Masinis išpardavimas „Megos“ lentynų neiššlavė

Helovino išvakarėse „Megoje“ pažadėta "siaubingų" nuolaidų naktis išjudino apsnūdusias parduotuves, tačiau žmonės ieškojo finansiškai naudingų pirkinių ir traukti piniginę neskubėjo.

Vietos buvo ir automobiliams

66,6 proc. nuolaida viskam! Toks pasiūlymas, ko gero, būtų sukėlęs grumtynes dėl vietos automobiliui bei dėl kokybiškesnės prekės. Tačiau priekyje prie žadėtos nuolaidos nedidelėmis raidėmis įrašytas žodelis „iki“ situaciją keitė.

Priešingai nei prieš metus, kuomet buvo surengta analogiška nuolaidų akcija, tik trukusi vieną vakarą, privažiuoti prie prekybos ir laisvalaikio pramogų centro „Mega“ didesnių sunkumų neiškilo. Prasidėjus akcijai, žmonių „Megoje“ buvo kur kas tirščiau nei įprastą penktadienio vakarą, tačiau daugelis jų vaikštinėjo tyrinėdami siūlomų prekių kainas. Su pirkinių maišeliais apsikarstęs lankytojas - itin retas reginys.

Žmonės jau priprato blaiviai vertinti tokias rinkodaros akcijas. Jei visoms prekėms būtų taikoma tik 1 proc. nuolaida, o vienintelis daiktas kainuotų 66,6 proc. pigiau - reklamai nebūtų nusižengta.

Nuolaidų rinkodara - nepatikima

„Tos nuolaidos būna tikrai „siaubingos“, nes kad ir kaip beskaičiuotum, tų 66 proc. niekur nerasi, jeigu žinosi prieš tai buvusias tikrąsias kainas. O jeigu rasi, tai tokiam daiktui, kad nei juoktis nei verkt...“, - komentavo portalo kaunodiena.lt skaitytojas, perskaitęs apie „Megos“ siaubingų nuolaidų akciją.

„Kodėl siūlote nuolaidas iki 66 proc.? „Iki“ nieko nereiškia. Jau geriau nuo tegu būna 30 proc. viskam, žmonės bent žinos, kad nuolaida išties taikoma. Dabar „Megoje“ baldai parduodami nuo 1 lito - nemeluoju“, - rinkodaros priemonėmis piktinosi kitas skaitytojas.

Kai kurie į „Megą“ atvykę kauniečiai taikėsi būtent į nukainavimus, tiesa, anksčiau nužiūrėję, ką pirktų. Tokiu būdu kaunietis Darius sūnui striukę nupirko 30 proc. pigiau. „Tai ne 66 procentai, bet to ir nereikėjo tikėtis“, - pridūrė vyras.

Kiti žmonės nebesivargino skaičiuoti, kiek išloš. „Pirkau striukę, bet taip ir nesupratau, kokia ta nuolaida. Kaina sumažėjusi nuo 199 iki 159 litų, bet man atrodo, kad jau anksčiu buvo nukainuota“, - svarstė Ona. Moters teigimu, nuolaidų akcijos jau tapo kasdienybė, ji linkusi pirkti daiktą tada, kada jo reikia, o ne kada yra išpardavimas - tam reikia turėti daug laiko.

Suranda ir laukia akcijos

Preliminariais skaičiavimais, pastarojo išpardavimo metu "Megą" aplankė maždaug 40-50 proc. daugiau žmonių, nei įprastai tokiu pat metu. Pernai tokios pat akcijos metu lankytojų buvo akivaizdžiai daugiau. Prekybos ir laisvalaikio centrą valdančios bendrovės „Baltic Red Management“ rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė mano, kad ne taip tiršta buvo ir dėl to, kad šį kartą akcija išskaidyta į dvi dienas: vyko ne tik penktadienio vakarą, bet ir iki šeštadienio popietės.

Pernai maksimalios nuolaidos taip pat siekė 66,6 proc. „Šiemet tokią nuolaidą taikė daugiau parduotuvių, apskritai, prie akcijos prisijungė daugiau parduotuvių“, - tikino R.Vyšniauskienė.

Tiesa, nebuvo nė vienos parduotuvės, kuri visoms prekėms taikytų maksimalią 66,6 proc. nuolaidą. R.Vyšniauskienės pastebėjimu, bene daugiausiai buvo galima išlošti perkant batus ir drabužius. Kita vertus, ji pripažino, kad dalis parduotuvių prekes nukainavo anksčiau, ne minėtos akcijos metu.

„Tikrai nebuvo taip, kad parduotuvės laukė akcijos ir tik tada prasidėjo nukainavimai. Tačiau akcijos metu daug parduotuvių taikė visoms prekėms 30 proc. nuolaidą“, - pridūrė pašnekovė.

