Lietuvoje švęsti Helovino kaip Amerikoje niekada nepavyks

Artėjantis Helovinas pramogų organizatorius privertė gerokai pasukti galvas. Atrodo, šiais metais raganų, vaiduoklių ir moliūgų sostinėje nebus, nes lietuvių tai nedomina. Taigi saugokitės – šėlstančių "bomžų" ir netikrų menininkų.

Nelengva sudominti lietuvį

Vilniaus "Pramogų banko" "Nesė Relax" klubo vadybininkė ir renginių organizatorė Laura Belickienė pripažino, kad nelengva kasmet sugalvoti vis naują temą, naujų atrakcijų, įdomių klubo lankytojams.

"Po ilgametės darbo patirties prie Helovino renginių turiu pripažinti, kad reikia labai daug pastangų, norint lietuviams surengti patrauklų ir įdomų renginį. Mes jau tikriausiai esame tokia tauta, kad visada garsiai kalbame, kaip mums reikia renginių, kaip norime naujovių ir kitokių pasilinksminimo būdų, tačiau kai ateina laikas patiems bent pirštą pajudinti, kad būtų linksmiau, bandome to išvengti", – kalbėjo vadybininkė.

Taip, jos teigimu, yra ir su teminiais vakarėliais.

"Atrodo, kad visas vakarėlio scenarijus būna sugalvotas iki paskutinės smulkmenos, tačiau vis tiek mūsų žmonėms jis neatrodo patrauklus, jie vangiai įsijaučia į renginio temą. Kelerius metus iš eilės organizavome Helovino temą atitinkančius vakarėlius, tačiau pasipuošusių kaukėmis arba specialiai apsirengusių lankytojų nebūdavo daug. Todėl šiemet sugalvojome, jog pigiau į renginį galės patekti tie, kurie ateis juodai apsirengę, o kaukėtus lankytojus apskritai įleisime nemokamai", – sakė L.Belickienė.

Jos manymu, lietuviai labai susivaržę žmonės. Jie mieliau sutinka daugiau sumokėti už papildomą gėrimą ar maistą, negu už gerą teminį vakarėlį. Todėl norint pritraukti kuo daugiau žmonių, kaskart reikia sugalvoti ką nors nauja ir netikėta.

"Bomžai" visada pasiteisina

Be šmėklų, pabaisų, kaukėtų raganų ir vampyrų, Helovino naktį šiais metais sutiks ir baras "Mano Alibi". "Bomžų tūsą" jau ne pirmą kartą organizuojantis Simas Indrašius tikino, kad Lietuvoje švęsti Helovino kaip Amerikoje niekada nepavyks.

"Tokį "bomžų" vakarėlį organizuoju gal jau trečią kartą. Žmonės labai mielai persirengia apdriskusiais drabužiais. Patikėkite, ta tradicinė Helovino atributika mažai ką žavi Lietuvoje. Sutinku, kad persirengimas ir karnavalas mūsų tautiečiams patinka, bet jis turi būti kažkuo savitas mums patiems, juk Helovino šventė atsivežtinė, o ne tradicinė lietuviška. O štai tokio vakarėlio kaip "Bomžų tūsas" analogo niekur nerasite", – juokėsi organizatorius.

Jis tikino, kad tą naktį persirengėlių lauks daugybė staigmenų. Neįprastas ir netikėtas maistas, "bomžiški" gėrimai, pramogos tikrai visus privers kvatotis.

"Mano Alibi" pavirs tikru benamių rojumi", – žadėjo S.Indrašius.
Jis pabrėžė, kad apsiskarmaliavusių vakaro dalyvių įėjimo mokestis bus vos 14,99 lito, visi kiti turės sumokėti po 25 litus.
Gąsdins menininkai

"Helovinas kitaip" – toks yra šių metų klubo "Roller" šūkis. Tą naktį čia bus skatinamas menas, muzika ir mada kaip bendra sintezė, harmoningas renginio pavidalo kūrinys, kuriame atsiskleis laisvė ir ryškios emocijos.

Renginio organizatoriai, atkreipdami dėmesį į tai, kad kraujo spalva šiemet nemadinga, vakaro svečiams nesiūlys "Kruvinosios Merės". Įdomu ir tai, jog išskirtinai "nekraujuojančiame Helovine" siaučiantys persirengėliai bus ne vampyrai ar raganos, o vintažiniais drabužiais pasidabinę naktinio gyvenimo ir muzikos gurmanai, naujų potyrių ieškotojai.

Visiems, kurie neatras tinkamo stiliaus ar norės jį patobulinti, renginio vietoje pagelbės profesionalūs stilistai.

Helovino vakarėliai

Kas? "Ragana Rock N Roll"
Kur? Bare "Woo", Vilniaus g.
Kada? Spalio 31 d. 22 val.
Kaina? Nuo 5 litų

Kas? "Halloween'as urve"
Kur? Klube "Play Club", Pamėnkalnio 17 / 3
Kada? Spalio 31 d. 22 val.
Kaina? Nemokamai

Kas? "Halloween: Nesakyk Mamai"
Kur? Klube "Gravity", J.Jasinskio g. 16
Kada? Spalio 31 d. 22 val.
Kaina? Klubo nariams – 15 litų, kitiems – 30 litų

Kas? "Up To The Sky – Halloween"
Kur? Dangoraižyje "Europa", Konstitucijos pr. 7, 31 a.
Kada? Spalio 31 d. 22 val.
Kaina? 25 Lt

Kas? "Strange Doors"
Kur? "Havana Social Club", Šermukšnių g. 4A
Kada? Spalio 31 d. 22 val.
Kaina? 10 litų


Šiame straipsnyje: Helovinas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių