Mokyklos gatvės skaudulys – girtuokliai ir benamiai | KaunoDiena.lt

Mokyklos gatvės skaudulys – girtuokliai ir benamiai

Klaipėdoje, Mokyklos gatvėje, girtuokliai ir benamiai trikdo gyventojų ramybę – nuolat girtaujama tiesiog prie daugiabučio namo laiptinės.

„Prie laiptinės saugu tik iš ryto. Girtavimas prasideda po pietų ir kartais tęsiasi iki vėlaus vakaro. Grįždamas namo dažnai susilaukiu grasinimų savo adresu“, – teigė Mokyklos gatvės 13 namo gyventojas.

Vyriškis pasakojo, kad prieš savaitę išvydęs prie namo laiptinės gulintį girtą vyrą net kelis kartus mėgino kviesti patrulius, tačiau, šie numoję ranka, neva atrėžė, kad važiuos tik tuomet, kai žmogus parašys pareiškimą policijai.

„Aš turiu važiuoti į policiją ir gaišti laiką rašydamas pareiškimą. O kas pasikeis? Per tą laiką girtuoklis nužingsniuos namo“ – piktinosi vyras.

Mokyklos gatvės rajono gyventojai nuolat susiduria su panašiomis problemomis. Gyventojas nesupranta, kodėl policija neatlieka savo darbo, nes kitu atveju viešosios tvarkos pažeidėjai būtų nubausti.

Susidariusią situaciją pakomentuoti paprašytas Klaipėdos Viešosios tvarkos biuro Prevencijos skyriaus viršininkas Kazimieras Sinkevičius, sakė, kad šis miesto rajonas policijos pareigūnams yra puikiai žinomas.

„Policijos pareigūnai negali nereaguoti gavę iškvietimą. Ir jokio pareiškimo nereikia rašyti, jeigu yra kalbama apie viešosios tvarkos pažeidimą.

Policijos pareigūnų darbas prasideda nuo žodinio gyventojų kreipimosi. Pavieniais atvejais pirmą kartą padarius nusižengimą policijos pareigūnai įspėja pažeidėją. Antrą ar trečią kartą nusižengus jau gresia administracinės baudos, ar netgi laisvės atėmimas“, – tikino K.Sinkevičius.

Policijos pareigūnas pripažįsta, jog policijos patrulių trūksta, kad būtų galima užtikrinti kiekvieno namo laiptinės teritorijos saugumą.

Klaipėdos Viešosios tvarkos biuro Prevencijos skyriaus viršininkas K.Sinkevičius ragina pasidomėti Saugios kaimynystės projektu.

„Tai bendruomenės paremta nusikaltimų prevencijos programa. Galiu patikinti, jog šis projektas veikia ir duoda teigiamų rezultatų. Patys gyventojai yra savo namų šeimininkai, tad problemos sprendimas turėtų prasidėti to namo gyventojų solidarumo principu, nes pavieniai policijos pareigūnų iškvietimai paprastai neduoda ilgalaikių rezultatų“, – teigia K.Sinkevičius.

Saugios kaimynystės projekte dalyvaujančios namo bendruomenės nariai rūpinasi vienas kito saugumu bei kilnojama ir nekilnojama nuosavybe. Saugios kaimynystės bendruomenė bendradarbiauja su policija, taip sukurdama saugesnę gyvenamąją aplinką.


Šiame straipsnyje: policijagirtuokliai

NAUJAUSI KOMENTARAI

lina

lina portretas
PRITARIU, KAD TAI POLICIJOS PAMIRŠTAS MIESTO KAMPAS. PRIE PARDUOTUVĖS NUO ANKSTAUS RYTO GERIAMA, O VAIKAI EINA Į DARŽELĮ , MOKYKLĄ. VAIKŲ DARŽELIO TERITORIJA VAKARAIS , IŠEIGINĖMIS DIENOMIS TAIP PAT PILNA ALKOHOLIKŲ.

vvv

vvv portretas
Eiliniai kliedesiai ti policijos atstovo.Zmogus apie ratus,o tas apie batus.

markas

markas portretas
Manau,kad "Maxima" sioje vietoje yra pagrindinis neigiamas veiksnys,Save gerbiantis prekybos tinklas uzsiimtu savo parduotuves prieigu apsauga o ne valkatu ir kitu degredavusiu pilieciu girdymu.Manau uzdarius sia parduotuve problema isnyktu.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Sumažintas įvažiavimo į Neringą mokestis
  Sumažintas įvažiavimo į Neringą mokestis

  Nuo antradienio pradeda galioti mažesni vietinės rinkliavos dydžiai už įvažiavimą į Neringą  lengviesiems automobiliams ir kemperiams. ...

 • Atlaidai Palangoje virto kunigo palydomis
  Atlaidai Palangoje virto kunigo palydomis

  Sekmadienį Palangos bažnyčioje ir jos prieigose sunkiai tilpo žmonės. Jie rinkosi ne tik švęsti šv. Roko atlaidų. Didžioji dauguma atėjo atsisveikinti su populiariuoju klebonu Mariumi Venskumi, kuris kurorto Švč. Mergelės Marijo...

  6
 • Miestas neteko literatūros kritiko ir rašytojo A. Žalio
  Miestas neteko literatūros kritiko ir rašytojo A. Žalio

  Pirmadienį miesto akademinę bendruomenę pasiekė skaudi žinia. Netikėtai mirė Klaipėdos universiteto dėstytojas, literatūros kritikas, vienas iš aktyviausių Klaipėdos universiteto steigimo iniciatorių ir kūrėjų, universiteto pirmojo Senat...

  8
 • Nuo transporto dusulio gelbėtų ir geležinkeliai
  Nuo transporto dusulio gelbėtų ir geležinkeliai

  Aiškėja, jog Klaipėdoje didžiausias teršėjas yra ne uostas, o miesto transportas, ypač seni lengvieji automobiliai. ...

  12
 • Būsto atnaujinimas neturėtų tapti kančia kaimynams
  Būsto atnaujinimas neturėtų tapti kančia kaimynams

  Nors šiltąjį sezoną daugelis skuba išnaudoti atostogų malonumams, neretai šis metas susijęs ir su kur kas žemiškesniais – namų atnaujinimo planais. Specialistai įspėja, jog statybomis, remontu užsiimantys klaipėdie...

  5
 • Veto dyzeliniams automobiliams
  Veto dyzeliniams automobiliams

  Kovodama su taršių automobilių žala gamtai, valdžia ketina imtis kardinalių priemonių. Politiniuose užkulisiuose jau seniai šnabždamasi, kad veikiausiai jau netolimoje ateityje šalyje bus įvestas mokestis mašinoms. Kol &sca...

  31
 • Keičiama Pilies tilto kilnojimo trukmė
  Keičiama Pilies tilto kilnojimo trukmė

  Savivaldybė informuoja, jog nuo šiandien trumpinamas Pilies tilto pakėlimo laikas. Dukart per parą keliamas tiltas upę laivams kaskart atvers trečdaliui valandos. Lig šiol ši laikas buvo dukart ilgesnis. ...

  9
 • Dangės krantinės – projektas, pakeitęs Klaipėdos senamiesčio veidą
  Dangės krantinės – projektas, pakeitęs Klaipėdos senamiesčio veidą

  Daugelis klaipėdiečių, veikiausiai, prisimena buvusio saldainių fabriko Jono kalnelio ir Meridiano prieigose teritorijos vaizdą prieš keletą metų. Apleista, apaugusi žole, užkaltais langais ir durimis, aptverta aukšta grafiti nupurk&scar...

  12
 • Į regiono uostus plūstelėjo konteineriai
  Į regiono uostus plūstelėjo konteineriai

  Uostus, tarp jų ir Klaipėdos, kelia konteineriai, kai kuriuos anglys, o smukdo nafta ir jos produktai. ...

  4
 • Liftų atnaujinimui – palankus metas
  Liftų atnaujinimui – palankus metas

  Klaipėdiečiai aktyviau pradėjo domėtis namuose įrengtų liftų atnaujinimu. Taip elgtis juos paskatino valstybės teikiama parama ir liftų tiekėjų siūlomos išsimokėjimo sąlygos. Specialistai apie litų atnaujinimą pataria pradėti galvoti ne...

  1
Daugiau straipsnių