Buitine technika prekiaujančios parduotuvės šį kartą pirkėjus domino mažiau, nes nuolaidos nuo 20 proc. taikytos tik nedideliam skaičiui atrinktų prekių.

„Ankstesnės akcijos metu visa buitinė technika buvo išparduodama 30 proc. pigiau - tada buvo spūstys“, - prisiminė „Megos“ atstovė.

Viena tendencija aiški - žmonės pirkti nebeskuba. Pasak R.Vyšniauskienės, pamatę išties patinkantį daiktą, žmonės laukia kokios nors akcijos ar nukainavimo, o akcijų metu „devynis kartus pamatuoja“ ir tik tada sprendžia, ar tikrai to daikto reikia. Dėl išparduodamų prekių žmonės nebesigrumia, juolab, kad akcijos seka viena po kitos.


Šiame straipsnyje: mega išpardavimas

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Šeštadienį kauniečiai neslubėjo deklaruoti pajamų
  Šeštadienį kauniečiai neslubėjo deklaruoti pajamų

  Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) paskutinės minutės pasiūlymu šeštadienį deklaruoti pajamas, susigundė negausus būrelis kauniečių. ...

  1
 • Nesumokėti mokesčiai – nesvarbu?
  Nesumokėti mokesčiai – nesvarbu?

  Kas taps Kauno socialdemokratų lyderiu: sporto centro vadovas Giedrius Bielskus ar verslininkas Židrūnas Garšva. Pastarojo bendrovė "Dextera" valstybei yra skolinga daugiau nei 660 tūkst. eurų mokesčių. ...

  25
 • Raudondvario dvare pagerbti medikai
  Raudondvario dvare pagerbti medikai

  Ketvirtadienį Raudondvario dvare paminėta Medicinos darbuotojų diena. Renginys surengtas menų inkubatoriaus salėje, kur praėjusių metų rugsėjį vyko Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Sveikų regionų tinklo (SRT) pasitarimas. Kauno rajono savival...

  3
 • Kaunietė mergina prašo padėti alkstančiai močiutei
  Kaunietė mergina prašo padėti alkstančiai močiutei

  Itin jautriu įrašu savo socialinio tinklalapio "Facebook" paskyroje pasidalijo jauna kaunietė. Skatinimas padėti vargstančiai senjorei akimirksniu sulaukė didelio dėmesio. ...

  30
 • Pilietiškas jaunimas gėdino Kauno vairuotojus
  Pilietiškas jaunimas gėdino Kauno vairuotojus

  Nors lyja lietus ir norisi nesušlapti, neįgaliojo vietoje automobilio bet kas palikti negali. Su tokia nuostata pilietiškas jaunimas gėdino Kauno vairuotojus, kurie užėmė neįgaliųjų vietas, nors čia statyti automobilio neturėjo teisės....

  15
 • Pradėtos L. Anužienės atleidimo procedūros
  Pradėtos L. Anužienės atleidimo procedūros

  Penktadienį posėdžiavę Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro dalininkai pradėjo centro vadovės Laimutės Anužienės atleidimo procedūras, sako Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) Mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius S...

  16
 • Kaune vyks didžiausias dizaino festivalis Lietuvoje
  Kaune vyks didžiausias dizaino festivalis Lietuvoje

  Artėjančią savaitę, gegužės 1-7 dienomis, Kaune vyks šeštą kartą rengiamas festivalis „Dizaino savaitė 2017“. Viename iš tarpukario modernizmo architektūros perlų – „Pieno centro“ rūmuose&ldqu...

 • V. Adamkus: džiaugiuosi, kad biblioteka tapo traukos centru Kaune
  V. Adamkus: džiaugiuosi, kad biblioteka tapo traukos centru Kaune

  Prezidento Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus, įsikūręs tarpukario Lietuvos užsienio reikalų ministerijos pastate Kaune (S. Daukanto g. 25), balandžio 29 dieną minės vienerių metų sukaktį. Pats prezidentas teigia esąs maloniai nustebintas, kad bibl...

  1
 • Kuo nustebins „Mokslo sala“?
  Kuo nustebins „Mokslo sala“?

  Praėjusį ketvirtadienį iš penkių senojo žemyno valstybių atvykę profesionalai padėjo stiprius pamatus Kaune planuojamo mokslo populiarinimo centro koncepcijos sukūrimui. Intensyvią sesiją Kaune surengę mokslo centrų ekspertai galutinius sav...

  5
 • Mirties kelias laukia rekonstrukcijos
  Mirties kelias laukia rekonstrukcijos

  Gera žinia vairuotojams: keturis kartus, nuo 1 mln. iki 4 mln. padidintas finansavimas projektams, susijusiems su eismo saugumu Kaune. Nepamiršta ir šalia Kauno nusidriekusi "Via Baltica". ...

  4
Daugiau straipsnių