„Menų mugėje: FeelArt" rudeniškas meno ir muzikos siautulys

Muzikos, audiovizualinio meno ir jaunųjų kūrėjų festivalis „Menų mugė: FeelArt" jau šį šeštadienį kilnos grafo J.Tiškevičiaus dvaro Trakų Vokėje stogą.

Autentiškoje dvaro aplinkoje bus įrengtos ne tik trys scenos - „Electro/Techno", „Drum'n'Bass" bei „Chill Out", bet ir jaunųjų menininkų darbų ekspozicijos. O didžiojoje lauko scenoje rudenišku oru pasidžiaugti kvies visas būrys lietuviškos muzikos grupių, kurios specialiai šiam festivaliui paruošė daugybę muzikinių naujienų.

Laukiamiausi festivalio svečiai - „TWNKL" (grupės „InCulto" projektas), kurie savo pasirodyme sulydys natūralų roko skambesį ir elektronikos sintetiką.

Funk/rock muzikos atstovai iš Užupio „Bekešo vilkai" sakė, jog šis festivalis - tai puiki galimybė rudens metu išlysti iš kavinių bei barų ir pasidžiaugti bobų vasaros oru.

Baltijos šalių jaunų atlikėjų/grupių konkurso „Baltic new music chart" nugalėtoja  ir geriausio balso savininkė Živilė Ba su grupe taip pat žadėjo pristatyti dvi naujas savo kūrybos dainas.

Muzikinę alternatyvą kuriantys „Magic Mushrooms" pristatys atnaujintą savo programą.

Ne ką silpnesnį muzikinį kokteilį pasiūlys grupė „Jam Jam", savo grojamą stilių vadinantys „frop" (funk - rock - pop - hiphop). „Mus džiugina, jog šiame festivalyje grosime su panašią muzikinę idėją puoselėjančiomis grupėmis. Menų mugės programai paruošėme savo geriausią dainų rinkinį", - sakė „Jam Jam" vokalistas Liudas Belickas.

„Menų mugės: FeelArt" lauko scenoje taip pat pasirodys jauni ir perspektyvūs „Super Union", demonstruojantys kitą požiūrį į elektroninę muziką. Ją papildys nuostabaus balso savininkė She (Aistė Skirutytė). Grafo J. Tiškevičiaus kieme pasirodymą užbaigs „Golden Parazyth". Visai neseniai jis išleido debiutinį savo albumą „Apartment of Steel", tad festivalio dalyviai gali tikėtis stiprios naujų kūrinių dozės.

Po „Golden Parazyth" pasirodymo, veiksmas persikels į autentišką dvaro vidų ir tęsis iki kitos dienos ryto. Visi, atvykę į „Menų mugę: FeelArt" prisidės prie jaunųjų menininkų galerijos „Meno mėnulis" įkūrimo.

Be populiarių muzikos atlikėjų, pasirodys ir visas būrys jaunųjų Lietuvos menininkų.

Pasak festivalio organizatorių, norima Vilniaus ir kitų miestų publikai pristatyti eksperimentuojančius ir aktyviai kuriančius šiuolaikinius garso, vaizdo ir kitų meno kultūrų atstovus. „Menų mugėje: FeelArt" pasirodys po „Aroma" slapyvardžiu pasislėpęs jaunas fotografas Romanas Orlovas. Vaikinas pristatys savo pirmąją parodą „Pre-Raw", kuria norima atskleisti vakarėlių metu išryškėjančias „išgrynintas" žmonių emocijas. Šmaikščia instaliacija „Žiūrėk, Tu šypsais!" festivalio dalyvius žada nudžiuginti autorė „La'cocca", kuri projekto įgyvendinimui panaudojo seniai niekam nereikalingus daiktus.

„Menų mugės: FeelArt" metu jauna menininkė Kristina Matijošaitytė ne tik pristatys savo darbus „Tapyba ant šilko", bet ir visiems norintiems festivalio dalyviams leis prisijaukinti šią jausmingą kūrybos techniką. Vytautas Rakauskas žiūrovų akims pateiks fotografijų parodą „Nakties pasaka", bandydamas atskleisti tai, kas kartais atrodo visai netikra. Jaunasis menininkas taip pat pristatys savo dokumentinį filmą, kurio tema „Neformalios elektroninės muzikos judėjimas Lietuvoje operatoriaus akimis".

Grafo J.Tiškevičiaus dvare į atvirą diskusiją pakvies paskaitos „Psichodelinio meno apybraiža" organizatoriai. Jie ne tik skatins išsakyti savo nuomonę apie psichodelinį meną, bet ir sieks išsklaidyti stereotipišką požiūrį į jį. Festivalio dalyvius žada nustebinti dar daugiau jaunųjų menininkų darbų, performansų, elektroninės muzikos bei vizualinių projektų sintezė.


Šiame straipsnyje: Menų mugė: FeelArt

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių