Pagerbti geriausi Kauno sportininkai

Pirmadienį Kauno rotušėje buvo pagerbti geriausi 2008 metų miesto sportininkai. Sąrašo, kurį sudarė savivaldybė, viršuje - buriuotoja Gintarė Volungevičiūtė. Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys" auklėtinė olimpinėse žaidynėse Pekine iškovojo sidabro medalį, pasaulio buriavimo čempionate užėmė ketvirtą vietą.

Antrą ir trečią vietas pasidalino tenisininkė Rūta Paškauskienė ir irkluotojai Tomas Gadeikis bei Raimundas Labukas.

Kauno „Jaunalietuvių sporto organizacijos" mokyklos sportininkė R.Paškauskienė Europos stalo teniso čempionate iškovojo aukso medalį, dalyvavo olimpinėse žaidynėse Pekine.

Kauno irklavimo mokyklos auklėtiniai T.Gadeikis bei R.Labukas Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate dviviete kanoja iškovojo 1-ąją ir 4-ąją vietas, olimpinėse žaidynėse Pekine užėmė iškovojo 10-ąją vietą.

Ketvirtą vietą užėmė Kauno „Žalgirio" krepšininkas Jonas Mačiulis, kuris Lietuvos krepšinio rinktinės sudėtyje olimpinėse žaidynėse Pekine iškovojo 4-ąją vietą.

Penktą vietą užėmė plaukikas Vytautas Janušaitis. Kauno plaukimo mokyklos sportininkas olimpinėse žaidynėse Pekine iškovojo 15-ąją vietą, Europos plaukimo čempionate bronzos medalį. Praėjusį savaitgalį dalyvavo Europos plaukimo čempionate 25 metrų baseine, kur iškovojo sidabro medalį.

Šeštoje vietoje - badmintono žaidėjas Kęstutis Navickas. Kauno „Jaunalietuvių sporto organizacijos" mokyklos auklėtinis olimpinėse žaidynėse Pekine iškovojo 9-16 vietą.

Septintoje vietoje - boksininkas Daugirdas Šemiotas. Šis Kauno sporto mokyklos „Gaja" auklėtinis, Europos bokso čempionate iškovojo 5-ąją vietą, olimpinėse žaidynėse Pekine - 17-28-ąją vietą.

Aštuntą vietą užėmė imtynininkas Aldas Luošaitis. Kauno „Jaunalietuvių sporto organizacijos" mokyklos auklėtinis pasaulio jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate iškovojo sidabro medalį.

Devintoje vietoje - Rūta Pažarauskaitė. Sporto klubo „Geležiniai žmonės" sportininkė

WPF Europos kultūrizmo čempionate „Mis figūra" varžybose iki 165 cm kategorijoje iškovojo 1-ąją vietą, tapo absoliučia „Mis figūra" nugalėtoja, NABBA pasaulio kultūrizmo čempionate „Mis figūra" iki 165 cm kategorijoje užėmė 2 vietą.

Dešimtą vietą užėmė irkluotoja Donata Vištartaitė.  Kauno irklavimo mokyklos auklėtinė

Europos čempionate iškovojo 6-ąją vietą keturviečių porinių valčių klasėje ir 8-ąją vietą dviviečių porinių valčių klasėje.

Sporto žurnalistai išrinko Kauno miesto geriausias vyrų ir moterų komandas. Geriausia vyrų komanda išrinkta Kauno „Žalgiris", o geriausia moterų komanda - rankinio ekipa „Acme -Žalgiris".

Apmaudu, tačiau į iškilmes atvyko tik pusė į dešimtuką patekusių sportininkų.

Šiame straipsnyje: sportininkųpagerbimas