„Neptūnas“ neatsilaikė prieš „Nevėžį“

Trečiąjį pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) šiandien patyrė Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai savo aikštelėje 56:76 (20:22, 9:9, 13:21, 14:24) nusileido Kėdainių „Nevėžiui“.

Ir šiose rungtynėse dar žaisti negalėjo amerikietis Davidas McClure‘as.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviai, o Martyno Mažeikos vedamas „Neptūnas“ įpusėjus kėliniui buvo įgijęs 5 taškų pranašumą (12:7). Visgi netrukus Egidijus Dimša pataikė dvitaškį su varžovo pražanga, Rolandas Alijevas smeigė tritaškį ir „Nevėžis“ persvėrė rezultatą savo naudai.

Per antrąjį kėlinį nei vienai, nei kitai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros, netaikliai metimus mėtę abiejų komandų žaidėjai ilsėtis išėjo „Nevėžiui“ pirmaujant tais pačiais 2 taškais (31:29).

Lemiamą spurtą svečiai surengė trečiojo kėlinio pabaigoje. 27-ąją minutę Luke‘as Bonneris atsikovojęs kamuolį puolime dar buvo sušvelninęs „Nevėžio“ pranašumą iki 3 taškų (40:43), tačiau įspūdingai žaidusio Egidijaus Dimšos dėka Kėdainių krepšininkai ketvirtį užbaigė spurtu 9:2 ir prieš lemiamą kėlinį susikrovė dviženklį atotrūkį (52:42).

Likus žaisti 6,27 min. M.Mažeika tolimu metimu dar buvo atkūręs intrigą (48:55), bet du taiklūs E.Dimšos tritaškiai paeiliui palaidojo visas klaipėdiečių viltis pakovoti dėl pergalės. Ketvirtąjį kėlinį „Nevėžis“ užbaigė spurtu 10:2 ir iš Klaipėdos išsivežė pergalę 20 taškų skirtumu.

Antrose rungtynėse iš eilės „Neptūnas“ tragiškai atakavo iš toli. Iš 25 bandymų tikslą pasiekė vos 4 tritaškiai (16 proc. taiklumas). Prastai aikštės šeimininkai metė ir dvitaškius (14/38 36,8 proc.).

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 15 (10 atk. kam.), Martynas Mažeika 15, Luke‘as Bonneris 8 (7 atk. kam.), Simas Galdikas 6, Tomas Vilkius 4, Robertas Bitinas 4, Modestas Kumpys 2, Julius Žurna 2.

„Nevėžis“: Egidijus Dimša 27 (9 atk. kam.), Rolandas Alijevas 14, Mantas Simonavičius 8, Blazas Cresnaras 8.