybos smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai dėl žmogžudystės pradėjo ikiteisminį tyrimą. Sulaikytasis po apklausos dviem paroms uždarytas į areštinę.

Į „Kauno dienos“ redakciją kreipęsis kaunietis Renatas pasakojo, kad nužudytasis yra jo dėdė: „Jo sūnus, mano pusbrolis, man buvo kone kaip brolis. Vos tik jis telefonu pranešė apie nužudytą tėvą, iškart išvykau į Sargėnus. Išgirdęs, kad dėdei gyvybę galėjo atimti parduotuvės apsaugininkas, pakeliui stabtelėjau ten. Parduotuvės personalas atrodė akivaizdžiai sutrikęs. Vos tik pamačiusios mane beldžiant į apsaugos kabineto duris, pardavėjos ėmė įtartinai dairytis, o atėjusi parduotuvės vedėja ėmė tyliai klausinėti, ko noriu iš apsaugininkų. Moteris tikino, esą jokių muštynių nebuvo ir ji nieko apie tai nežinanti. Panašu, kad tai buvo visiškas melas.“

Vėliau nužudytojo giminaitis nuvyko į namus, kur mirė dėdė. Jis teigė dar matęs velionio kūną, nusėtą kraujosruvomis. Tai patvirtino ir Kauno rajono teisėsaugininkai, pranešę, kad ant nužudytojo kūno aptikta akivaizdžių smurto žymių. Visus sužalojimus turės tiksliai suskaičiuoti ir savo išvadose aprašyti velionio palaikų skrodimą atliksiantys teismo medicinos ekspertai.

„Neslėpsiu, kad dėdė galbūt ir buvo mėgėjas pakelti taurelę, bet tikrai niekada nevagiliaudavo. Nežinau, kas turėjo įvykti, kad jis ryžtųsi tokiai avantiūrai. Gal kas nors pastūmėjo iš šalies nugvelbti tuos degtinės butelius. Vis dėlto kad ir kaip bebūtų, už tokį poelgį nevalia imtis smurto ir juo labiau taip žiauriai. Už degtinės butelį žmogui atimta gyvybė - peržengtos bet kokios ribos, - piktinosi kaunietis. - Esu girdėjęs, kad tokie atvejai nėra retenybė. Apsaugininkai dažnai mėgsta pamiklinti kumščius prieš apsivogusius parduotuvių lankytojus, bet už tai nepraneša apie vagystę policijai.“

Trečiadienį priešpiet „Kauno dienos“ žurnalistų telefonu kalbinta Sargėnuose esančios parduotuvės „Šilas“ vedėja jau nuo pat pokalbio pradžios laikėsi tylos įžadų: „Nieko nekomentuosiu, nes vyksta tyrimas. Kas jį atlieka? Policija. Ar vidinį tyrimą atlieka apsaugos darbuotojai, negaliu atsakyti, nieko negirdėjau. Aš nieko nežinau, dirbu savo darbą prekyboje ir viskas. Apie vakarykštį incidentą irgi nieko negirdėjau.“


Šiame straipsnyje: metelica nužudymas

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių