Mokyklos gatvės skaudulys – girtuokliai ir benamiai

Klaipėdoje, Mokyklos gatvėje, girtuokliai ir benamiai trikdo gyventojų ramybę – nuolat girtaujama tiesiog prie daugiabučio namo laiptinės.

„Prie laiptinės saugu tik iš ryto. Girtavimas prasideda po pietų ir kartais tęsiasi iki vėlaus vakaro. Grįždamas namo dažnai susilaukiu grasinimų savo adresu“, – teigė Mokyklos gatvės 13 namo gyventojas.

Vyriškis pasakojo, kad prieš savaitę išvydęs prie namo laiptinės gulintį girtą vyrą net kelis kartus mėgino kviesti patrulius, tačiau, šie numoję ranka, neva atrėžė, kad važiuos tik tuomet, kai žmogus parašys pareiškimą policijai.

„Aš turiu važiuoti į policiją ir gaišti laiką rašydamas pareiškimą. O kas pasikeis? Per tą laiką girtuoklis nužingsniuos namo“ – piktinosi vyras.

Mokyklos gatvės rajono gyventojai nuolat susiduria su panašiomis problemomis. Gyventojas nesupranta, kodėl policija neatlieka savo darbo, nes kitu atveju viešosios tvarkos pažeidėjai būtų nubausti.

Susidariusią situaciją pakomentuoti paprašytas Klaipėdos Viešosios tvarkos biuro Prevencijos skyriaus viršininkas Kazimieras Sinkevičius, sakė, kad šis miesto rajonas policijos pareigūnams yra puikiai žinomas.

„Policijos pareigūnai negali nereaguoti gavę iškvietimą. Ir jokio pareiškimo nereikia rašyti, jeigu yra kalbama apie viešosios tvarkos pažeidimą.

Policijos pareigūnų darbas prasideda nuo žodinio gyventojų kreipimosi. Pavieniais atvejais pirmą kartą padarius nusižengimą policijos pareigūnai įspėja pažeidėją. Antrą ar trečią kartą nusižengus jau gresia administracinės baudos, ar netgi laisvės atėmimas“, – tikino K.Sinkevičius.

Policijos pareigūnas pripažįsta, jog policijos patrulių trūksta, kad būtų galima užtikrinti kiekvieno namo laiptinės teritorijos saugumą.

Klaipėdos Viešosios tvarkos biuro Prevencijos skyriaus viršininkas K.Sinkevičius ragina pasidomėti Saugios kaimynystės projektu.

„Tai bendruomenės paremta nusikaltimų prevencijos programa. Galiu patikinti, jog šis projektas veikia ir duoda teigiamų rezultatų. Patys gyventojai yra savo namų šeimininkai, tad problemos sprendimas turėtų prasidėti to namo gyventojų solidarumo principu, nes pavieniai policijos pareigūnų iškvietimai paprastai neduoda ilgalaikių rezultatų“, – teigia K.Sinkevičius.

Saugios kaimynystės projekte dalyvaujančios namo bendruomenės nariai rūpinasi vienas kito saugumu bei kilnojama ir nekilnojama nuosavybe. Saugios kaimynystės bendruomenė bendradarbiauja su policija, taip sukurdama saugesnę gyvenamąją aplinką.


Šiame straipsnyje: policijagirtuokliai

NAUJAUSI KOMENTARAI

lina

lina portretas
PRITARIU, KAD TAI POLICIJOS PAMIRŠTAS MIESTO KAMPAS. PRIE PARDUOTUVĖS NUO ANKSTAUS RYTO GERIAMA, O VAIKAI EINA Į DARŽELĮ , MOKYKLĄ. VAIKŲ DARŽELIO TERITORIJA VAKARAIS , IŠEIGINĖMIS DIENOMIS TAIP PAT PILNA ALKOHOLIKŲ.

vvv

vvv portretas
Eiliniai kliedesiai ti policijos atstovo.Zmogus apie ratus,o tas apie batus.

markas

markas portretas
Manau,kad "Maxima" sioje vietoje yra pagrindinis neigiamas veiksnys,Save gerbiantis prekybos tinklas uzsiimtu savo parduotuves prieigu apsauga o ne valkatu ir kitu degredavusiu pilieciu girdymu.Manau uzdarius sia parduotuve problema isnyktu.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Teismas: konteineriniai tualetai Palangoje buvo pastatyti nelegaliai
  Teismas: konteineriniai tualetai Palangoje buvo pastatyti nelegaliai

  Klaipėdos apygardos administracinis teismas paskelbė, kad konteineriniai tualetai Palangos paplūdimyje šią vasarą buvo pastatyti nelegaliai, antradienį pranešė „Lietuvos ryto“ televizija. ...

  8
 • Išrinktos uostamiesčio judriausios klasės
  Išrinktos uostamiesčio judriausios klasės

  Klaipėdos moksleiviai antrą kartą varžėsi dėl judriausios klasės titulo. Antradienį Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizavo moksleivių konkurso „Judriausia klasė“ finalinį etapą. Šio konkurso tikslas ne&nbs...

 • Atvers eismą Tilžės gatve
  Atvers eismą Tilžės gatve

  Rekonstruojama Tilžės gatvės dalis pagaliau bus atverta vairuotojams. Eismą šios arterijos ruože nuo Jakų žiedinės sankryžos iki geležinkelio pervažos planuojama atidaryti jau savaitgalį. ...

 • Socialdemokratų krizė: partinių skyrybų pasekmės
  Socialdemokratų krizė: partinių skyrybų pasekmės

  Socialdemokratų partijos susiskaldymas palietė ir atskilusių Seimo narių sekretorių-padėjėjų gyvenimus. Dalis jų jau neteko darbo, nes nepasekė paskui savo patronus ir liko senojoje socdemų gvardijoje. Viena tokių – klaipėdietė Lilija Petra...

  1
 • Elektroninė sistema egzaminuoja nervus
  Elektroninė sistema egzaminuoja nervus

  Ilga meditacija, žiūrint į kompiuterio ekraną, lakstymas nuo vieno kompiuterio prie kito, neaiškus burbuliavimas ar net keiksmažodžių virtinė – tokių situacijų liudininkai pastaruoju metu tampa gydytojų pacientai ar vaistinių klientai....

  2
 • Take skaičiuos dviratininkus
  Take skaičiuos dviratininkus

  Po metų startuos pėsčiųjų-dviratininkų tako, besidriekiančio Taikos prospekte nuo Sausio 15-osios iki Kauno gatvės, remontas. Planuojama ne tik sutvarkyti jo dangą, želdinius, bet ir įrengti suoliukus, užuovėjas, dviratininkų skaičiuotuvus. ...

  4
 • Rizikos vertė – 10 milijonų eurų
  Rizikos vertė – 10 milijonų eurų

  Prieš suskystintų gamtinių dujų terminalo statybą reikšti nuogąstavimai dėl jo nepatogumų nepasitvirtino. ...

  13
 • Klaipėdiečiai aktyviai ruošiasi gripo egzaminui
  Klaipėdiečiai aktyviai ruošiasi gripo egzaminui

  Permainingi orai egzaminuoja klaipėdiečių sveikatą. Sergamumas peršalimo ligomis ir gripu kol kas uostamiestyje nepasiekė piko, bet gyventojai iš anksto pasirūpina apsauga nuo klastingos ligos. ...

  2
 • Klaipėdos universiteto mokslininkai tirs vėgėles
  Klaipėdos universiteto mokslininkai tirs vėgėles

  Maždaug po pusantrų metų sužinosime, ar Lietuvos vandenyse dar liko vėgėlių. ...

 • Uostamiestyje atnaujins mokyklų stadionus
  Uostamiestyje atnaujins mokyklų stadionus

  Per penkerius metus vaizdas miesto švietimo įstaigų sporto aikštynuose, kurių daugumos būklė prasta, kardinaliai pasikeis. Į stadionus kasmet ketinama investuoti po pusantro milijono eurų. ...

  6
Daugiau straipsnių