L.Stankūnaitės dukra tapo viešo gyvenimo dalimi, teigia premjeras

Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės nepilnametė dukra tapo viešo gyvenimo dalimi, pamirštant apie tolesnį mergaitės likimą, teigia premjeras Andrius Kubilius.

Jis ragina ne viešoje erdvėje ieškoti būdų, kaip padėti mergaitei.

„Mergaitė bus tampoma iš vienos pusės į kitą iki begalybės (...). Raginčiau atsisakyti tų viešų bandymų įrodyti vieni kitiems, kurie yra teisūs, o pagalvoti, rasti būdą, tiktai ne viešoje erdvėje, kaip padėti tai mergaitei“, - „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Lietuva tiesiogiai“ tvirtino premjeras Andrius Kubilius komentuodamas D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukters istoriją.

Anot A.Kubiliaus, „visiems reikėtų susimąstyti ir suvokti, kad esminis dalykas yra pati mergaitė - kaip ji gyvena ir jaučiasi draskoma vienos pusės, kitos pusės, partijų kūrimo, susirinkusios minios ir kitų“.

„Man atrodo, kad mergaitė yra užmirštama, ji tapo viešo gyvenimo dalimi ir visiškai nesvarbu, kaip ji gyvens po to - po keliolikos metų, kokie bus jos santykiai su motina, su visa šeima. Aš galvočiau, kad šiais metais visiems nusiraminus reikėtų galvoti tik apie mergaitę“, - svarstė Vyriausybės vadovas.

Anot jo, tokios istorijos, kaip rodo Lietuvos ir kitų šalių patirtis, būna labai skausmingos ir unikalios.

„Jų neaprašysi kažkokiais kodeksais, reglamentais ir jos labai sudėtingai sprendžiamos. Gal trūksta supratimo, nes akivaizdu, jog sakant, kad tie yra teisūs, tie neteisūs, kad viskas yra juoda arba balta, kažin, ar problema išsprendžiama pačiu tinkamiausiu būdu“, - sakė A.Kubilius.

Premjeras teigė, jog teismų sprendimai turi būti vykdomi, tačiau galvojant pirmiausia apie mergaitę.

„Teismų sprendimai turi būti vykdomi, bet pasakysiu banalią frazę, pasikartosiu - pagalvokim visi nusiraminę apie pačią mergaitę ir pagalvokim ne žiūrėdami į reglamentus ir įstatymus, o ką galime padaryti šioje istorijoje, kur ir viena ir kita pusė gali turėti šimtus argumentų, kad jie teisūs, o kita pusė neteisi“, - kalbėjo A.Kubilius.

Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimas iki gruodžio 30 dienos perduoti mergaitę motinai L.Stankūnaitei liko neįvykdytas. Toliau bus imamasi veiksmų, numatytų Civilinio kodekso normose.

Mergaitės globėja Kauno apygardos teismo teisėja Neringa Venckienė pareikalavo nušalinti teismo sprendimą turėjusią vykdyti antstolę Sonatą Vaicekauskienę.

Lietuvos apeliacinis teismas klausimą dėl antstolės S.Vaicekauskienės nušalinimo perdavė nagrinėti Kėdainių rajono apylinkės teismui. Gruodžio 30 dieną antstolė atsisakė nusišalinti nuo vykdomosios bylos.

Kėdainių teismas pernai gegužę taip pat buvo nusprendęs perduoti D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukrą mamai. Tada Garliavoje susirinkę žmonės neleido antstoliui vykdyti teismo nutarties ir perduoti mergaitės L.Stankūnaitei. Vėliau sprendimo vykdymas sustabdytas, o byla dėl gyvenamosios vietos nustatymo grįžo į Kėdainių rajono apylinkės teismą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Labai ryskios spalvos ir lavon

Labai ryskios spalvos ir lavon portretas
........Tačiau ryškiausiomis savo spalvomis ir pragaištingiausiomis pasekmėmis valdžios populizmas, o ypač - prezidentės D.Grybauskaitės neprincipingumas - atsiskleidė vadinamajame kedopedofilijos skandale. Prezidentė būdama sveiko proto akivaizdžiai palaiko tą pusę, kurios užtarimas masinės psichozės sąlygomis garantuoja didesnius dividendus, aukštesnius reitingus, nekreipiant dėmesio į tai, jog toks apsisprendimas priartina moralinį valstybės bankrotą, naikina paskutinius valstybės orumo likučius. Išpūstoje istorijoje, kurios burbulais siekiama užmaskuoti nužudyto teisėjo tikruosius užsakovus, kaip atrodo bent man, valstybės interesai reikalauja stoti banditų išniekinto ir apšmeižto ŽMOGAUS, o ne nužmogėjusių banditų pusėje. Teisėjo, žinoma, jokiais ritualiniais veiksmais neprikelsi iš kapo duobės. Kita vertus, paskutiniųjų gruodžio dienų ritualai Garliavoje man priminė psichodelines Lietuvos valstybės laidotuves. Daug kas paaiškėja, konstatavus faktą, jog Lietuvos valstybė mirė, liko tik valstybės išnara, nepalaidotas, besivoliojantis visur valstybės lavonas.

skaitytojas

skaitytojas portretas
tai kokio by bio kisates i mergaites gyvenima ir ja traumuojate su pis ti pareigunai?????????????? palikit mergaite gyventi su mociute ir uzsiimkite pedofilu medziokle !!!!!!!!!!! ko cia bandote isprievartauti vaika gyventi su pedofilija siejama motina??????????????

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
kada pagaliau padarys galą Stankūnaitės reikalavimui susigrąžinti dukrą. Jug ji dukros atsisakė ir paliko a.a. Kedžiui. Ko dar benosri ji. Ir kodėl niekm nerūpi ir niekas nesidomi KUR STANKĖ PARSIVES SAVO DUKRĄ IR IŠ KO IŠLAIKYS. Kada pagaliau bus išaiškinta iš ko Stankūnaitė gyvena. IŠ KOKIŲ LĖŠŲ. Gal susidomės Kubilius.
VISI KOMENTARAI 45
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių