Naujametę naktį barų duris atvers litai (kur apsilankyti?)

Naujųjų sutiktuvėms užsisakyti staliuką sostinėje iš anksto pamiršę vilniečiai ir jų svečiai patirs nepatogumų arba nuotykių, jei bandys linksmintis miesto restoranuose. Mat daugumoje jų vietos jau nelikę, tačiau daugiau mokėti pasiryžęs naktinėtas visada ras kur prisiglausti, net ir per Naujus.

Disko naktis

Naujųjų metų vakaras, be abejonės, dažniausiai yra ta šventė, kurią norisi sutikti šurmuly, būry draugų. Vieni tradiciškai vyksta į sodybas, kiti – į užsienį, bet visada lieka didelė dalis ištikimų miesto pramogoms. Kaip ir visuomet, jų mieste netrūks. Restoranuose vietos jau seniai užsakytos, baruose staliukų taip pat nebegausite, bet už tam tikrą mokestį ten vis tiek galėsite patekti.

Pasitikti apokalipsės metus aštuoniasdešimtųjų devyniasdešimtųjų stiliumi kviečia muzikos klubas „Artistai“. „Tokia vakaro tematika – nes ji labai smagi. 2012-ieji, kaip kai kurie prognozuoja, galbūt jau paskutiniai metai, reikia prisiminti geriausius laikus“, - šypsenos neslėpė klubo renginių organizatorius Modestas.

Kokių nors ypatingų staigmenų ar vakaro vedėjų naujamečiame „Artistų“ vakarėlyje nebus. Valgiaraštis ir gėrimų meniu rengiami specialiai šiam vakarui. O štai linksmos muzikos bus į valias. Skambės disko, roko, fanko, pop ir kitų stilių muzika. Ją svečiams dovanos didžėjai Aldona ir Disco Eddie. Tiesa, ta dovana šiek tiek kainuoja. Išankstiniai bilietai, kurių nebeliko dar prieš Kalėdas, kainavo 20 litų. Šiandien bilieto kaina yra 30.

„Nenorėtume daugiau kelti kainos, bet tai priklausys nuo žmonių skaičiaus. Jei jų bus labai daug, teks tai padaryti, nes tokiu atveju visų norinčių negalėsime priimti“, - paaiškino Modestas ir pridūrė, kad staliukų laisvų jau nebėra.

Jis neatmetė galimybės, kad paskutinę akimirką sumąstę užsukti gali ir nebepatekti. „Jei bus sausakimša, bilietų neturintys gali ir nepatekti. Žinoma, tai prognozuoti sunku. Viliamės, kad galėsime priimti visus norinčius“, - teigė pašnekovas.

Rokoteka iki ryto

Tokia naujametė naktis laukia tų, kurių kelias veda tiesiai į roko tvirtovę – barą „Bix“. Belaukiant vidurnakčio čia koncertuos grupė „Arbata“, o po jos – rokoteka, kur visi linksminsis iki ryto. „Vakaro tema galėtume pavadinti šūkį, kad šitie naujieji gali būti paskutiniai“, - sakė roko baro renginių organizatorius Jaroslavas.

Į roko fiestą galės patekti visi norintys, ir kaina visai nesikandžioja – 20 litų. Valgiaraštis nebuvo keičiamas, tik sutrumpintas esamas. „Viskas vyks kaip visada. Patekti bus galima, vietos daug, tik tiek, kad staliukai jau visi rezervuoti“, - situaciją dėstė Jaroslavas.

Išskirtine švenčių sūkuryje save laiko daugelį metų gyvuojanti „Amatininkų užeiga“. Čia Naujųjų metų sutiktuvėms nerengiama jokia šventinė programa. Ir dirbs kaip visada savaitgaliais – iki 7 val. ryto.

„Esame išskirtiniai, nes dirbsime taip, kaip visada savaitgaliais, nerengiame jokios šventinės programos“, - sakė užeigos direktorė Birutė Marozaitė. - Ruošiamas šventinis valgiaraštis, bet visa kita čia bus kaip įprasta. Taigi visi norintys ir tie, kurie neturės, kur eiti, galės užsukti pas mus."

Šventė žymiausioje terasoje

Patekti į vieną gražiausių terasų, iš kurios atsiveria nuostabus sostinės vaizdas, šiandien jau nebegalima. Visos vietos restorane „Tores“ buvo rezervuotos jau beveik prieš mėnesį. Rezervacijos mokestis dviem asmenims – 140 litų. Į šią kainą įskaičiuota butelis vyno, putojančio vyno arba degtinės.

Naujamečiam vakarui rengiamas išskirtinis valgiaraštis, muzika rūpinsis didžėjus. „Valgiaraštį sudaro įvairiausi patiekalai, kurie, mano įsivaizdavimu, gali būti šventiniai: vegetariški, pvz., įdarytas baklažanas, žuvies, mėsos patiekalai ir t. t. Kas yra šventiniai patiekalai? Na, graikiškos salotos irgi gali būti šventinės, jei žmogus jų nori, - sakė restorano direktorius Gediminas Vilūnas ir pridūrė: - Pavyzdžiui, rusai šiam vakarui užsisakė šonkauliukų ir degtinės. Nepsakyčiau, kad tai išskirtinis patiekalas, bet jie juos valgys, gers degtinę, ir, manau, kad jiems bus labai gerai.“

Šįvakar „Tores“ sulauks ne tik vilniečių, bet ir svečių iš Sankt Peterburgo, Maskvos, Kaliningrado, Minsko.

Nors per šventes visi pelnosi, restorano direktoriaus įsitikinimu – šventės restoranui nėra ta diena, kai uždirbami pinigai. Pasak jo, turi atitinkamai sumokėti šventinę dieną dirbantiems darbuotojams, taip pat už programą. „Tai yra šventė. Diena, kai suteiki savo klientams, svečiams malonumo sutikti Naujuosius metus tavo restorane“, - sakė G.Vilūnas.

Kavinė vietoj restorano

Restoranas „Neringa“ Juodojo Drakono metus sutiks skambant legendinės grupės „Rondo“ muzikai. Skambant populiariausioms grupės dainoms svečiai mėgausis ypatinga šventine vakariene. Vakaro restorane kaina – 300 litų. Be vakarienės, į ją įskaičiuota dalis alkoholinių gėrimų. Liūdna žinia tiems, kurie čia nuspręs užsukti netikėtai – visos vietos buvo užsakytos jau prieš Kalėdas.

Tačiau restorano vadybininkė Agnė Baradinskaitė pasiūlė alternatyvą: „Į restoraną patekti nebus galima, tačiau norintys galės užsukti į rūsyje veikiančią kavinę-barą.“ Kaina – tris kartus mažesnė nei naujamečio vakaro restorane – 100 litų. Tuos pinigus kiekvienas kam norės, tam galės per vakarą ir išleisti.


Šiame straipsnyje: barasnaujųjų naktis

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių