„Neptūno„ krepšininkus įveikė „Techasas“

Puikų žaidimą įsibėgėjus sezonui demonstruojantis Panevėžio "Techaso" (6/3) klubas iškovojo dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate. Net ir be pagrindinio atakų organizatoriaus Ernesto Ežerskio rungtyniavę panevėžiečiai penktadienį namuose 94:88 (15:17, 25:22, 26:23, 28:26) įveikė Klaipėdos "Neptūno" (3/6) komandą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui aikštės šeimininkų pranašumas siekė keturis taškus (66:62), tačiau lemiamą ketvirtį Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai pradėjo dviejų minučių spurtu 8:0 ir po dviejų Vaidoto Volkaus tritaškių įgijo dviženklį pranašumą - 74:62.

Po Roberto Kuncaičio paprašytos minutės pertraukėlės klaipėdiečiai atsakė atkarpa 8:0 ir likus žaisti šešias minutes "Techaso" persvara vėl gerokai aptirpo - 74:70. Nors likus žaisti dvi minutes po Valdo Vasyliaus tikslių metimų serijos "Neptūno" atsilikimas dar labiau aptirpo (86:88), o netrukus rezultatas tapo lygus (88:88), panevėžiečiai tiksliau sužaidė mačo pabaigą ir laimėjo rungtynes.

"Techasas": V.Volkus 22 (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 4/5), T.Rinkevičius 19 (baudos 10/11, 10 rez. perd., 10 išprov. praž., 6 kld.), T.Černeckis 16, G.Leonavičius 13, D.Šilinskis (8 atk. kam.), M.Valukonis ir Š.Kulevičius (7 atk. kam., 5 rez. perd.) - po 8.

"Neptūnas": M.Mažeika 18, R.Bitinas 16 (tritaškiai 4/5), M.Ruikis 12, S.Galdikas ir M.Stašys - po 10, V.Vasylius 9 (7 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: Klaipėdos Neptūnas