Ledo ritulio čempionate „Kirai“ sudorojo „Ledžingą“

Nacionalinės ledo ritulio lygos Vakarų diviziono „A – B“ grupės rungtynėse Klaipėdos „Kirai“ net 7:1 (3:0, 2:1, 2:0) sutriuškino Gargždų „Ledžingos“ komandą.

Gargždiškiai varžovams priešinosi vos kelias minutes, kuomet vyravo apylygis žaidimas. „Kirai“ greit perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pasiekė pirmąjį įvartį.

Vėliau rungtynės vyko pagal klaipėdiečių scenarijų. „Ledžinga“ buvo atgaivinusi viltis kovoti dėl pergalės, kai antrojo kėlinio pradžioje sušvelnino rezultatą iki 1:3, tačiau greitai praleido ketvirtąjį įvartį ir buvo priversta nusileisti varžovams.

Abi komandos šiose rungtynėse turėjo rimtų nuostolių. Dėl užsieniečių dalyvavimo čempionate transferių įsigijimo problemos, „Ledžingos“ komandoje trūko trijų latvių, Klaipėdos komandoje – vieno.

„Pergalė komandai buvo labai reikalinga. Niekaip nesisekė jos iškovoti ir per ankstesnes dvejas rungtynes, kai laimėjome tik po baudinių serijos. Komanda turėtų patikėti savo jėgomis ir pradėti žaisti taip kaip moka. Šis laimėjimas mus buvo labai reikalingas“,- po dvikovos sakė „Kirų“ treneris Algis Poškis.

Vakarų divizione po pirmojo rato komandos skils į dvi dalis – pirmasis penketukas kovos dėl diviziono apdovanojimų, antrasis išsiaiškins 5 – 10 vietų likimą.

„Ledžinga“: Justas Šimuliūnas 1 įvartis.

„Kirai“: Sergejus Skurstenas 2, Eduardas Melnikovas, Mindaugas Šimbelis, Vytas Staugaitis, Romualdas Adomaitis, Olegas Zbarazskis po 1 įvartį.

Vakarų diviziono A-B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Sadvita“           5 5 0 0 0   36:14  15
2. Šiaulių „Ledo linija“         3 3 0 0 0   28:3    9
3. Panevėžio LRK „Olimpas“       5 3 0 0 2   22:15   9
4. Klaipėdos „Kirai“             5 1 2 0 2   19:20   7
5. Mažeikių „Ledera“             4 2 0 1 1   19:19   7
6. Klaipėdos „Skatas-95“         4 2 0 0 2   16:22   6
7. Plungės LRK                   4 1 0 1 2   19:25   4
8. Gargždų „Ledžinga“            4 1 0 0 3   11:24   3