Monsinjoras A.Svarinskas: homoseksualai ruošiasi mus okupuoti (papildyta)

"Homoseksualai ruošiasi įsiveržti į Lietuvos sostinę Vilnių, iš naujo mus okupuoti ir vykdyti tautos genocidą“, - tvirtina monsinjoras Alfonsas Svarinskas.

Nurodė panašumus su bolševikais

Tokias mintis jis išsakė antradienį Vilniuje surengtoje spaudos konferencijoje, kurioje pasisakė prieš šeštadienį, gegužės 8 d., sostinėje numatytas homoseksualų eitynes. Gėjus pavadinęs „nusikaltėliais“, „pasauline nusikalstama organizacija“ kunigas tikino su jais kovosiantis, o šioje kovoje esąs pasiruošęs atiduoti net ir gyvybę.

„Jų gretose daugumas užsieniečiai. Kiek iš jų lietuvių, nežinome. Jie skelbia, kaip ir bolševikai, kad išardys prigimtinę ir krikščionišką šeimą ir lietuvišką gyvenimo būdą“, - skaitydamas kreipimąsi į „visus Lietuvos patriotus“, pavadintą „šauksmu SOS“, antradienį sakė A.Svarinskas.

Dvasininkas perteikė ir Katalikų Bažnyčios nuomonę apie homoseksualizmą. „Bažnyčia, pasiremdama Šv.Raštu, kuris homoseksualus laiko dideliu iškrypimu, visada skelbė, kad „homoseksualūs veiksmai pačia savo prigimtimi yra netvarkingi. Jie prieštarauja prigimtiniam įstatymui, iš lytinio akto atima gyvybės dovaną“, - Katalikų katekizmą citavo kunigas.

"Mes ginsimės"

Priminęs, kiek Lietuva neteko gyventojų dėl sovietų įvykdytos okupacijos, kiek partizanų žuvo laisvės kovose ir konstatavęs, kad „Sovietų okupacija pagimdė materializmą ir kraštutinį egoizmą“, A.Svarinskas nurodė, kokiu, jo manymu, keliu turėtų eiti patriotiškai nusiteikę Lietuvos gyventojai.

„Kas Lietuvos patriotams belieka daryti? Ar atsisakyti Dievo, Šventojo Rašto, Dekalogo ir Lietuvos istorijos, ar gintis visomis sielos ir kūno jėgomis. Laisvės kovotojų vardu pareiškiu, kad mes ginsimės, nebodami jokių aukų, net ir gyvybės“, - kalbėjo dvasininkas.

Norėjo maldininkų žygio Gedimino prospektu

A.Svarinskas pakvietė vilniečius ir "žmones iš visos Lietuvos" šeštadienį 10 val. susirinkti prie Vilniaus katedros ir pusantros valandos melstis, „kaip anomis tragiškomis sausio 13-osios dienomis už Lietuvos išsigelbėjimą“. Dvasininkas nurodė, kad bus kalbamas šventas rožinis, giedomos giesmės, o renginys bus užbaigtas Lietuvos himnu.

Maldoms vadovausiantis A.Svarinskas paragino visus, kurie yra apdovanoti ordinais ir medaliais, prieš ateinant prie Katedros užsisegti šiuos apdovanojimus prie krūtinės. Pats A.Svarinskas yra Vyčio Kryžiaus ordino kavalierius.

Kunigas tvirtino, kad kartu su Seimo nariu Kazimieru Uoka prašė Vilniaus mero leisti, kad maldininkai galėtų pražygiuoti Gedimino prospektu iki Seimo rūmų, tačiau atsakymas iš savivaldybės nebuvo gautas.

Spaudos konferencijoje A.Svarinskas taip pat pabrėžė, kad Vilniuje buvo surengta 12 tūkst. parašų, Kaune - 10 tūkst. gyventojų parašų, kuriais buvo pasisakoma prieš gegužės 8 d. Vilniuje numatytas gėjų eitynes. Pasak dvasininko, šie parašai buvo įteikti Prezidentei, Seimo pirmininkei, premjerui, Vilniaus miesto savivaldybės tarybai.

„Lietuvių tauta pasmerkta išnaikinimui“

Spaudos konferencijoje buvo perskaitytas ir Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos Vilniaus skyriaus pareiškimas, pasirašytas šios partijos garbės pirmininko monsinjoro A.Svarinsko ir partijos Vilniaus skyriaus pirmininko Pauliaus Vinklerio.

Pareiškime, be kita ko, nurodytos ir tikros ar tariamos homoseksualizmo keliamos grėsmės.

„Homoseksualizmas yra agresyvi idealogija, skirta užmaskuoti tikruosius jos skleidėjų tikslus. Šie tikslai yra sunaikinti krikščionybę ir visų pirma katalikybę, priversti degeneruoti tautas ir taip susilpninti ir galiausiai likviduoti tautines valstybes ir pasiekti pasaulinio viešpatavimo, sukoncentruojant centrinę valdžią pasauliniame centre. Ta kryptimi jau labai daug nuveikta. Lietuvių tauta taip pat yra pasmerkta išnaikinimui“, - partijos pareiškimą spaudos konferencijoje citavo jos narys Jonas Kazimieras Burdulis.

Pareiškime primintos lietuvių pergalės Saulės ir Žalgirio mūšiuose, „vasario 16-osios ir kovo 11-osios didvyriškumas“, Lietuvos Katalikų Bažnyčios kankiniai, ir pakviesta  „į kovą už tikėjimo ir tautos savasties išsaugojimą, į kovą prieš jaunimo tvirkinimą ir prieš pasidavimą dvasinei vergijai“.

„Mūsų tauta nukraujavo, netekusi 700 tūkst. gyventojų, ištremtų į Sibirą, dar daugiau buvo išblaškyti po įvairias šalis. Mūsų tauta nyksta akyse, mūsų erdvę užplūsta tūkstančiai ateivių, mes vėl dusinami alkoholiu, narkotikais, nusikaltimais ir ištvirkimais. Mes nebegalime ir toliau abejingai visa tai stebėti, nes matome to priežastis, - tai svetimos valios mums primesta lemtis. Tačiau mūsų priedermė yra ne gėdingai pasiduoti, o garbingai kovoti“, - cituodamas partijos pareiškimą sakė J.K.Burdulis.

Vėliau, atsakydamas į žurnalistų klausimus, jis tikino, kad homoseksualų eitynės esą turės neigiamą poveikį jaunimui - esą jaunuoliai tokiu būdu gali būti patraukti į homoseksualų pusę.


Šiame straipsnyje: gėjų eitynėsGėjaiSvarinskas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių