Klaipėdos mero taurę laimėjo „FM-Baltų“ jaunučiai

Mero jaunučių futbolo taurę iškovojo Klaipėdos „FM-Baltų“ žaidėjai. Po atkaklios kovos finale, uostamiesčio žaidėjai po 11 m baudinių įveikė svečius iš Estijos – Piarnu futbolininkus.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1. Pirmąjį kėlinį laimėjo svečiai, tačiau po pertraukos Rokui Filipavičiui gana greitai pavyko išlyginti rezultatą.

Baudinius taikliau smūgiavę varžybų šeimininkai, laimėjo savotišką loteriją 4:3.

Trečiąją vietą pirmajame turnyre užėmė Gdynės (Lenkija) „Arka“ ekipa, varžybose dėl prizinės vietos 3:0 nugalėjusi jaunuosius jonaviečius.

Geriausiu varžybų vartininku pripažintas Karlas-Lembitas Usta iš Piarnu komandos, gynėju – Miglius Keliauskas (Jonava), saugu – lenkas Marcinas Szwedekas, puolėju – klaipėdietis R.Filipavičius.

Šiame straipsnyje: Klaipėdos mero taurėFM-Baltai

taip

taip portretas
Pirmąjį kėlinį laimėjo svečiai, tačiau po pertraukos Rokui Filipavičiui gana greitai pavyko išlyginti rezultatą? O ne Artur Serazidenov? FM Baltai 1-1 Piarnu (A. Seražidenov) FM Baltai 3-1 Kaliningradas (A. Šerkšnys 3) FM Baltai 1-0 Ventspilis (D. Putrius)