„Mados infekcijos“ modelių atrankoje – per 1000 dalyvių

Vieša modelių atranka į didžiausią šalies mados festivalį „Mados infekcija“ pritraukė daugiau nei 1000 jaunų žmonių.

Į atranką kviesti dalyvauti tiek profesionalūs modelių agentūrų modeliai, tiek visi norintys save išreikšti ant podiumo.

Pasak festivalio prodiuserės Renatos Mikailionytės, atrankoje dalyvavo kiek daugiau nei 600 agentūroms nepriklausiančių, modeliais festivalyje norinčių tapti dalyvių, iš kurių mados pristatymams buvo atrinkta apie beveik 200 norinčiųjų. Iš skirtingų Lietuvos modelių agentūrų į atranką atvyko beveik 400 modelių iš jų atrinkta beveik 300.

„Labiausiai džiaugiamės suradę daug įdomių, charizmatiškų, entuziastingų ir stilingų modelių. Dar ir dar kartą noriu padėkoti dalyviams už toleranciją ir kantrybę, nes atranka truko nuo 15 iki 23 val., iš viso aštuonias valandas be pertraukų. Ir modeliai, ir dizaineriai pavargo, bet stengtis buvo dėl ko – radome daug įdomių savito stiliaus asmenybių. Kiekvienas dizaineris atsirinko vidutiniškai po 23 modelius festivalio kolekcijų demonstravimui“, – apie pirmą kartą viešai rengtą festivalio modelių atranką pasakojo „Mados infekcijos“ prodiuserė Renata Mikailionytė.

Kad modeliai nenuobodžiautų laukdami savo išėjimo minučių, atrankoje buvo įrengta nemokamas konsultacijas teikianti „Maybelline New York“ makiažo studija. Buvo papildomai pasirūpinta sklandžiu atrankos darbu: organizatoriams talkino 15 žmonių komanda, o prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ svarbiausių įstaigų darbas buvo pratęstas iki pat atrankos pabaigos – 23 val.

Kitas festivalio viešas renginys įvyks kovo 19 d., prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ nuo 16 val. rengiama „Grožio infekcija“. Renginio metu festivalio „Mados infekcija“ užkulisių komanda vienai dienai persikrausto į viešą erdvę, kurioje žiūrovams bus teikiamos nemokamos makiažo ir plaukų meistrų konsultacijos, pristatomos mados kolekcijos, bus galima laimėti kvietimus į festivalį „Mados infekcija“.

Dešimtasis jubiliejinis festivalis „Mados infekcija“ įvyks kovo 25, 26, 27 dienomis 19 val. Nacionalinėje dailės galerijoje, Konstitucijos pr. 22,  Vilniuje.

Apie festivalį: 1999-aisiais startavusi ir per šiuos metus ryškiausiu mados ir stiliaus renginiu Lietuvoje virtusi „Mados infekcija“ nuo kitų festivalių skiriasi savo konceptualumu. „Mados infekcija“ nepretenduoja tapti mados diktatore, apibrėžti, kas madinga ir kas ne. Šio festivalio koncepcija – ugdyti savitą, individualų stilių ir požiūrį į madą bei jos vartojimą. Tai puikiai iliustruoja ir festivaliui parinktos sostinės šiuolaikinio meno galerijų erdvės bei festivalio atvirumas kiekvienam: ir mados profesionalui, ir dizainerių kūryba bei mados naujovėmis besidominčiam žiūrovui. Festivalį „Mados infekcija“ jau ketvirtus metus organizuoja renginių agentūra „Sick Service“, kuri specializuojasi aukštos kokybės mados ir muzikos projektų valdyme. „Sick Service“ yra surengusi tokius renginius kaip „Mados infekcija“, „Injekcija“, „Nokia Trends Lab“, „Sobieski Uogos“, prodiusavusi festivalio „Be2gether“ sceną, skirtą elektroninei šokių muzikai. Daugiau informacijos apie „Mados infekciją“ -  www.madosinfekcija.lt.


Papildomi festivalio renginiai:

Kovo 19 d., penktadienis, 16 val.

„Grožio infekcija“
Prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama“, Saltoniškių g. 9, Vilnius (I a. holas)
Įėjimas – nemokamas.
Daugiau informacijos -  www.madosinfekcija.lt / www.facebook.com/madosinfekcija

Balandžio 6 d., antradienis, 15 val.

„Manekenų instaliacija“
Prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama“, Saltoniškių g. 9, Vilnius (Ia. prie „BMS  Megapolis“ parduotuvės).
Įėjimas – nemokamas.
Dalyvaus dizaineriai: Giedrius Paulauskas, Vitalis Čepkauskas, Kristina Kruopenytė, Egidijus Sidaras, Agnė Kuzmickaitė, Jurgita Januškevičiūtė-Žiugždienė ir Eglė Žiemytė.
Daugiau informacijos -  www.madosinfekcija.lt / www.facebook.com/madosinfekcija

Balandžio 10 d., šeštadienis, 12-18 val.

„Mados inventorizacija“
Prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama“, Saltoniškių g. 9, Vilnius (I a. holas)
Daugiau informacijos -  www.madosinfekcija.lt / www.facebook.com/madosinfekcija
Įėjimas – nemokamas.


Šiame straipsnyje: Mados infekcija

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių