Klaipėdos „Dragūnas“ žengė pirmą žingsnį aukso medalių link

Uostamiesčio „Dragūno“ rankininkai savo sirgaliams įrodė, jog yra nusiteikę apginti Lietuvos čempionų titulą.

Pirmosiose finalo varžybose Klaipėdos komanda šeštadienį namuose rezultatu 24:17 (11:6) įveikė Alytaus „Almeida-Stronglasas“ ekipą.

Rungtynes aktyviau pradėjo ir pirmieji įvarčius pelnė Klaipėdos rankininkai, tačiau netrukus svečiai iš Alytaus išlygino rezultatą.

Varžybų pradžioje abi komandos akivaizdžiai visą dėmesį skyrė gynybai, todėl įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas buvo tik 4:4.

Kibi klaipėdiečių gynyba pasiteisino – jie sugebėjo atitolti nuo varžovų 9:5, o iki pirmojo kėlinio pabaigos „Dragūnas“ skirtumą dar padidino – 11:6.

Klaipėdiečiai ir antrajame kėlinyje nemažino tempo. Jie surengė net keturias rezultatyvias atakas iš eilės ir nuo alytiškių atsiplėšė 15:6.

Tačiau svečiai atsakė tuo pačiu – keliomis rezultatyviomis atakomis ir skirtumą sušvelnino iki 15:10.

Nepaisant tokio savotiško „Dragūno“ vartų bombardavimo, klaipėdiečiai nepasimetė ir svečiams iniciatyvos neatidavė ir pirmosiose Lietuvos rankinio lygos čempionato finalo varžybose šventė pergalę rezultatu 24:17.

Finale žaidžiama iki trijų pergalių. Antrosios varžybos gegužės 8 dieną vyks Alytuje, trečiosios – gegužės 11-ąją Klaipėdoje.

Jei prireiks daugiau varžybų, jos numatomos gegužės 15 ir 18 dienomis.

Klaipėdos „Dragūnas“ gina Lietuvos rankinio lygos čempionų titulą, kurio niekam neatiduoda jau nuo 2010 metų.

Šiame straipsnyje: dragūnasRankinis