Klaipėdos salės futbolo čempionė – KU komanda

„Klaipėdos universiteto“ futbolininkai pagaliau atsikratė prakeikimo ir pirmą kartą tapo uostamiesčio salės futbolo pirmenybių nugalėtojais.

Žaidė agresyviai

Jie šeštadienį finale 7:2 (2:1) įveikė praėjusių metų čempionus – „Baltų“ sportininkus.

Abi komandos finalo varžybas pradėjo atsargiai – nė viena jų nesiryžo įnirtingai pulti.

Greičiau su jauduliu ir įtampa susitvarkė „Klaipėdos universiteto“ komanda, todėl 12 minutę įmušė pirmąjį įvartį – pasižymėjo Mantas Grigaitis.

Po šios sėkmingos atakos sukurto ir „Baltai“, tačiau keli jų futbolininkų smūgiai sudrebino tik vartų skersinį.

„Baltai“ žaidė kur kas agresyviau nei jų varžovai, todėl gana greitai susirinko penkias pražangas ir už tai buvo priversti sumokėti.

Kai prasižengė šeštąjį kartą, į jų vartus buvo skirtas baudos smūgis, kurį realizavo Edgaras Lukoševičius.

Kol jis rengėsi smūgiuoti, „Baltų“ žaidėjas Vidas Alunderis pasielgė itin negarbingai – nors jis privalėjo stovėti už baudos smūgiui pasirengusio žaidėjo, tačiau netikėtai užbėgo prieš jį ir už tai prieš savo nosį išvydo teisėjo parodytą geltoną kortelę.

Iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes, rezultatą sušvelnino Edvinas Lukoševičius – 2:1.

Pabaigoje – įvarčių kruša

Antrojo kelinio pradžioje abi komandos atkakliai „šaudė“ vartų link, tačiau kamuolys tinkle ilgai nesuspurdėjo.

Ledus pirmieji vėl pralaužė „Klaipėdos“ universiteto futbolininkai – 40 varžybų minutę pasižymėjo Donatas Surblys ir rezultatas tapo 3:1.

Tačiau „Baltai“ nė neketino pasiduoti, juo labiau, kad jų gretose žaidė ne vienas žinomas futbolininkas. Vienas jų – Lietuvos rinktinės puolėjas Robertas Poškus 51 minutę įspūdingu tolimu smūgiu ir sušvelnino rezultatą: 3:2.

Tačiau tai ir buvo viskas, ką praėjusių metų čempionai sugebėjo pademonstruoti šiųmečiame finale.

„Klaipėdos universiteto“ futbolininkai, tirpstant varžybų laikui, savo varžovus tiesiog užbombardavo. Įvarčius 54 ir 56 min. pelnė D.Surblys, 57 ir 60 min. rezultatą užtvirtino ir pergalę komandai galutinai išplėšė Karolis Atutis.

„Klaipėdos universiteto“ futbolininkai labai nuoširdžiai šoko pergalės šokį, nes jie pirmą kartą laimėjo Klaipėdos salės futbolo čempionatą. Iki šiol kelerius metus jie vis suklupdavo ketvirtfinalyje, o pernai finale nusileido turėjo pripažinti „Baltų“ pranašumą, o šiemet mėgavosi revanšo ir pergalės skoniu.

Bronza – „Klaipėdos policijai“

Šeštadienį taip pat sužaistos Klaipėdos salės futbolo varžybos ir dėl trečiosios vietos.

Jose susitiko jau daugelį metų be medalių neliekanti „Nautica“ ir „Klaipėdos policija“.

Varžybas sėkmingiau pradėjo pastaroji komandą, pelniusi pirmąjį įvartį. Tačiau į jį „Nauticos“ žaidėjas Vadimas Pinko atsakė dviem taikliais smūgiais ir komandą išvedę į priekį.

„Klaipėdos policijos“ toks varžovų aktyvumas nesutrikdė ir neprivertė sudėti ginklų ir jie jau pirmajame kėlinyje susigrąžino pranašumą: 3:2.

Antrajame kėlinyje „Klaipėdos policija“ varžovams neleido įmušti nė vieno įvarčio, o patys savo sąskaitą papildė dar dviem. Galutinis varžybų rezultatas – 5:2. „Klaipėdos policija“ iškovojo bronzos medalius, o „Nautica“ pirmą kartą po daugelio metų nepateko tarp Klaipėdos salės futbolo čempionato prizininkų.

„Klaipėdos“ policijai po du įvarčius pelnė Tomas Tamošauskas ir Algimantas Bačianskis, vieną pridėjo Mantas Perepliotovas.

Komandos prizininkės šeštadienį buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais. Pagerbti ir geriausi čempionato žaidėjai.

Geriausiu vartininku pripažintas „Klaipėdos universiteto“ vartų sargas Liudvikas Valius, geriausiu gynėju – T.Tamošauskas, geriausiu puolėju – D.Surblys.

Per visą čempionatą daugiausia įvarčių pelnė ir rezultatyviausiu žaidėju tapo Aurimas Skurdelis iš „Klarksono-Plikių“ komandos. Jo sąskaitoje – 20 įvarčių.