Miestą drebinusi baikerių fiesta baigėsi

Prasidėjęs šeštadienį, tradicinis baikerių sąjūdis "Bike Show Millennium and Auto Show 2010, Lithuania" Kauną okupavo visam savaitgaliui.

Lydėjo smalsuolių minios

Senas, rusiškas „Ural“, klasikinis „Harley Davidson“, kaukole ir erelio galva puoštas „Suzuki“, raudonas „Java“ su lopšiu – likus valandai iki vidudienio Kauno pilies aikštelę užliejo motociklų variklių gausmas.  Aplink išrikiuotus plieninius žirgus trypčiojo ne tik smalsūs kauniečiai. Atidžiai apžiūrėję motociklus, pagyrų vieni kitiems negailėjo ir baikeriai.

„Šauniai padirbėjai prie tiuningo“, - kolegai per petį pliaukštelėjo vyriškis su šalmu. Pastarųjų čia taip pat buvo įvairių: vaizduojančių Anglijos policininkų kepures, primenančių vokiečių karių šalmus, puoštų kryžiais, vorais, liūtais ir kitais personažais.

Laikrodžiui mušant dvyliką, kelių šimtų baikerių kolona pajudėjo link S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo. Išsirikiavę šalia Vytauto Didžiojo tilto ir Aleksoto apžvalgos aikštelėje šventės dalyvių  laukė būriai smalsuolių. Persisvėrę pro langus, baikerius akimis lydėjo vietiniai gyventojai.

Motociklus valė kūnais

Pačiame Aleksoto aerodrome veiksmas pasiskirstė į kelias erdves. Vienoje savo sugebėjimus demonstravo dviratininkai, kitoje – „mirtininkai“, trečioje rungėsi sumo imtynininkai. Šalimais trys gražuolės muiluotomis kempinėmis plovė motociklus ir prakaituotus sportininkų raumenis. Kiek tolėliau užsukti į „Olialia“ autobusą kvietė ilgakojės blondinės.

„Kiekvienas vyras pasaulyje privalo turėti šį kalendorių“, - baksnodama į pusnuogių merginų nuotraukas, rusakalbį svečią įtikinėjo šviesiaplaukė. Vyriškis nesusigundė – papurtęs galvą šovė link prekybininkų. Šie šventės dalyviams siūlė ne tik už kelias dešimtis litų įsigyti marškinėlius su šventės atributika, bet ir  keliomis dešimtimis tūkstančių įkainotus motociklus. 

Sportininkų pasirodymams ir kitoms pramogoms artėjant į pabaigą, smalsuolių gretos ėmė retėti. Su alaus bokalais ir užkandžių lėkštėmis likusieji įsitaisė palapinėse. Pastarosiose, pasak organizatorių, buvo paruošta maždaug 3 tūkst. sėdimų vietų.

Tų, kurie neišsigando smulkių lietaus lašų, vakare laukė koncertas. Scenoje pasirodė Povilas Meškėla ir "Rojaus tūzai", "Rebelheart", svečiai iš užsienio. Klubinės muzikos mylėtojams buvo paruošta atskira erdvė, kurioje linksmintis nusiteikusius šventės dalyvius ir svečius sveikino Rimas Šapauskas ir Lauris Lee.

Automobiliai iš kolekcijų

Sekmadienį Laisvės alėjoje tradiciškai vyko renginys "Auto show millennium 2010". Į didžiausią pėsčiųjų gatvę išriedėjo šimtai automobilių: antikvarinių, iš privačių kolekcijų, sportinių, naujų.

Kauniečiai mielai fotografavosi prie 1936 m. pagaminto traktoriaus "Lanz bulldog", 1924–ųjų leidimo "Ford" automobilio. Būriai smalsuolių sukosi aplink vyriausybinę "Čaiką", prabangų, retro stiliaus "Cadilac Eldorado", 1963–1964 m. prekyboje pasirodžiusius "Rolls Royce". Madomis besidomintys vyrai skvarbiais žvilgsniais vertino matinės spalvos ir rūdžių efekto automobilius.

Priešingoje Laisvės alėjoje pusėje karaliavo nauji automobiliai. Tiesa, jie praeivius viliojo kur kas mažiau nei senieji arba nauji, bet patobulinti. "Mielai įsitaisyčiau už tokio vairo, bet kaina...", – toldamas nuo šampaninės spalvos džipo apmaudo neslėpė pusamžis vyriškis.


Šiame straipsnyje: Bike Show Milleniumbaikeriai

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių